Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Dalby GIF
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Filmkväll F06-07


      22:00
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
  • 10Lör
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 11:45

      Träningsmatch Teckomatorp P-09


      13:00
    • 14:00

      Husie IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle Husie IF F06-07


      16:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Lotteri stånd Lejonmarkand F06-07


      22:59
  • 17Lör
    • 09:00

      Bilia Cupen P-12


      15:00
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:50

      Bilia Cup P-12


      11:50
    • 10:00

      Linero IF blå (borta) F10-11


      12:00
    • 10:00

      FC Möllan (borta) Oldboys


      12:00
    • 11:00

      Bjärreds IF svart (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      GIF Nike blå (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Lotteri stånd Lejonmarkand F06-07


      23:59
    • 13:00

      IK Pandora FF (borta) Damseniorer


      15:00
    • 13:10

      Bilia cupen P-12


      14:30
    • 14:00

      Bollkalle Teknologkårens IF F06-07


      16:00
    • 14:00

      Teknologkårens IF LTH (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Lunds BK svart (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Lunds BK vit (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Veberöds AIF svart (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Knattecup i Vellinge del 1 P-13


      14:30
    • 11:00

      Arlövs BI blå (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Furulunds IK Gul (hemma) P-10


      13:00
    • 14:00

      Dösjöbro IF röd (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      TFK Nova Eslöv (hemma) F06-07


      16:00
    • 15:00

      Kvarnby IK 3 (borta) Herrjuniorer


      17:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 19:00

      Uppåkra IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Åkarps IF 1 (borta) P-09


      21:00
    • 19:00

      Bollkalle Uppåkra IF F06-07


      21:00
  • 24Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:00

      Knattespelen P-11


      14:00
    • 10:00

      Furulunds IK gul (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Furulunds IK svart (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Furulunds IK (hemma) F10-11


      13:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Blentarps BK (hemma) F08-09


      12:00
    • 10:00

      Knattespelen P-11


      13:00
    • 10:00

      Löberöds IF (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Värpinge IF (hemma) P-10


      12:30
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (7m) (borta) F06-07


      13:30
    • 14:00

      Eslövs BK svart (hemma) P-08


      16:00
    • 19:00

      Föräldrasektionsmöte Klubbstugan


      20:00
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:30

      Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF (hemma) Damseniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      21:00
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
  • 31Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 10:00

      Knattespelen P-12


      11:30
    • 10:45

      Knattespelen P-12


      12:15
    • 11:00

      Södra Sandby IF (hemma) F10-11


      13:00
    • 11:00

      IFK Simrishamn blå (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      Skurups AIF (hemma) F06-07


      16:00
    • 15:45

      Klågerups GoIF vit (borta) P-07


      17:45