Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Domsjö IF

Följ

Domsjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 12:00

      Träning F-07


      13:00
    • 12:00

      Träning P-04


      13:00
    • 13:00

      Träning P-05


      14:00
    • 13:45

      Träning P-06


      15:00
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:00
    • 18:00

      Träning Pojk Junior


      19:30
    • 18:00

      Domsjö Svart (hemma) Hangar 7-manna


      19:45
    • 18:30

      Föräldramöte P-12


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte F-12


      20:00
    • 19:00

      Anmälan om ni vill sälja extra rabatthäften F-07


      20:00
    • 19:00

      Extrahäften P-05


      19:00
  • 2Ons
    • 00:00

      Sista försäljningsdag Kakservice P-07


      00:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning Flick Junior


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:40

      Träning Damlag


      20:10
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      20:30
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning Flick Junior


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      KB65/Nätra/Sidensjö (borta) Damlag


      21:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 00:00

      Kick-off P-06


      13:00
    • Heldag

      Nordic top 12 Pojk Junior

    • 10:00

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      "Lag-dag" F-05


      19:00
    • 11:00

      Morön BK (hemma) Pojk Junior


      12:00
    • 11:00

      Kickoff F-07


      15:00
    • 13:00

      Träning F-04


      14:00
    • 15:00

      Sidensjö IK P04 (hemma) P-04


      17:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:00
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 19:30

      IFK Östersund (borta) Pojk Junior


      20:30
  • 6Sön
    • Heldag

      Nordic top 12 Pojk Junior

    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:00

      Boden BK (hemma) Pojk Junior


      11:00
    • 12:00

      DIF P06 svart - Själevads IK P06 grön Knattevallen (grus)


      13:45
    • 12:30

      HH64/Laif (borta) F-04


      14:30
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 13:00

      Match DIF F07 - SIK F-07


      15:00
    • 13:00

      Hägglunds IoFK lag 1 Domsjö IF P07 Svart P-07


      15:00
    • 13:00

      Hägglunds IoFK lag 1 (borta) P-07


      15:00
    • 14:30

      Själevads IK P07 (borta) P-07


      16:30
    • 14:30

      Själevads IK P07 Domsjö IF P07 Blå P-07


      16:00
    • 14:30

      Morön BK (borta) Pojk Junior


      15:30
    • 14:30

      BK Örnen (borta) P-06


      16:30
    • 15:00

      Arnäs IF 05/06 (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Bollkalle Domsjö Dam - Infjärdens SK F-05


      18:00
    • 16:00

      Hägglunds IoFK lag 1 Domsjö IF P07 Svart Knattevallen (grus)


      18:00
    • 16:00

      Infjärdens SK (hemma) Damlag


      18:00
    • 17:00

      Träning Flick Junior


      18:00
    • 17:00

      Arnäs IF P-05 (hemma) P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:30

      Sektionsmöte Fotbollssektionen


      21:00
  • 7Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning Flick Junior


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      19:30
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:10

      Träning Damlag


      20:45
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:40

      Träning Damlag


      20:10
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 10Tor
    • 10:00

      Arnäs IF 05/06 (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:30
    • 10:00

      Träning Pojk Junior


      11:30
    • 11:00

      Träning F-08


      12:00
    • 11:30

      Träning F-04


      13:00
    • 11:30

      Träning Flick Junior


      13:00
    • 15:00

      Team TG FF (borta) Damlag


      17:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:55

      Träning Damlag


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 18:30

      BLTG (borta) P-06


      20:00
  • 12Lör
    • 09:00

      Själevads IK P03 (borta) Pojk Junior


      11:00
    • 12:00

      Kramfors-Alliansen 1 (borta) Flick Junior


      14:00
    • 12:45

      BK Örnen 2 (borta) P-08


      13:45
    • 13:00

      Träning F-04


      14:00
    • 14:00

      Själevads IK F05 (borta) F-05


      16:00
    • 14:30

      Arnäs IF 1 (borta) P-04


      16:30
    • 15:00

      Träning P-05


      16:00
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Flick Junior


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      19:30
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:10

      Träning Damlag


      20:45
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Arbetspass Domsjö IP Flick Junior


      20:00
    • 18:40

      Träning Damlag


      20:10
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      19:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
      Grusplan Domsjö IP
    • 17:00

      Träning Flick Junior


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Fogisinformation 06,07,08 Domsjö IF


      20:00
    • 18:00

      Materialinfo Domsjö IF


      19:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Anundsjö IF (borta) Damlag


      21:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:30

      BK Örnen Örnsköldsvik 2 (borta) F-08


      19:00
    • 17:45

      Träning Pojk Junior


      19:00
    • 19:00

      Arnäs 1 (borta) P-09


      19:45
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 10:00

      Själevads IK grön (hemma) P-06


      11:30
    • 10:00

      Match P06 Knattevallen (grus)


      11:30
    • 10:30

      Köpmanholmen-Bjästa FF P07 (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Hägglunds (borta) P-09


      11:45
    • 11:30

      Match P06 Knattevallen (grus)


      13:00
    • 11:30

      Själevads IK grön (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      BK Örnen Örnsköldsvik F 05 (hemma) F-05


      13:30
    • 11:45

      Träning Pojk Junior


      13:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 13:00

      F07 Match Knattevallen (grus)


      14:30
    • 13:00

      MATCH DIF F-07 - Husum F-07


      15:00
    • 13:00

      Match F07 Hangar 7-manna


      14:30
    • 13:30

      Hägglunds IoFK F-05 (hemma) F-05


      15:30
    • 14:00

      Arnäs IF P-07, 2 (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Match Arnäs 1 - Domsjö 1 F-09


      15:30
    • 14:00

      Match BK Örnen 2 - Domsjö 2 F-09


      15:30
    • 15:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F06 (borta) F-06


      17:00
    • 15:30

      Hägglunds IoFK 1 (borta) F-08


      17:30
    • 17:00

      Domsjö IF P05 Blå (hemma) P-05


      19:00
    • 17:15

      IF Älgarna/Moffe BK (hemma) Pojk Junior


      19:15
    • 18:00

      Sista dag att betala in extrahäften P-05


      19:00
    • 18:00

      SIK F06 grön (borta) F-06


      20:00
    • 18:00

      Sista dag inbetalning extrahäften F-07


      19:00
    • 18:30

      BK Örnen F 04 (hemma) F-04


      20:30
    • 23:00

      Anmälan Umeå fotbollsfestival Pojk Junior


      23:00
  • 21Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Gideälven (borta) Damlag


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Sista betaldag spelare gift Örncupen 100 kr P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Själevad 2 (borta) F-10


      19:00
    • 18:00

      Själevad 1 (borta) F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Själevads IK Vit (hemma) Flick Junior


      20:30
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:45

      Träning Pojk Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Arbetspass Dikesrensning Flick Junior


      21:00
    • 18:00

      Utdelning av Newbody P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Match F-08 Hangar 7-manna


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Domsjö blå p-05- bk örnen Hangar 9-manna


      20:30
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 18:55

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Hägglunds IoFK P-02/03 (hemma) Pojk Junior


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:30

      Bemanning hemmamatch F-06


      19:45
    • 17:45

      Moelven (hemma) Hangar 7-manna


      19:30
    • 18:00

      Moelvens FC F06/07 (hemma) F-06


      20:00
    • 18:00

      Moelven (hemma) Knattevallen (grus)


      19:30
    • 18:00

      BK Örnen Örnsköldsvik P06 (hemma) P-05


      20:00
    • 19:00

      Forsmo IF (borta) F-05


      21:00
  • 26Lör
    • 10:00

      Själevads IK F05 (borta) F-05


      12:00
    • 11:00

      IFK Nyland (borta) F-04


      13:00
    • 12:00

      Remsle UIF FF -03 (borta) Flick Junior


      14:00
    • 12:45

      Bollkalleuppdrag damlagets match F-06


      16:00
    • 13:00

      Match F-08 Knattevallen (grus)


      14:30
    • 13:00

      Match F-08 Hangar 7-manna


      14:30
    • 13:00

      Hägglunds IoFK 1 (hemma) F-08


      14:30
    • 14:00

      IFK Östersund (hemma) Damlag


      16:00
  • 27Sön
    • 09:30

      BK Örnen 1 (borta) P-10


      10:30
    • 11:00

      BK Örnen 2 (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Match Domsjö 2 - Arnäs 1 F-09


      12:30
    • 11:00

      Match F-09 Domsjö 2 - Arnäs 1 Hangar 5-manna


      11:45
    • 11:00

      BLTG F 04-05 (borta) F-04


      22:00
    • 11:00

      Match Domsjö 2 - Arnäs 1 Knattevallen (grus)


      11:45
    • 11:00

      Match Domsjö 1 - Arnäs 2 Knattevallen (grus)


      11:45
    • 11:45

      Träning Pojk Junior


      13:30
    • 12:00

      Arnäs IF (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Hägglunds IoFK 2 (borta) P-08


      13:30
    • 13:00

      Hägglunds IoFK 2 (hemma) F-08


      14:30
    • 13:00

      Match Domsjö 1 - Arnäs 2 F-09


      14:30
    • 13:00

      Match F-09 Domsjö 1 - Arnäs 2 Hangar 5-manna


      13:45
    • 13:00

      Match F-08 Knattevallen (grus)


      14:30
    • 13:00

      Bik Sportklubb P04 (borta) Pojk Junior


      15:00
    • 14:00

      Bik Sportklubb F03 (hemma) Flick Junior


      16:00
    • 14:00

      Själevads IK P04 Grön (borta) P-04


      16:00
    • 14:30

      MATCH BK Örnen Vit - DIF F07 F-07


      16:00
    • 14:45

      Arnäs 1 (hemma) Hangar 5-manna


      15:45
    • 15:00

      Domsjö IF P07 Blå - Moelvens FC p05-07 Knattevallen (grus)


      16:45
    • 15:00

      BK Örnen Örnsköldsvik P06 (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Moelvens FC p05-07 (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Domsjö IF P07 Blå - Moelvens FC p05-07 Hangar 7-manna


      17:00
    • 15:00

      Domsjö IF P05 Svart - BK Örnen Örnsköldsvik P06 Hangar 9-manna


      16:45
    • 15:00

      Arnäs 1 (hemma) P-09


      15:45
    • 16:00

      Arnäs 2 (hemma) P-09


      16:45
    • 16:00

      Modo FF 1 (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Arnäs 2 (hemma) Hangar 5-manna


      16:45
    • 17:00

      Domsjö IF P07 Svart - Arnäs IF P-07 Knattevallen (grus)


      18:45
    • 17:00

      Match P05 hemma Hangar 9-manna


      19:00
    • 17:00

      Domsjö IF P07 Svart - Arnäs IF P-07 Hangar 7-manna


      18:15
    • 17:00

      Arnäs IF P-07, 2 (hemma) P-07


      19:00
    • 18:00

      BLTG (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Bemanning hemmamatch F-06


      20:30
    • 18:15

      KB 65 (hemma) Hangar 7-manna


      20:00
    • 18:30

      Köpmanholmen-Bjästa FF F06 (hemma) F-06


      20:30
    • 18:30

      KB 65 (hemma) Knattevallen (grus)


      20:00
    • 18:30

      Hägglunds IoFK P-05 (borta) P-05


      20:30
    • 19:30

      Sektionsmöte Fotbollssektionen


      21:30
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
    • Heldag

      Caféteriavecka P-07

    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Bilbingokafeteria F-05


      22:00
    • 17:45

      Träning Pojk Junior


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Sista dag inbetalning Newbody P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05 Hangar 9-manna


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:45

      BILBINGO Bilbingo


      22:00
  • 30Ons
  • 31Tor