Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 00:00

      Nörhalne cup P-06


      19:00
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 11:00

      Svenstorps IF (borta) Damseniorer


      13:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • Heldag

      Fotbollens dag F10-11

    • 07:00

      Fotbollens dag Klubbstugan


      18:00
    • 09:00

      Fotbollens Dag P-11


      14:00
    • 10:00

      Fotbollens dag P-12


      16:00
    • 10:00

      Fotbollens dag P-06


      14:00
    • 10:00

      Föräldra-barn-match på fotbollens dag P-07


      10:30
    • 10:15

      Fotbollens dag - föräldra/barnmatch P-09


      11:30
    • 10:30

      Träning P-08


      11:30
    • 11:00

      Föräldrar match F06-07


      12:00
    • 11:15

      Fotbollens dag P-12


      14:00
    • 11:30

      Fotbollens dag Föräldra-barn-match F08-09


      13:00
    • 14:00

      Bollkallar P-07


      16:00
    • 14:00

      Genarps IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      21:00
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
  • 8Lör
    • 09:30

      Knattespelen P-12


      11:00
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:30

      Knattespelen P-12


      11:45
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 10:00

      Lunds FF svart (borta) P-10


      12:00
    • 10:15

      Knattespelen P-12


      12:30
    • 11:00

      IF Lödde gul (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      GIF Nike grön (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Avslutning Knattespelen P-11


      17:00
    • 13:00

      Lunds FF grön (borta) F06-07


      15:00
    • 14:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Staffanstorp United FC svart (hemma) P-09


      16:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Oxie SK svart (hemma) F08-09


      12:00
    • 14:00

      Torns IF svart (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      Malmö City FC gul (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      Kvarnby IK röd (hemma) P-08


      16:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot Askeröd F10-11


      18:00
    • 19:00

      Vellinge IF (hemma) Damseniorer


      21:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Svedala IF blå (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:15
      Dalby (Dalby IP)
      Samlingstid: 17:20
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Bollkallar: Dalby GIF mot FC Möllan P-07


      21:00
    • 19:00

      FC Möllan (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      21:00
    • 19:00

      Wollsjö AIF (borta) Damseniorer


      21:00
    • 20:00

      Staffanstorp United FC (9m) (borta) Oldboys


      22:00
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
  • 15Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:00

      FLYTTAD MATCH mot Sandby F08-09


      11:00
    • 10:00

      Södra Sandby IF vit (borta) F08-09


      12:00
    • 10:30

      Värpinge IF vit (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      IK Wormo (hemma) F06-07


      13:00
    • 11:50

      Värpinge IF vit (borta) P-08


      13:50
    • 12:15

      Staffanstorp United FC vit (borta) P-10


      13:45
  • 16Sön
    • 10:00

      Lunds BOIS (borta) F10-11


      12:00
    • 10:00

      Veberöds AIF svart (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Lunds BK svart (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Staffanstorp United FC orange (hemma) P-10


      12:30
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo B2 (borta) P-09


      13:30
    • 14:00

      Liga 06 IF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 15:00

      Sverige -Tyskland VM F06-07


      17:00
    • 17:00

      KSF Mardin Beirut (borta) Oldboys


      19:00
    • 17:00

      Åkarps IF 1 (hemma) P-06


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 17:00

      Svedala IF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:15
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 19:15

      FC Rosengård 1917 (borta) Damseniorer


      21:15
  • 29Lör
  • 30Sön