Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:45

      DA - Samling & taktiksnack Klubbstugan


      21:00
  • 4Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:30

      Knattespelen P-11


      11:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      Bjärreds IF grön (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) F08-09


      12:00
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) P-08


      12:00
    • 10:30

      GIF Nike gul (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Lunds BOIS (hemma) F10-11


      13:00
    • 11:30

      BK Olympic vit (borta) P-10


      13:30
  • 5Sön
    • 00:00

      Kulladals FF vit (hemma) P-13


      02:00
    • 09:30

      Knattespelen P-11


      13:00
    • 11:00

      Furulunds IK gul (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Staffanstorp United FC lila (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      Södra Sandby IF blå (hemma) P-10


      16:00
    • 16:00

      Hyllie IK (borta) Oldboys


      18:00
    • 17:00

      Kulladals FF vit (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Lunnarps BK (borta) Herrjuniorer


      19:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 10:00

      Knattespelen P-12


      11:30
    • 10:00

      Dösjöbro IF röd (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Klågerups GoIF (hemma) F06-07


      13:00
    • 11:00

      Askeröds IF (hemma) F10-11


      13:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Husie IF grön (borta) P-13


      02:00
    • 10:00

      Anderslövs BoIK (hemma) F08-09


      12:00
    • 10:00

      Knattespelen P-12


      11:30
    • 10:00

      Åkarps IF 1 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Bjärreds IF blå (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Torna Hällestads IF (hemma) P-10


      12:00
    • 10:45

      Knattespelen P-12


      12:15
    • 12:00

      Husie IF grön (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Åkarps IF 3 (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Lunds BK gul (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Nosaby IF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 17:00

      Oxie SK (hemma) Oldboys


      19:00
    • 19:00

      Planering fotbollens dag Klubbstugan


      19:30
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
      Dalby (Dalby IP)
      Anteckning: 11 manna plan gräs
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      21:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
  • 18Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 10:00

      FC Staffanstorp vit (borta) F08-09


      12:00
    • 10:00

      Linero IF (borta) F10-11


      12:00
    • 10:15

      Knattespelen P-11


      13:00
    • 10:30

      Föräldrarmöte P-12 Klubbstugan


      11:40
    • 11:00

      Genarps IF (hemma) P-07


      13:00
    • 12:20

      Samling A lag Klubbstugan


      13:00
    • 13:00

      Dösjöbro IF (borta) F06-07


      15:00
    • 14:00

      Lunds BK gul (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Torns IF orange (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar P-07


      16:00
    • 14:00

      Snogeröds IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Furulunds IK gul (hemma) P-13


      02:00
    • 10:00

      Knattespelen P-11


      13:00
    • 10:00

      Knattespelen P8 (Pojkar födda 2011) P-11


      13:00
    • 11:00

      Lunds BOIS vit (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Hardeberga BK (hemma) P-10


      15:00
    • 14:00

      Arlövs BI vit (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Husie IF vit (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Lilla Torg FF (borta) Damseniorer


      16:00
    • 17:00

      Vellinge IF (borta) Oldboys


      19:00
    • 17:00

      Furulunds IK gul (hemma) P-06


      19:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Södra Sandby IF (borta) F06-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      21:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Bjärreds IF vit (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Arlövs BI blå (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Knattespelen P-12


      11:30
    • 11:00

      Lunds BK (hemma) F06-07


      13:00
    • 11:00

      Lunds FF grön (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Södra Sandby IF (hemma) F10-11


      13:00
    • 11:30

      Linero IF grön (borta) P-07


      13:30
    • 14:15

      Maskot MFF P-10


      16:00
    • 14:15

      Förmatch MFF P-10


      16:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Trollenäs IF röd (borta) P-13


      02:00
    • 10:00

      Lilla Torg FF vit (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Veberöds AIF vit (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Knattespelen P-12


      11:30
    • 10:45

      Knattespelen P-12


      12:15
    • 11:00

      Trollenäs IF (hemma) Herrjuniorer


      13:00
    • 13:30

      Trollenäs IF röd (borta) P-06


      15:30
    • 15:00

      Sjöbo IF (hemma) F08-09


      17:00
    • 15:45

      DA - Samling & taktiksnack Klubbstugan


      19:00
    • 17:00

      Planering fotbollensdag Klubbstugan


      18:00
    • 17:00

      Rosengård FF (hemma) Oldboys


      19:00
    • 17:00

      NK Croatia (hemma) Damseniorer


      19:00
    • 19:00

      Föräldrasektionsmöte Klubbstugan


      20:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
    • Heldag

      Nörhalne cup P-06

    • Heldag

      Nörhalne cup P-06

    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      21:00
  • 31Fre
    • Heldag

      Nörhalne cup P-06

    • Heldag

      Nörhalne cup P-06

    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 19:15

      Lunds SK (borta) Herrseniorer


      21:15