Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Domsjö IF

Följ

Domsjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juli 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.26
    • 00:00

      Dalecarlia Cup P-05


      19:00
    • 00:00

      Junselelägret ÅFF - frivilligt F-04


      18:00
    • 00:00

      Junselelägret F-05


      19:00
    • Heldag

      Lappland Soccer cup F-06

    • Heldag

      Örncupen P-07

    • Heldag

      Örncupen F-08

    • 00:00

      Lilla VM P-06


      18:00
    • 00:00

      Örncupen F-07


      20:00
    • 11:00

      Match Domsjö - Ås IF F-07


      12:00
    • 11:15

      Hunstad FK (borta) F-06


      12:15
    • 11:15

      Åga IL (hemma) F-06


      12:15
    • 13:00

      Match F-09 Domsjö 2 - Anundsjö Hangar 5-manna


      13:45
    • 13:00

      Match Hägglunds - Domsjö F-07


      14:00
    • 13:00

      Arnäs IF (borta) F-08


      14:00
    • 13:00

      Match Domsjö 2 - Anundsjö F-09


      14:30
    • 13:00

      Husum (borta) F-10


      14:00
    • 15:00

      BLTG (borta) P-08


      16:00
    • 15:30

      BK Örnen 1 (hemma) Hangar 5-manna


      16:45
    • 16:00

      Hägglunds (hemma) F-08


      17:00
    • 16:00

      BK Örnen 1 (hemma) P-09


      16:45
    • 17:00

      Sollefteå GIF FF P03 (hemma) Pojk Junior


      19:00
    • 17:30

      Hägglunds IoFK 4 (borta) P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
  • 2Mån
    v.27
    • 16:45

      Träning Flick Junior


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:15
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Frånö SK/Kramfors 2 (hemma) Damlag


      21:00
    • 19:15

      Träning P-05


      20:30
  • 3Tis
    • 09:30

      Sommaravslutning F-04


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06


      12:00
    • 18:45

      BILBINGO Bilbingo


      22:00
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Domsjö IF P05 Svart - BLTG P 04-05 Hangar 9-manna


      20:15
    • 18:30

      BLTG P 04-05 (hemma) P-05


      20:30
    • 18:30

      Modo FF (borta) P-04


      20:30
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.28
  • 10Tis
    • 17:00

      Bemanna Bilbingon F-08


      20:15
    • 18:45

      BILBINGO Bilbingo


      22:00
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.29
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • Heldag

      Camping O-ringen F-06

  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.30
  • 24Tis
  • 25Ons
    • Heldag

      Camping O-ringen F-06

    • 17:00

      domsjö p-05 blå-själevad Hangar 9-manna


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06 Hangar 9-manna


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:30

      Prutat och klart höst P-05


      21:00
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.31
    • 10:00

      Träning F-07


      11:15
    • 17:00

      Cafeteriavecka F-09


      21:00
    • 18:00

      Träning F-06 Hangar 9-manna


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      BK Örnen F0203 (hemma) Flick Junior


      20:30
    • 19:00

      Älandsbro AIK P05 (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
  • 31Tis
    • 17:00

      Cafeteriavecka F-09


      21:00
    • 17:00

      Bilbingo F-09


      20:45
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05 Hangar 9-manna


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:45

      BILBINGO Bilbingo


      22:00
    • 19:15

      Träning F-04


      20:30