Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Lunds BK 7-mannakickoff P-09


      12:30
    • 09:30

      Träning F10-11


      10:30
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 13:30

      Lunds BK 7-manna kickoff P-09


      17:00
  • 7Sön
    • 08:00

      test (hemma) P-08


      12:30
    • 09:30

      Intresseanmälan till träningsmatch 7/4 P-10


      11:00
    • 09:30

      Träningsmatch P10, lag 1 P-10


      11:00
    • 09:30

      Träningsmatch P10, lag 2 P-10


      11:00
    • 10:00

      Fyspass på Bounce F10-11


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch Bunkeflo P-06


      11:00
    • 14:00

      Torns IF 2 (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 17:00

      Planering fotbollens dag Klubbstugan


      18:30
    • 19:00

      Föräldrasektionsmöte Klubbstugan


      20:00
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:45
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      P11 Föräldramöte Klubbstugan


      21:00
    • 18:10

      Föräldramöte P11 P-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06


      20:30
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
  • 13Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 11:00

      Löberöds IF (hemma) F06-07


      13:00
    • 11:00

      BK Flagg (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Torns IF svart (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Lunds BOIS vit (borta) P-10


      13:00
    • 14:00

      Staffanstorp United FC svart (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Linero IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Bara GoIF (borta) P-13


      02:00
    • 10:00

      Askeröds IF (hemma) F08-09


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC lila (hemma) P-10


      12:00
    • 11:45

      Linero IF röd (borta) P-09


      13:45
    • 12:00

      Bara GoIF (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Linero IF vit (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Svedala IF blå (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Trollenäs IF röd (hemma) P-10


      16:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 09:30

      Knattespel P-11


      12:30
    • 18:20

      Södra Sandby IF (borta) F06-07


      20:20
  • 20Lör
    • 09:30

      Bjärreds IF svart (borta) P-08


      11:30
    • 09:30

      Knattespel P-11


      12:30
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 13:00

      Husie IF (borta) Herrseniorer


      15:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Torna Hällestads IF röd (hemma) P-13


      02:00
    • 10:00

      Blentarps BK (borta) F08-09


      12:00
    • 11:00

      Torns IF svart (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Lunds BK gul (hemma) P-10


      12:30
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Torna Hällestads IF röd (hemma) P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:15

      Sjöbo IF (borta) Herrjuniorer


      21:15
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 11:00

      Knattespelen P7 (Pojkar födda 2012) P-12


      12:30
    • 11:00

      Höörs IS (hemma) F06-07


      13:00
    • 11:00

      Uppåkra IF svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:45

      Knattespelen P-12


      13:15
    • 13:00

      Uppåkra IF grön (borta) F10-11


      15:00
    • 14:00

      Bollkallar P-07


      16:00
    • 14:00

      Liria IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Uppåkra IF grön (hemma) P-09


      16:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Uppåkra IF (borta) P-13


      02:00
    • 10:00

      Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF (hemma) F08-09


      12:00
    • 10:00

      Knattespelen P-12


      11:30
    • 10:00

      Klågerups GoIF vit (hemma) P-10


      11:30
    • 11:00

      Uppåkra IF (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      IF Lödde svart (hemma) P-10


      12:30
    • 11:30

      Linero IF röd (borta) P-10


      13:00
    • 14:00

      GIF Nike blå (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Lunds FF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 17:00

      Planering fotbollens dag Klubbstugan


      19:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis