Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Djurgårdens IF FF

Följ

DIF Ungdom, Dam och Futsal

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Djurgårdens IF FF
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 14:30

      IK Sirius FK (hemma) U19


      16:30
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning P07-8


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 16:50

      Träning F09


      18:05
    • 17:00

      Träning U16


      18:45
    • 17:00

      Träning P07-9


      18:15
    • 17:00

      Träning P10-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P10-8


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-5


      18:30
    • 17:00

      Träning P10-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P03-3


      19:00
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-8


      19:00
    • 18:00

      Ersans Pokal 18/19 F06 Söderort


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-4


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-3


      19:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-4


      19:00
    • 18:15

      Träning P07-4


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-3


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:30

      Akut hjälp JB-hallen P09-3


      20:00
    • 18:30

      Träning P06-4


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte P05-3


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-5


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-7


      19:30
    • 18:40

      Träning P04-4


      20:00
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning P04-3


      20:30
    • 19:00

      Västerås BK 30 (borta) F19


      21:00
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:00
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:15
    • 19:00

      Träning P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning F02


      20:30
    • 19:00

      Träning Futsal Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-5 Svart


      20:30
    • 20:15

      Träning P17


      22:00
    • 20:15

      Träning P18/19


      22:00
    • 20:30

      Träning P16-2


      21:30
  • 2Tis
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P04-6


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning P12-5


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-7


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-8


      16:55
    • 16:00

      Träning PF12-6


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:15
    • 16:00

      Träning P12-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-13


      17:00
    • 16:15

      Träning U11-2


      17:15
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning F07


      18:00
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P07-5


      18:15
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:45
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:30
    • 17:00

      Träning P11-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-6


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-10


      18:00
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-6


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P08-4


      20:00
    • 18:15

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning U13


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-7


      20:30
  • 3Ons
    • 08:00

      Träning DIF Dam


      10:00
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-9


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-2


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-4


      16:55
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning P12-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-10


      17:00
    • 16:30

      Teori U12


      17:15
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-2


      18:30
    • 17:00

      Träning P16-3


      18:30
    • 17:00

      Träning P06-4


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-5


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:45
    • 17:00

      Träning P09-3


      18:30
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:00

      Träning P09-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-4


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-2


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:00
    • 17:15

      Träning P05-3


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-4


      18:30
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-9


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-5


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-3


      19:00
    • 18:00

      Träning F17


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:15

      Träning P18/19


      20:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:15

      Föräldramöte F06 Söderort


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-3


      19:15
    • 18:30

      Träning P07-9


      19:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:00

      Träning Futsal Herr


      21:00
    • 19:15

      Fysträning P05-2


      20:15
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P08-4


      20:30
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
  • 4Tor
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P07-6


      17:00
    • 16:00

      Träning P04-5 Svart


      17:45
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning U10-2


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:45
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-8


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:15

      Träning U12-2


      19:15
    • 17:20

      Träning F09


      18:35
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning F02


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P03-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P07-5


      19:30
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Träning P08-6


      19:00
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-5


      19:00
    • 18:30

      Träning P05-2


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      21:00
    • 19:30

      Lidingö Gazoliners FC (hemma) P17


      21:00
    • 20:00

      Träning P18/19


      22:00
    • 20:30

      Träning P03-3


      22:00
  • 5Fre
    • 09:00

      Tord Trophy P04-2


      00:00
    • 09:30

      Träning DIF Dam


      11:00
    • 10:30

      CUP-MÄRSTA GAMES P05-2


      00:00
    • 16:00

      Träning P07-3


      16:45
    • 16:00

      Träning P11-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-x


      17:00
    • 16:15

      Oktoberpokalen P07-9


      20:15
    • 16:15

      Träning U16


      17:45
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 16:30

      Träning P08-4


      18:00
    • 16:30

      Träning Öppen träning P08


      18:00
    • 16:30

      Träning P08-3


      18:00
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P10-3


      19:00
    • 17:15

      Match mot Bergshamra P10-7


      18:00
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:20

      AIK FF Blå (hemma) P07-8


      18:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 18:00

      Träning P16-1


      19:30
    • 18:00

      Träning P09-10


      19:00
    • 18:00

      Intresseanmälan ÖT P09-9


      19:00
    • 18:00

      Spelarmöte F06 Söderort


      20:30
    • 18:30

      Sollentuna FK Kärrdal (borta) P07-8


      19:15
    • 18:45

      Sundbybergs IK Grön (hemma) P04-7


      19:45
    • 19:00

      Träningsmatch P10-5


      20:00
    • 19:15

      Sollentuna FK 1 (borta) F15


      21:15
    • 20:15

      IFK Lidingö FK 12 (hemma) P07-8


      21:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Tord Trophy P04-2

    • 00:00

      CUP-MÄRSTA GAMES P05-2


      19:00
    • Heldag

      Stockholmsmästerskapen F10

    • Heldag

      Stockholmsmästerskapen P11-12

    • 08:00

      Ålandsresa U12-2


      00:00
    • 08:30

      Jompas P09-5


      19:30
    • 08:50

      Träning P09-8


      10:00
    • 09:00

      Parkcupen, Uppsala P09-5


      15:00
    • 09:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) P04-7


      11:00
    • 09:30

      Stockholmsmästerskapen - lag 1 F10


      13:30
    • 10:00

      Träningscup P09-10


      12:00
    • 10:00

      Stockholmsmästerskap P11-13


      14:00
    • 10:00

      Sollentuna FK 14 (borta) U13


      12:00
    • 10:00

      Vasalundscupen P07-3


      15:00
    • 10:45

      Träningsmatch 9v9 mot Nacka FC U11-2


      11:45
    • 11:00

      Vasalunds Stockholm IF R - Djurgårdens IF FF 16 P09-9


      12:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 (borta) F17


      13:00
    • 11:00

      IFK Haninge (hemma) U10-2


      12:00
    • 11:00

      Väsby IK FK 2 (borta) P04-3


      13:00
    • 11:15

      Vasalunds IF A (borta) P04-5 Svart


      13:15
    • 11:30

      Ursvik IK 1 (hemma) P16-2


      13:30
    • 11:55

      Träningsmatch 9v9 mot Vendelsö IK U11-2


      12:55
    • 12:00

      Gustavsberg IF (borta) F09


      12:15
    • 12:00

      Värtans IK (hemma) F09


      14:25
    • 12:15

      Träningsmatch mot FC Nacka U10


      13:00
    • 12:15

      Örby IS Blå (borta) F13


      14:15
    • 13:00

      Kungsängens IF 2 (hemma) P16-3


      15:00
    • 13:00

      AIK FF 5 (hemma) P05-3


      15:00
    • 13:00

      Vasalund Lätt och Medelcupen P06-4


      18:00
    • 13:00

      Norrtulls SK (borta) F09


      13:15
    • 13:15

      IFK Aspudden-Tellus (hemma) P06-6


      17:30
    • 13:20

      Värtans IK (hemma) F09


      13:35
    • 13:30

      Stockholmsmästerskapen P11-10


      17:30
    • 13:30

      IFK Viksjö 1 (borta) U15


      15:30
    • 14:00

      Malmö FF (hemma) U19


      16:00
    • 14:00

      Danderyds SK P08-5 (borta) P08-3


      15:00
    • 14:30

      AIK FF 2 (hemma) P03-3


      16:30
    • 15:00

      Enskede IK Blå 1 (borta) P05-5


      17:00
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) U12-2


      17:00
    • 15:30

      Stockholmsmästerskapen - lag 2 F10


      19:30
    • 16:00

      Träning F02


      18:00
    • 16:30

      Hammarby IF FF 1 (borta) F15


      18:30
  • 7Sön
    • 00:00

      Tord Trophy P04-2


      23:00
    • 00:00

      Ålandsresa U12-2


      21:30
    • Heldag

      Stockholmsmästerskapen P10-4

    • 08:30

      Jompas P09-5


      18:30
    • 09:00

      Reymers Höstcup grupp 1 P09-11


      15:05
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      10:00
    • 09:00

      Sickla IF Röd (hemma) P04-6


      11:00
    • 09:30

      Stockholmsmästerskapen P10-4


      11:00
    • 09:30

      Vendelsö IK (hemma) P10-4


      09:55
    • 10:00

      Stockholmsmästerskapen P10-3


      14:00
    • 10:15

      AIK FF 5 (hemma) P03-2


      12:15
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 17 (borta) P05-5


      12:15
    • 10:30

      FK Bromma (borta) P10-4


      10:55
    • 11:00

      Reimers höstcup grupp 2 P09-11


      15:00
    • 11:30

      Sollentuna FK 7 (borta) P04-4


      13:30
    • 11:30

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      12:30
    • 12:30

      IFK Mariehamn (hemma) U12-2


      14:30
    • 12:30

      IFK Österåker FK 2 (borta) P05-5


      14:30
    • 12:30

      IFK Österåker FK 2 (borta) P05-2


      13:45
    • 12:30

      IK Frej-Fotboll (borta) P10-4


      12:25
    • 13:00

      Sundbybergs IK Grön (hemma) P03-4


      15:00
    • 13:00

      Rissne IF (borta) P17


      15:00
    • 13:30

      Enebybergs IF (hemma) P10-4


      13:55
    • 13:30

      Stockholmsmästerskapen 2018 P10-11


      19:30
    • 14:00

      Stockholmsmästerskapen P10-6


      16:00
    • 14:00

      Stockholmsmästerskapen P10-6


      14:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Finliret träningscup P08-10


      18:00
    • 14:00

      Träning P07-6


      15:00
    • 14:30

      Enskede IK Svart (hemma) U14


      16:30
    • 15:00

      Älta IF S (hemma) P09-5


      16:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (hemma) U16


      17:00
    • 15:40

      Hopp och hamburgare! P08-4


      18:00
    • 16:00

      Hammarby IF lag 13 (hemma) U10-2


      17:00
    • 16:00

      Vasalund (hemma) P09-5


      17:00
    • 16:00

      IFK Lidingö (hemma) P09-8


      18:00
    • 16:00

      Träning P06-7


      18:00
    • 16:00

      Oktoberpokalen P07-9


      20:00
    • 16:20

      TBD (hemma) P07-8


      20:00
    • 16:30

      Spånga IS FK 1 (hemma) U13


      18:30
    • 17:00

      Bromstens IK 1 (borta) F02


      19:00
    • 17:00

      Kungsängens IF 1 (hemma) P04-7


      19:00
    • 17:00

      IF Brommapojkarna (hemma) P09-10


      18:00
    • 17:00

      Stockholmsmästerskapen P10-6


      19:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot BP 09:1 (gemensam med lag 10) P09-11


      18:00
    • 17:30

      IFK Lidingö FK 06-A2 (borta) U11


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch 7-manna P09-9


      19:00
    • 18:00

      Ängby IF 1 (borta) P16-1


      19:30
    • 19:00

      Sevdah IF (borta) Futsal Herr


      20:00
    • 20:15

      Ekerö IK (hemma) P18/19


      22:15
  • 8Mån
    v.41
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P07-8


      17:30
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 16:50

      Träning F09


      18:05
    • 17:00

      Träning P07-9


      18:15
    • 17:00

      Träning P10-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P10-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-11


      18:00
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:15

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P03-3


      19:00
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-7


      18:30
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-3


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-4


      19:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna (hemma) U19


      20:00
    • 18:00

      Träning P03-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-4


      19:00
    • 18:15

      Träning P07-4


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-3


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-5


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:40

      Träning P04-4


      20:00
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning P04-3


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:00
    • 19:00

      Träning F02


      20:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:15
    • 19:00

      Träning P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Hammarby IF Fotbollförening (hemma) F19


      21:00
    • 19:00

      Träning Futsal Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning P04-5 Svart


      20:30
    • 20:15

      Träning P17


      22:00
    • 20:15

      Träning P18/19


      22:00
    • 20:30

      Träning P16-2


      21:30
  • 9Tis
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P04-6


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:15
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning PF12-6


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-8


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-7


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-5


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-11


      17:00
    • 16:15

      Träning U11-2


      17:15
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning F07


      18:00
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P07-5


      18:15
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      19:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:30
    • 17:00

      Träning F11-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-10


      18:00
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-6


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning P08-9


      20:00
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
    • 19:15

      Träning U13


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-7


      20:30
    • 21:00

      Planeringsmöte P06-6


      23:00
  • 10Ons
    • 08:00

      Träning DIF Dam


      10:00
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-2


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-4


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-9


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning P12-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-10


      17:00
    • 16:30

      Teori U12


      17:15
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-2


      18:30
    • 17:00

      Träning P16-3


      18:30
    • 17:00

      Träning P06-5


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-4


      18:15
    • 17:00

      Träning P09-3


      18:30
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-2


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:00
    • 17:15

      Träning P05-3


      18:30
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:30

      Träning U12-2


      18:30
    • 17:30

      Ledarnas åldersgruppsmöte P04-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-4


      18:30
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Lagledarträff P10-7


      20:00
    • 17:30

      Träning P10-5


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:00

      Åldersgruppsmöte U11-2


      21:00
    • 18:00

      Träning P08-3


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:15

      Träning P18/19


      20:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      Träning P04-4


      20:30
    • 18:30

      Träning P04-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-3


      19:15
    • 18:30

      Träning P07-9


      19:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning F17


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      Åldersgruppträff P06-7


      21:30
    • 18:45

      Åldersgruppsmöte ledare U12-2


      21:45
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-3


      21:00
    • 19:00

      Träning Futsal Herr


      21:00
    • 19:15

      Fysträning P05-2


      20:15
    • 19:30

      Träning P03-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P08-4


      20:30
    • 20:00

      Match Tellus P17


      22:00
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
  • 11Tor
    • 09:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) P08-10


      13:00
    • 16:00

      Träning P07-6


      17:00
    • 16:00

      Träning P04-5 Svart


      17:45
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:30

      Träning U10


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      19:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-8


      18:00
    • 17:15

      Träning U12-2


      19:15
    • 17:20

      Träning F09


      18:35
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning F02


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P03-2


      19:00
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-5


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P05-2


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-5


      19:30
    • 18:45

      FML U13


      19:15
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      21:00
    • 20:00

      Hammarby IF FF 2 (borta) F13


      22:00
  • 12Fre
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P07-3


      16:45
      Humlegårdens utegym och bollplan
      Anteckning: Först Fredagsfys, sen Fredagsmys! Frivillig fysträning P07-3 och P07-4 kl 1600-1645 fredagar framöver. Samling utegymmet vid plan i Humlan. Ta med snabba skor+vatten/Mats 
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:00

      Träning P04-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P11-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-x


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-x


      17:00
    • 16:30

      Träning P08-4


      18:00
    • 16:30

      Träning Öppen träning P08


      18:00
    • 16:30

      Träning P08-3


      18:00
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning F06 Söderort


      18:45
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 18:00

      Djurgårdens IF FF 14- Torstens lärjungar BK P07-7


      19:00
    • 18:00

      Torstens Lärjungar BK (hemma) P07-7


      20:00
    • 18:00

      Träningsmatch 9v9 mot IFK Haninge U11-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-10


      19:00
    • 18:00

      Intresseanmälan ÖT P09-9


      19:00
    • 18:00

      IFK Haninge P07-1 (hemma) U11


      19:00
    • 18:30

      Täby United FC E (borta) P04-7


      20:30
    • 18:30

      Enskede IK Gul 1 (borta) P03-3


      20:30
    • 18:45

      Sickla IF A (borta) P03-2


      20:45
    • 20:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) F15


      22:00
    • 20:00

      Sollentuna Norrviken P06 (hemma) U11


      21:00
  • 13Lör
    • Heldag

      Oktoberpokalen U10-2

    • Heldag

      Reymers Höstcup F07

    • 07:30

      Märsta Games U11-2


      15:00
    • 08:00

      Reymers HöstCup F06 Söderort


      00:00
    • 08:00

      IFK Lidingö F06 (borta) F06 Söderort


      09:00
    • 08:00

      Stockholmsmästerskapen P09-6


      19:00
    • 08:00

      Stockholmsmästerskapen 2018 P09-6


      19:00
    • 08:00

      Stockholmsmästerskapen 2018 P09-4


      14:00
    • 08:30

      Stockholmsmästerskapen 2018 P09-9


      17:00
    • 09:00

      Sthlms mästerskapen P09-10


      17:00
    • 09:00

      Minicup DIF P10-4 vs AIK P10-4


      12:00
    • 09:00

      Reymers Höst Cup F07


      14:00
    • 09:00

      Insamling till lagkassan F02


      13:00
    • 09:00

      Höststädning P16-1


      13:00
    • 09:15

      Stockholmsmästerskapen P09-5


      17:45
    • 09:15

      AIK 1 (hemma) P10-4


      09:50
    • 09:30

      Hanvikens SK 1 (hemma) F06 Söderort


      10:30
    • 09:30

      Stockholmsmästerskapen 2018 P09-9


      18:00
    • 09:30

      Träning DIF Dam


      11:30
    • 09:30

      7 manna cup Stockholmsmästerskapen SVÅR P09-3


      16:00
    • 09:45

      Ekerö IK 1 (borta) P04-3


      11:45
    • 10:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) P05-2


      12:00
    • 10:00

      Motståndare (hemma) P06-5


      15:00
    • 10:00

      Oktoberfemman P10-8


      14:00
    • 10:00

      AIK 1 (hemma) P10-4


      10:35
    • 10:00

      Mälarhöjdens IK (borta) U11


      11:00
    • 10:30

      Hässelby SK FF 1 (hemma) U13


      12:30
    • 10:40

      AIK 2 (hemma) P10-4


      11:15
    • 11:00

      Reymersholms IK Grön (hemma) F06 Söderort


      12:00
    • 11:20

      AIK 2 (hemma) P10-4


      11:55
    • 11:30

      Första matchen P10-3


      12:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF P06 grön (borta) U11


      13:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 1 (borta) U14


      14:00
    • 12:05

      FC Djursholm 3 (hemma) U15


      14:00
    • 12:15

      Ängby IF 3 (borta) P16-3


      14:15
    • 12:20

      Andra matchen P10-3


      13:00
    • 12:30

      BKBK (borta) F06 Söderort


      13:30
    • 12:40

      Oktoberpokalen U10


      00:00
    • 13:00

      Stockholmsmästerskapen P09-8


      20:00
    • 13:30

      Karlbergs BK Gul 1 (borta) P05-5


      15:30
    • 13:30

      Boo FF 1 (hemma) U13


      15:30
    • 13:35

      Tredje matchen P10-3


      14:10
    • 14:00

      Stockholmsmästerskapen GUL P09-11


      19:00
    • 14:00

      Stockholmsmästerskapen RÖD P09-11


      19:00
    • 14:00

      IK Sirius U12 (borta) U12


      16:00
    • 14:00

      Oktoberpokalen P08-9


      00:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna (borta) U19


      16:00
    • 14:25

      Fjärde matchen P10-3


      15:00
    • 15:00

      Sollentuna FK 11 (hemma) P05-5


      17:00
    • 15:00

      Sollentuna FK 11 (hemma) P05-2


      16:15
    • 15:15

      Hammarby IF FF (hemma) U16


      17:15
    • 15:30

      IFK Lidingö FK 2 (borta) P16-2


      17:30
    • 15:30

      Hägersten SK Gul (hemma) P05-3


      17:30
    • 16:00

      FC Djursholm 1 (hemma) F02


      18:00
    • 16:45

      FC Djursholm 2 (borta) P03-4


      18:45
    • 19:00

      Eftersnack P09-9


      21:00
  • 14Sön
    • Heldag

      Reymers Höstcup F07

    • 00:00

      Reymers HöstCup F06 Söderort


      19:00
    • 00:00

      Oktoberpokalen U10


      17:00
    • 00:00

      Oktoberpokalen P08-9


      20:00
    • 07:30

      Sthlmmästerskapen P07-9


      16:00
    • 08:00

      P07-6 (hemma) P07-6


      16:00
    • 08:30

      Täby United FC Svart (hemma) P07-8


      09:15
    • 09:00

      7 Manna Cup Oktoberbollen P09-3


      14:30
    • 09:00

      FC Djursholm 2 (borta) P05-2


      11:00
    • 09:00

      Cup P09-8


      14:30
    • 09:00

      Cup Stockholm Södra U11


      16:30
    • 09:00

      Matcher mot Hammarby F-12


      11:00
    • 09:00

      Match mot Hammarby! P12-9


      10:00
    • 09:00

      Matcher mot Hammarby P12-2


      11:00
    • 09:00

      Match mot Hammarby! P12-5


      10:00
    • 09:55

      IFK Lidingö FK 1 (hemma) P04-5 Svart


      11:55
    • 10:00

      Sundbybergs IK Röd (borta) P04-2


      11:30
    • 10:00

      AIK Blå (hemma) P07-8


      10:45
    • 10:00

      Vendelsö IK (hemma) F06


      11:00
    • 10:00

      Träning F06


      11:00
    • 10:00

      Matcher mot Hammarby! P12-4


      12:00
    • 10:00

      Match mot Hammarby! P12-7


      11:00
    • 10:15

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (borta) U14


      12:15
    • 10:30

      Cup Årstapokalen P10-5


      15:00
    • 10:50

      Boo FF P07:2 (hemma) P07-8


      11:35
    • 11:00

      Vasalunds IF A (borta) U13


      13:00
    • 11:00

      Teambuilding/avslutning P06-6


      16:00
    • 11:00

      Kista SC KFUM 3 (hemma) P04-3


      13:00
    • 11:00

      Matcher mot Hammarby! PF12-6


      13:00
    • 11:00

      Matcher mot Hammarby! P12-10


      13:00
    • 11:00

      Match mot Hammarby! P12-14


      12:00
    • 11:15

      Hammarby IF FF 9 (hemma) P05-5


      13:15
    • 11:30

      Vallentuna BK DF 1 (hemma) F15


      13:30
    • 12:00

      Reymers Höst Cup F07


      17:30
    • 12:00

      Träningsmatch P06-7


      13:00
    • 12:00

      Träning P04-5 Svart


      18:30
    • 12:00

      Matcher mot Hammarby! P12-13


      14:00
    • 12:00

      Höst5an P11-10


      16:00
    • 12:00

      Matcher mot Hammarby! P12-8


      14:00
    • 12:15

      Höstfighten P09-5


      17:00
    • 13:00

      Match mot Hammarby! P12-3


      14:00
    • 13:00

      Djurgården P08-3 (hemma) P08-4


      15:00
    • 13:00

      Täby FK (hemma) U17


      15:00
    • 13:15

      Stockholmsmästerskapen P07-5


      21:59
    • 13:15

      Stockholmsmästerskapen 2018 P07-7


      20:00
    • 13:15

      Djurgårdens IF FF 15 (hemma) P08-3


      14:15
    • 13:50

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P04-4


      15:50
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) P08-3


      15:00
    • 14:00

      Vänskapsmatch mot Spånga P-10 P10-10


      16:00
    • 14:30

      Inmarsch på Stadion F17


      17:00
    • 14:30

      Supporta DIF-damer F08


      17:00
    • 15:00

      Vittsjö GIK (hemma) DIF Dam


      17:00
    • 15:30

      Vallentuna BK 1 (borta) P05-2


      16:45
    • 15:30

      Reymersholms IK 1 (hemma) F02


      17:30
    • 15:30

      Vallentuna BK 1 (borta) P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning P06-7


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:30

      Norrköping Futsal Klubb (hemma) Futsal Herr


      18:30
    • 16:45

      Saltsjöbadens IF 2 (borta) P04-6


      18:45
    • 18:15

      Enskede IK Svart (hemma) F13


      20:15
  • 15Mån
    v.42
    • 16:00

      Träning P07-8


      17:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 16:50

      Träning F09


      18:05
    • 17:00

      Träning P07-9


      18:15
    • 17:00

      Träning P10-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P10-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-5


      18:30
    • 17:00

      Träning P10-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P03-3


      19:00
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-4


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-3


      19:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-2


      19:00
    • 18:15

      Träning P04-7


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-4


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-3


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-5


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:40

      Träning P04-4


      20:00
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
    • 19:00

      Träning P04-3


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:00
    • 19:00

      Träning F02


      20:30
    • 19:00

      Träning P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning Futsal Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning P04-5 Svart


      20:30
    • 20:15

      Träning P17


      22:00
    • 20:15

      Träning P18/19


      22:00
    • 20:30

      Träning P16-2


      21:30
  • 16Tis
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P04-6


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning PF12-6


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-7


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-8


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-5


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-11


      17:00
    • 16:15

      Träning U11-2


      17:15
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning F07


      18:00
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P07-5


      18:15
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F11-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-6


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-3


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning P08-9


      20:00
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning U13


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-7


      20:30
  • 17Ons
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-2


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-4


      16:55
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-9


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-2


      17:00
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning P12-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-10


      17:00
    • 16:30

      Teori U12


      17:15
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-2


      18:30
    • 17:00

      Träning P16-3


      18:30
    • 17:00

      Träning P06-4


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-5


      18:15
    • 17:00

      Träning P09-3


      18:30
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-4


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-2


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F17


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-9


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-10


      18:30
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-4


      18:30
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      SV-cupen BK borta DIF Dam


      21:00
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-5


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-3


      19:00
    • 18:15

      Träning P18/19


      20:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:30

      Träning P04-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-3


      19:15
    • 18:30

      Träning P07-9


      19:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-7


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-3


      21:00
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:00

      Eskilstuna United DFF (hemma) F19


      21:00
    • 19:00

      Träning Futsal Herr


      21:00
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P08-4


      20:30
    • 20:00

      Match Vallentuna F16-19


      22:00
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
  • 18Tor
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P07-6


      17:00
    • 16:00

      Träning P04-5 Svart


      17:45
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning U10-2


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-8


      18:00
    • 17:15

      Träning U12-2


      19:15
    • 17:20

      Träning F09


      18:35
    • 17:30

      Träning F02


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte F13


      18:30
    • 17:30