Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Djurgårdens IF FF

Följ

DIF Ungdom, Dam och Futsal

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Djurgårdens IF FF
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 14:30

      IK Sirius FK (hemma) U19


      16:30
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning P07-8


      17:30
    • 16:00

      Träning U12-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U12


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning P06-3


      17:15
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 16:50

      Träning F09


      18:05
    • 17:00

      Träning U16


      18:45
    • 17:00

      Träning P09-5 2018


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-9


      18:15
    • 17:00

      Träning P10-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-11 2018


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning U15 2019


      19:00
    • 17:30

      Träning P06-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-7


      18:30
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-10 2018


      19:00
    • 17:45

      Träning P09-3


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-6 2018


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-4 2018


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-3 2018


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-8 2018


      19:00
    • 18:00

      Träning F05


      19:00
    • 18:00

      Träning P16-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P16-3


      19:00
    • 18:15

      Träning P07-4


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-3


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:30

      Akut hjälp JB-hallen P09-3 2018


      20:00
    • 18:30

      Träning P09-7 2018


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-5


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte P05-3


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:40

      Träning P04-4


      20:00
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning P04-3


      20:30
    • 19:00

      Västerås BK 30 (borta) F19


      21:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:00
    • 19:00

      Träning F03


      20:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:15
    • 19:00

      Träning F02


      20:30
    • 19:00

      Träning P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning Futsal Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning P04-5 Svart


      20:30
    • 20:15

      Träning P18/19 2


      22:00
    • 20:15

      Träning P18/19 1


      22:00
    • 20:30

      Träning P17-1


      21:30
  • 2Tis
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P04-6


      17:30
    • 16:00

      Träning U12


      17:15
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning P12-8


      16:55
    • 16:00

      Träning PF12-6


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-7


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-5


      17:00
    • 16:15

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning F07


      18:00
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P07-5


      18:15
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:45
    • 17:00

      Träning F05


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:30
    • 17:00

      Träning P11-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-11


      18:00
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:30

      Träning U15 2019


      19:00
    • 17:30

      Träning P17-1


      19:00
    • 17:30

      Träning P17-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1 (2018)


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-6


      18:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P08-4


      20:00
    • 18:15

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:15

      Träning P04-7


      20:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P07-6


      17:00
    • 16:00

      Träning P04-5 Svart


      17:45
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:00

      Träning U12


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U11


      18:00
    • 17:00

      Träning U11-2


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U15 2019


      18:30
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning F05


      18:45
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-8


      18:00
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:15

      Träning P06-3


      19:15
    • 17:20

      Träning F09


      18:35
    • 17:30

      Träning F02


      19:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P07-5


      19:30
    • 18:00

      Träning F03


      19:45
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-5


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-9


      19:00
    • 18:30

      Träning P05-2


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P16-3


      21:00
    • 19:30

      Lidingö Gazoliners FC (hemma) P18/19 2


      21:00
    • 20:00

      Träning P18/19 1


      22:00
    • 20:30

      Träning P16-2


      22:00
  • 5Fre
    • 09:00

      Tord Trophy P04-2


      00:00
    • 09:30

      Träning DIF Dam


      11:00
    • 10:30

      CUP-MÄRSTA GAMES P05-2


      00:00
    • 15:00

      Träning P07-3


      15:45
    • 16:00

      Träning P11-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-x


      17:00
    • 16:15

      Oktoberpokalen P07-9


      20:15
    • 16:15

      Träning U16


      17:45
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 16:30

      Träning Öppen träning P08


      18:00
    • 16:30

      Träning P08-4


      18:00
    • 16:30

      Träning P08-3


      18:00
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P10-3


      19:00
    • 17:15

      Match mot Bergshamra P10-7


      18:00
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:20

      AIK FF Blå (hemma) P07-8


      18:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 18:00

      Träning P16-1 (2018)


      19:30
    • 18:00

      Intresseanmälan ÖT P09-3


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-10 2018


      19:00
    • 18:00

      Spelarmöte F06 Söderort


      20:30
    • 18:30

      Sollentuna FK Kärrdal (borta) P07-8


      19:15
    • 18:45

      Sundbybergs IK Grön (hemma) P04-7


      19:45
    • 19:00

      Träningsmatch P10-5


      20:00
    • 19:15

      Sollentuna FK 1 (borta) F03


      21:15
    • 20:15

      IFK Lidingö FK 12 (hemma) P07-8


      21:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Tord Trophy P04-2

    • 00:00

      CUP-MÄRSTA GAMES P05-2


      19:00
    • Heldag

      Stockholmsmästerskapen F10

    • Heldag

      Stockholmsmästerskapen P11-12

    • 08:00

      Ålandsresa P06-3


      00:00
    • 08:30

      Jompas P09-5 2018


      19:30
    • 08:50

      Träning P09-8 2018


      10:00
    • 09:00

      Parkcupen, Uppsala P09-5 2018


      15:00
    • 09:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) P04-7


      11:00
    • 09:30

      Stockholmsmästerskapen - lag 1 F10


      13:30
    • 10:00

      Träningscup P09-10 2018


      12:00
    • 10:00

      Stockholmsmästerskap P11-13


      14:00
    • 10:00

      Sollentuna FK 14 (borta) U14


      12:00
    • 10:00

      Vasalundscupen P07-3


      15:00
    • 10:45

      Träningsmatch 9v9 mot Nacka FC U12-2


      11:45
    • 11:00

      Vasalunds Stockholm IF R - Djurgårdens IF FF 16 P09-3


      12:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 (borta) F17


      13:00
    • 11:00

      IFK Haninge (hemma) U11-2


      12:00
    • 11:00

      Väsby IK FK 2 (borta) P04-3


      13:00
    • 11:15

      Vasalunds IF A (borta) P04-5 Svart


      13:15
    • 11:30

      Ursvik IK 1 (hemma) P17-1


      13:30
    • 11:55

      Träningsmatch 9v9 mot Vendelsö IK U12-2


      12:55
    • 12:00

      Värtans IK (hemma) F09


      14:25
    • 12:00

      Gustavsberg IF (borta) F09


      12:15
    • 12:15

      Träningsmatch mot FC Nacka U11


      13:00
    • 12:15

      Örby IS Blå (borta) F05


      14:15
    • 13:00

      Kungsängens IF 2 (hemma) P17-2


      15:00
    • 13:00

      AIK FF 5 (hemma) P05-3


      15:00
    • 13:00

      Vasalund Lätt och Medelcupen P06-4


      18:00
    • 13:00

      Norrtulls SK (borta) F09


      13:15
    • 13:15

      IFK Aspudden-Tellus (hemma) P06-6


      17:30
    • 13:20

      Värtans IK (hemma) F09


      13:35
    • 13:30

      Stockholmsmästerskapen P11-10


      17:30
    • 13:30

      IFK Viksjö 1 (borta) U15


      15:30
    • 14:00

      Malmö FF (hemma) U19


      16:00
    • 14:00

      Danderyds SK P08-5 (borta) P08-3


      15:00
    • 14:30

      AIK FF 2 (hemma) P16-2


      16:30
    • 15:00

      Enskede IK Blå 1 (borta) P05-5


      17:00
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) P06-3


      17:00
    • 15:30

      Stockholmsmästerskapen - lag 2 F10


      19:30
    • 16:00

      Träning F02


      18:00
    • 16:30

      Hammarby IF FF 1 (borta) F03


      18:30
  • 7Sön
    • 00:00

      Tord Trophy P04-2


      23:00
    • 00:00

      Ålandsresa P06-3


      21:30
    • Heldag

      Stockholmsmästerskapen P10-4

    • 08:30

      Jompas P09-5 2018


      18:30
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      10:00
    • 09:00

      Sickla IF Röd (hemma) P04-6


      11:00
    • 09:00

      Reymers Höstcup grupp 1 P09-11 2018


      15:05
    • 09:30

      Stockholmsmästerskapen P10-4


      11:00
    • 09:30

      Vendelsö IK (hemma) P10-4


      09:55
    • 10:00

      Stockholmsmästerskapen P10-3


      14:00
    • 10:15

      AIK FF 5 (hemma) P16-1


      12:15
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 17 (borta) P05-5


      12:15
    • 10:30

      FK Bromma (borta) P10-4


      10:55
    • 11:00

      Reimers höstcup grupp 2 P09-11 2018


      15:00
    • 11:30

      Sollentuna FK 7 (borta) P04-4


      13:30
    • 11:30

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      12:30
    • 12:30

      IFK Mariehamn (hemma) P06-3


      14:30
    • 12:30

      IFK Österåker FK 2 (borta) P05-5


      14:30
    • 12:30

      IFK Österåker FK 2 (borta) P05-2


      13:45
    • 12:30

      IK Frej-Fotboll (borta) P10-4


      12:25
    • 13:00

      Sundbybergs IK Grön (hemma) P16-3


      15:00
    • 13:00

      Rissne IF (borta) P18/19 2


      15:00
    • 13:30

      Enebybergs IF (hemma) P10-4


      13:55
    • 13:30

      Stockholmsmästerskapen 2018 P10-11


      19:30
    • 14:00

      Stockholmsmästerskapen P10-6


      14:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Finliret träningscup P08-10


      18:00
    • 14:00

      Träning P07-6


      15:00
    • 14:30

      Enskede IK Svart (hemma) U15 2019


      16:30
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (hemma) U16


      17:00
    • 15:00

      Älta IF S (hemma) P09-5 2018


      16:00
    • 15:40

      Hopp och hamburgare! P08-4


      18:00
    • 16:00

      Hammarby IF lag 13 (hemma) U11-2


      17:00
    • 16:00

      Vasalund (hemma) P09-5 2018


      17:00
    • 16:00

      IFK Lidingö (hemma) P09-8 2018


      18:00
    • 16:00

      Träning P06-7


      18:00
    • 16:00

      Oktoberpokalen P07-9


      20:00
    • 16:20

      TBD (hemma) P07-8


      20:00
    • 16:30

      Spånga IS FK 1 (hemma) U14


      18:30
    • 17:00

      Bromstens IK 1 (borta) F02


      19:00
    • 17:00

      Kungsängens IF 1 (hemma) P04-7


      19:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot BP 09:1 (gemensam med lag 10) P09-11 2018


      18:00
    • 17:00

      Stockholmsmästerskapen P10-6


      19:00
    • 17:00

      IF Brommapojkarna (hemma) P09-10 2018


      18:00
    • 17:30

      IFK Lidingö FK 06-A2 (borta) U12


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch 7-manna P09-3


      19:00
    • 18:00

      Ängby IF 1 (borta) P16-1 (2018)


      19:30
    • 19:00

      Sevdah IF (borta) Futsal Herr


      20:00
    • 20:15

      Ekerö IK (hemma) P18/19 1


      22:15
  • 8Mån
    v.41
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P07-8


      17:30
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:30
    • 16:00

      Träning U12-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning P06-3


      17:15
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 16:50

      Träning F09


      18:05
    • 17:00

      Träning P09-5 2018


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-9


      18:15
    • 17:00

      Träning P10-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-11 2018


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-11


      18:00
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:15

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning U15 2019


      19:00
    • 17:30

      Träning P06-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-7


      18:30
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-10 2018


      19:00
    • 17:45

      Träning P09-3


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-6 2018


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-3 2018


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-4 2018


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-8 2018


      19:00
    • 18:00

      Träning F05


      19:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna (hemma) U19


      20:00
    • 18:00

      Träning P16-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P16-3


      19:00
    • 18:15

      Träning P07-4


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-3


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-7 2018


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-5


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:40

      Träning P04-4


      20:00
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning P04-3


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Hammarby IF Fotbollförening (hemma) F19


      21:00
    • 19:00

      Träning F03


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:00
    • 19:00

      Träning P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:15
    • 19:00

      Träning F02


      20:30
    • 19:00

      Träning Futsal Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning P04-5 Svart


      20:30
    • 20:15

      Träning P18/19 2


      22:00
    • 20:15

      Träning P18/19 1


      22:00
    • 20:30

      Träning P17-1


      21:30
  • 9Tis
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P04-6


      17:30
    • 16:00

      Träning U12


      17:15
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning P12-8


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-7


      17:00
    • 16:00

      Träning PF12-6


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-5


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-13


      17:00
    • 16:15

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning F07


      18:00
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P07-5


      18:15
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      19:30
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:30
    • 17:00

      Träning F05


      18:30
    • 17:00

      Träning F11-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-11


      18:00
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:30

      Träning U15 2019


      19:00
    • 17:30

      Träning P17-1


      19:00
    • 17:30

      Träning P17-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1 (2018)


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-6


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning P08-9


      20:00
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:15

      Träning U14


      20:30
    • 19:15

      Träning P04-7


      20:30
  • 10Ons
    • 08:00

      Träning DIF Dam


      10:00
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-2


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-4


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-9


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning U12-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U12


      17:30
    • 16:00

      Träning P12-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-10


      17:00
    • 16:30

      Teori U13


      17:15
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-2


      18:30
    • 17:00

      Träning P17-2


      18:30
    • 17:00

      Träning P06-5


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-4


      18:15
    • 17:00

      Träning P09-3 2018


      18:30
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-8


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-4


      18:00
    • 17:15

      Träning P05-3


      18:30
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:30

      Träning P06-3


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-4


      18:30
    • 17:30

      Ledarnas åldersgruppsmöte P04-3


      19:00
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Lagledarträff P10-7


      20:00
    • 17:30

      Träning P10-5


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-10 2018


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-3


      19:00
    • 18:00

      Åldersgruppsmöte U12-2


      21:00
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-3


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:15

      Träning P18/19 1


      20:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      Träning P04-4


      20:30
    • 18:30

      Träning P09-7 2018


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-8 2018


      19:30
    • 18:30

      Träning F03


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-3


      19:15
    • 18:30

      Träning P07-9


      19:30
    • 18:30

      Träning F17


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-11 2018


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      Åldersgruppträff P06-7


      21:30
    • 18:45

      Åldersgruppsmöte ledare P06-3


      21:45
    • 19:00

      Träning P16-1


      20:30
    • 19:00

      Träning U15 2019


      20:30
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:00

      Träning P16-2


      21:00
    • 19:00

      Träning Futsal Herr


      21:00
    • 19:15

      Träning P04-7


      20:30
    • 19:15

      Fysträning P05-2


      20:15
    • 19:30

      Träning P16-3


      20:30
    • 19:30

      Träning P08-4


      20:30
    • 20:00

      Match Tellus P18/19 2


      22:00
    • 20:15

      Träning P17-1


      21:30
  • 11Tor
    • 16:00

      Träning P04-5 Svart


      17:45
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning P07-6


      17:00
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:00

      Träning U12


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U11


      17:30
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-8


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      19:00
    • 17:00

      Träning U15 2019


      18:30
    • 17:15

      Träning P06-3


      19:15
    • 17:20

      Träning F09


      18:35
    • 17:30

      Träning F02


      19:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 18:00

      Träning F03


      19:45
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-5


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P05-2


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-5


      19:30
    • 18:45

      FML U14


      19:15
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P16-3


      21:00
    • 20:00

      Hammarby IF FF 2 (borta) F05


      22:00
  • 12Fre
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 15:00

      Träning P07-3


      15:45
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:00

      Träning P04-2


      17:30
      Östermalms IP (1/2 av 11-mannaplanen)
      Anteckning: Hej

      Vår fredagstid.
      På andra halvan tränar 03-2.

      Mvh
      Tommie
    • 16:00

      Träning P11-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-x


      17:00
    • 16:30

      Träning Öppen träning P08


      18:00
    • 16:30

      Träning P08-4


      18:00
    • 16:30

      Träning P08-3


      18:00
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning F06 Söderort


      18:45
    • 17:15

      Träning U17


      18:45
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 18:00

      Djurgårdens IF FF 14- Torstens lärjungar BK P07-7


      19:00
    • 18:00

      Torstens Lärjungar BK (hemma) P07-7


      20:00
    • 18:00

      Träningsmatch 9v9 mot IFK Haninge U12-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-10 2018


      19:00
    • 18:00

      Intresseanmälan ÖT P09-3


      19:00
    • 18:00

      IFK Haninge P07-1 (hemma) U12


      19:00
    • 18:30

      Täby United FC E (borta) P04-7


      20:30
    • 18:30

      Enskede IK Gul 1 (borta) P16-2


      20:30
    • 18:45

      Sickla IF A (borta) P16-1


      20:45
    • 20:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) F03


      22:00
    • 20:00

      Sollentuna Norrviken P06 (hemma) U12


      21:00
  • 13Lör
    • Heldag

      Oktoberpokalen U11-2

    • 07:30

      Märsta Games U12-2


      15:00
    • 08:00

      IFK Lidingö F06 (borta) F06 Söderort


      09:00
    • 08:00

      Stockholmsmästerskapen P09-6 2018


      19:00
    • 08:00

      Stockholmsmästerskapen 2018 P09-6 2018


      19:00
    • 08:00

      Stockholmsmästerskapen 2018 P09-4 2018


      14:00
    • 08:30

      Stockholmsmästerskapen 2018 P09-3


      17:00
    • 09:00

      Sthlms mästerskapen P09-10 2018


      17:00
    • 09:00

      Minicup DIF P10-4 vs AIK P10-4


      12:00
    • 09:00

      Reymers Höst Cup F07


      14:00
    • 09:00

      Insamling till lagkassan F02


      13:00
    • 09:00

      Höststädning P16-1 (2018)


      13:00
    • 09:15

      Stockholmsmästerskapen P09-5 2018


      17:45
    • 09:15

      AIK 1 (hemma) P10-4


      09:50
    • 09:30

      Hanvikens SK 1 (hemma) F06 Söderort


      10:30
    • 09:30

      Stockholmsmästerskapen 2018 P09-3


      18:00
    • 09:30

      7 manna cup Stockholmsmästerskapen SVÅR P09-3 2018


      16:00
    • 09:30

      Träning DIF Dam


      11:30
    • 09:45

      Ekerö IK 1 (borta) P04-3


      11:45
    • 10:00

      Motståndare (hemma) P06-5


      15:00
    • 10:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) P05-2


      12:00
    • 10:00

      Oktoberfemman P10-8


      14:00
    • 10:00

      AIK 1 (hemma) P10-4


      10:35
    • 10:00

      Mälarhöjdens IK (borta) U12


      11:00
    • 10:30

      Hässelby SK FF 1 (hemma) U14


      12:30
    • 10:40

      AIK 2 (hemma) P10-4


      11:15
    • 11:00

      Reymersholms IK Grön (hemma) F06 Söderort


      12:00
    • 11:20

      AIK 2 (hemma) P10-4


      11:55
    • 11:30

      Första matchen P10-3


      12:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF P06 grön (borta) U12


      13:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 1 (borta) U15 2019


      14:00
    • 12:05

      FC Djursholm 3 (hemma) U15


      14:00
    • 12:15

      Ängby IF 3 (borta) P17-2


      14:15
    • 12:20

      Andra matchen P10-3


      13:00
    • 12:30

      BKBK (borta) F06 Söderort


      13:30
    • 12:40

      Oktoberpokalen U11


      00:00
    • 13:00

      Stockholmsmästerskapen P09-8 2018


      20:00
    • 13:30

      Boo FF 1 (hemma) U14


      15:30
    • 13:30

      Karlbergs BK Gul 1 (borta) P05-5


      15:30
    • 13:35

      Tredje matchen P10-3


      14:10
    • 14:00

      IK Sirius U12 (borta) U13


      16:00
    • 14:00

      Stockholmsmästerskapen GUL P09-11 2018


      19:00
    • 14:00

      Stockholmsmästerskapen RÖD P09-11 2018


      19:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      Oktoberpokalen P08-9


      00:00
    • 14:25

      Fjärde matchen P10-3


      15:00
    • 15:00

      Sollentuna FK 11 (hemma) P05-2


      16:15
    • 15:00

      Sollentuna FK 11 (hemma) P05-5


      17:00
    • 15:15

      Hammarby IF FF (hemma) U16


      17:15
    • 15:30

      Hägersten SK Gul (hemma) P05-3


      17:30
    • 15:30

      IFK Lidingö FK 2 (borta) P17-1


      17:30
    • 16:00

      FC Djursholm 1 (hemma) F02


      18:00
    • 16:45

      FC Djursholm 2 (borta) P16-3


      18:45
    • 19:00

      Eftersnack P09-3


      21:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Oktoberpokalen U11


      17:00
    • 00:00

      Oktoberpokalen P08-9


      20:00
    • 07:30

      Sthlmmästerskapen P07-9


      16:00
    • 08:00

      P07-6 (hemma) P07-6


      16:00
    • 08:30

      Täby United FC Svart (hemma) P07-8


      09:15
    • 09:00

      Cup Stockholm Södra U12


      16:30
    • 09:00

      Matcher mot Hammarby F-12


      11:00
    • 09:00

      Match mot Hammarby! P12-9


      10:00
    • 09:00

      Matcher mot Hammarby P12-2


      11:00
    • 09:00

      Match mot Hammarby! P12-5


      10:00
    • 09:00

      Cup P09-8 2018


      14:30
    • 09:00

      FC Djursholm 2 (borta) P05-2


      11:00
    • 09:00

      7 Manna Cup Oktoberbollen P09-3 2018


      14:30
    • 09:55

      IFK Lidingö FK 1 (hemma) P04-5 Svart


      11:55
    • 10:00

      Sundbybergs IK Röd (borta) P04-2


      11:30
    • 10:00

      Träning F06


      11:00
    • 10:00

      Matcher mot Hammarby! P12-4


      12:00
    • 10:00

      Match mot Hammarby! P12-7


      11:00
    • 10:00

      AIK Blå (hemma) P07-8


      10:45
    • 10:00

      Vendelsö IK (hemma) F06


      11:00
    • 10:15

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (borta) U15 2019


      12:15
    • 10:30

      Cup Årstapokalen P10-5


      15:00
    • 10:50

      Boo FF P07:2 (hemma) P07-8


      11:35
    • 11:00

      Matcher mot Hammarby! PF12-6


      13:00
    • 11:00

      Matcher mot Hammarby! P12-10


      13:00
    • 11:00

      Match mot Hammarby! P12-14


      12:00
    • 11:00

      Kista SC KFUM 3 (hemma) P04-3


      13:00
    • 11:00

      Teambuilding/avslutning P06-6


      16:00
    • 11:00

      Vasalunds IF A (borta) U14


      13:00
    • 11:15

      Hammarby IF FF 9 (hemma) P05-5


      13:15
    • 11:30

      Vallentuna BK DF 1 (hemma) F03


      13:30
    • 12:00

      Reymers Höst Cup F07


      17:30
    • 12:00

      Träningsmatch P06-7


      13:00
    • 12:00

      Träning P04-5 Svart


      18:30
    • 12:00

      Matcher mot Hammarby! P12-13


      14:00
    • 12:00

      Matcher mot Hammarby! P12-8


      14:00
    • 12:00

      Höst5an P11-10


      16:00
    • 12:15

      Höstfighten P09-5 2018


      17:00
    • 13:00

      Djurgården (borta) U17


      15:00
    • 13:00

      Match mot Hammarby! P12-3


      14:00
    • 13:00

      Djurgården P08-3 (hemma) P08-4


      15:00
    • 13:15

      Djurgårdens IF FF 15 (hemma) P08-3


      14:15
    • 13:15

      Stockholmsmästerskapen P07-5


      21:59
    • 13:15

      Stockholmsmästerskapen 2018 P07-7


      20:00
    • 13:50

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P04-4


      15:50
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) P08-3


      15:00
    • 14:00

      Vänskapsmatch mot Spånga P-10 P10-10


      16:00
    • 14:30

      Inmarsch på Stadion F17


      17:00
    • 14:30

      Supporta DIF-damer F08


      17:00
    • 15:00

      Vittsjö GIK (hemma) DIF Dam


      17:00
    • 15:30

      Reymersholms IK 1 (hemma) F02


      17:30
    • 15:30

      Vallentuna BK 1 (borta) P05-5


      17:30
    • 15:30

      Vallentuna BK 1 (borta) P05-2


      16:45
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P06-7


      17:00
    • 16:30

      Norrköping Futsal Klubb (hemma) Futsal Herr


      18:30
    • 16:45

      Saltsjöbadens IF 2 (borta) P04-6


      18:45
    • 18:15

      Enskede IK Svart (hemma) F05


      20:15
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P04-6


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning P12-7


      17:00
    • 16:00

      Träning PF12-6


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-8


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-5


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-14


      17:00
    • 16:15

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning F07


      18:00
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P07-5


      18:15
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:00

      Träning F05


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:30
    • 17:00

      Träning F11-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-6


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 17:30

      Träning P17-1


      19:00
    • 17:30

      Träning P17-2


      19:00
    • 17:30

      Träning U15 2019


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1 (2018)


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:00

      Träning P08-9


      20:00
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:15

      Träning P04-7


      20:30
  • 17Ons
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-2


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-4


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-9


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning U12-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U12


      17:30
    • 16:00

      Träning P12-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-10


      17:00
    • 16:30

      Teori U13


      17:15
    • 16:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-2


      18:30
    • 17:00

      Träning P17-2


      18:30
    • 17:00

      Träning P06-5


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-4


      18:15
    • 17:00

      Träning P09-3 2018


      18:30
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-3


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P09-10 2018


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-3


      19:00
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-4


      18:30
    • 17:30

      Träning P06-3


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      SV-cupen BK borta DIF Dam


      21:00
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-3


      19:00
    • 18:15

      Träning P18/19 1


      20:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-3


      19:15
    • 18:30

      Träning P07-9


      19:30
    • 18:30

      Träning F03


      20:00
    • 18:30

      Träning P09-7 2018


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-8 2018


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-11 2018


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:00

      Träning U15 2019


      20:30
    • 19:00

      Träning P16-1


      20:30
    • 19:00

      Eskilstuna United DFF (hemma) F19


      21:00
    • 19:00

      Träning Futsal Herr


      21:00
    • 19:15

      Träning P04-7


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P16-3


      20:30
    • 19:30

      Träning P08-4


      20:30
    • 20:00

      Match Vallentuna F16-19


      22:00
    • 20:15

      Träning P17-1


      21:30
  • 18Tor
    • 15:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P07-6


      17:00
    • 16:00

      Träning P04-5 Svart


      17:45
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:00

      Träning U12-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U12


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U11


      18:00
    • 17:00

      Träning U11-2


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U15 2019


      18:30
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-8


      18:00
    • 17:15

      Träning P06-3


      19:15
    • 17:20

      Träning F09


      18:35
    • 17:30

      Träning F02


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte F05


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-6 2018


      18:30
    • 18:00

      Sjölins Informationskväll U15


      19:00
    • 18:00

      Träning