Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eksjö BK

Följ

Eksjö BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Eksjö BK
Välj lag

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • Heldag

      USM F15/16

    • 09:00

      Vetlanda HF (borta) F10


      11:00
    • 10:00

      Mörrums HK (borta) F13


      12:00
    • 10:30

      IFK Bankeryd F9 (hemma) F10


      12:30
    • 11:00

      Kampsport & Bakning P15/16


      18:00
    • 11:15

      IF Hallby HK (borta) P10


      13:15
    • 12:00

      IFK Karlskrona U (borta) Eksjö BK Herr


      14:00
    • 12:00

      IF Hallby HK F12 (borta) F13


      14:00
    • 13:00

      IK Cyrus (hemma) P11/12/13


      14:00
    • 14:30

      KFUM Kalmar HK (hemma) F12


      16:30
    • 15:45

      Värnamo HK F19 (borta) Nässjö/Eksjö


      17:45
    • 17:30

      Sävsjö HK F06 (hemma) F12


      19:30
  • 2Sön
    • Heldag

      USM F15/16

    • 09:30

      Träning F9


      10:45
    • 10:00

      Hultsfreds HF (hemma) P9


      12:00
    • 10:30

      Västerviks HF F11 (borta) F11


      12:30
    • 11:30

      IF Hallby HK (hemma) P11/12/13


      12:30
    • 12:00

      IF Hallby HK (borta) F11


      14:00
    • 13:30

      Växjö HF (hemma) P15/16


      15:30
    • 16:00

      Karlskrona Flottan U (hemma) Nässjö/Eksjö


      18:00
    • 18:00

      Vetlanda HF (hemma) F14


      20:00
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
    • 17:45

      Träning F8


      19:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:45

      Träning P10


      18:45
      P-hallen Eksjö
      Anteckning: Träning slut 18:45 pga IBK Husar match i P-hallen
  • 8Lör
    • 09:30

      Nässjö HF (borta) P9


      11:30
    • 10:00

      IF Hallby HK (hemma) F10


      12:00
    • 11:00

      IFK Bankeryd (borta) P9


      13:00
    • 13:00

      IK Cyrus F10 (hemma) F10


      15:00
  • 9Sön
    • 09:30

      kioskansvar F14 F14


      14:00
    • 10:00

      Värnamo HK (hemma) F11


      12:00
    • 11:30

      Ronneby HK (hemma) F15/16


      13:30
    • 12:30

      Tingsryds HK F12 (borta) F12


      14:30
    • 13:00

      IF Hallby HK (hemma) P10


      15:00
    • 13:30

      HK Gislaved (hemma) Eksjö BK P19


      15:30
    • 14:00

      Vetlanda HF 2 (hemma) F12


      16:00
    • 14:30

      Hultsfreds HF (borta) P10


      16:30
    • 14:45

      Mantorps IF HF P15 (hemma) P15/16


      16:45
    • 17:00

      IFK Bankeryd (hemma) P11/12/13


      18:00
    • 18:00

      IF Hallby HK F13 (hemma) F13


      20:00
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning F12


      18:15
    • 16:30

      Träning F11


      17:45
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 18:15

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning P11/12/13


      20:30
    • 19:30

      Träning P15/16


      20:45
    • 20:45

      Träning F15/16


      22:00
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      17:45
    • 16:30

      Träning F10


      17:45
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
    • 18:00

      Träning Nässjö/Eksjö


      19:30
    • 20:45

      Träning P15/16


      22:00
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 00:00

      Fiktivt Lag 1 (borta) F15/16


      02:00
    • 09:30

      Träning F9


      10:45
    • 10:30

      Hultsfreds HF (hemma) P11/12/13


      11:30
    • 12:30

      KFUM Kalmar HK (hemma) F15/16


      14:30
    • 15:00

      Karlskrona Handboll P16 (hemma) P15/16


      17:00
    • 16:00

      Västerviks HF F11 (hemma) F11


      18:00
  • 17Mån
    v.51
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning F13


      17:45
    • 17:45

      Träning F8


      19:00
    • 18:00

      Träning F15/16


      19:30
    • 18:45

      Vetlanda HF (borta) F14


      20:00
    • 20:30

      Träning Nässjö/Eksjö


      22:00
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning F12


      18:15
    • 16:30

      Träning F11


      17:45
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 18:15

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning P11/12/13


      20:30
    • 19:30

      Träning P15/16


      20:45
    • 20:45

      Träning F15/16


      22:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 09:00

      Tomtecupen F14


      15:30
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning F12


      18:15
    • 18:15

      Träning F14


      19:30
    • 19:30

      Träning P15/16


      20:45
    • 20:45

      Träning F15/16


      22:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.1