Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      IF Lödde gul (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF (hemma) F08-09


      12:00
    • 10:00

      Dalby GIF (hemma) P-13


      13:30
    • 10:30

      Harlösa IF (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      Torns IF grön (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      Lunds BK blå (borta) P-08


      13:30
    • 11:30

      Oxie SK vit (borta) P-09


      13:30
    • 13:00

      Oxie SK (borta) Herrjuniorer


      15:00
    • 14:00

      Snogeröds IF (borta) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Klågerups GoIF röd (hemma) P-10


      15:30
    • 15:00

      Köpingebro IF (borta) Damseniorer


      17:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Oxie SK (borta) Oldboys


      20:30
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
  • 7Lör
    • 09:30

      Kanttespelen P-11


      12:30
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 11:00

      Uppåkra IF grön (borta) F10-11


      12:00
    • 11:00

      GIF Nike gul (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Limhamns FF blå (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      Lunds BOIS (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle Lunds Bois F06-07


      16:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Södra Sandby IF blå (borta) P-10


      10:30
    • 09:30

      Kanttespelen P-11


      12:30
    • 10:00

      Harrie FF (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Löberöds IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Veberöds AIF (hemma) P-06


      13:00
    • 12:45

      DA - Samling & taktiksnack Klubbstugan


      15:00
    • 13:30

      Löberöds IF (borta) F08-09


      15:30
    • 14:00

      Lilla Torg FF (hemma) Damseniorer


      16:00
    • 14:00

      Staffanstorp United FC blå (hemma) P-08


      16:00
    • 17:00

      Linero IF grön (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Vellinge IF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
      Dalby (Dalby IP)
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
  • 14Lör
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:00

      Knattespelen P-12


      12:00
    • 10:00

      Trollenäs IF vit (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Furulunds IK gul (borta) P-08


      12:00
    • 10:45

      Knattespelen P-12


      13:00
    • 11:00

      Genarps IF (hemma) F10-11


      13:00
    • 12:00

      FC Staffanstorp vit (borta) F08-09


      14:00
    • 12:00

      Trollenäs IF röd (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Seriematch Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Lunds FF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Bara GoIF (borta) Herrseniorer


      16:00
  • 15Sön
    • 09:30

      Uppåkra IF grön (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Lunds FF vit (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Stehags AIF blå (hemma) P-10


      13:00
    • 11:45

      Linero IF vit (borta) P-09


      13:45
    • 13:00

      NK Croatia (borta) Damseniorer


      15:00
    • 14:00

      Lunds BK blå (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Lunds FF vit (hemma) F06-07


      16:00
    • 16:00

      Rosengård FF (borta) Oldboys


      18:00
    • 19:00

      Föräldrasektionsmöte Klubbstugan


      20:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:00

      Staffanstorp United FC vit (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Lunds FF grön (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Oxie SK svart (hemma) F08-09


      13:00
    • 12:00

      Veberöds AIF (borta) F06-07


      14:00
    • 13:15

      Bortamatch Herrjuniorer


      18:00
    • 13:30

      Knattespel P-11


      17:00
    • 14:00

      Lunds BOIS röd (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Svenstorps IF (hemma) Damseniorer


      16:00
    • 15:00

      Häljarps IF (borta) Herrjuniorer


      17:00
    • 17:00

      Övernattning Skrylle P-06


      19:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Lunds BOIS vit (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      Knattespel P-11


      14:30
    • 12:00

      Backarnas FF (borta) F10-11


      14:00
    • 14:00

      Klågerups GoIF (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Teckomatorps SK (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 17:00

      Harrie FF blå (hemma) P-08


      19:00
    • 18:00

      Svedala IF (borta) Oldboys


      20:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
  • 28Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:00

      Lunds BK gul (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Hardeberga BK (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Vellinge IF (borta) Damseniorer


      13:00
    • 11:00

      Knattespelen P-12


      13:00
    • 11:00

      Bara GoIF (hemma) F10-11


      13:00
    • 11:45

      Knattespelen P-12


      13:15
    • 12:00

      Sjöbo IF (borta) F08-09


      14:00
    • 13:00

      Trollenäs IF (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 14:00

      Sjöbo IF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
  • 29Sön
    • 09:30

      Husie IF grön (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Stehags AIF vit (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Torna Hällestads IF röd (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Staffanstorp United FC svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Torna Hällestads IF (hemma) P-10


      13:00
    • 13:00

      Genarps IF (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 14:00

      Kävlinge GoIF (hemma) P-10


      16:00
    • 17:00

      Staffanstorp United FC (9m) (hemma) Oldboys


      19:00
  • 30Mån
    v.40