Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Dalby GIF
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
  • 5Lör
    • Heldag

      Kanttespelen - Avslutning P-11

    • 09:00

      Knattespelen P-12


      13:00
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 09:45

      Knattespelen P-12


      13:00
    • 11:00

      Lunds BK (hemma) F06-07


      13:00
    • 11:00

      Linero IF blå (hemma) F10-11


      13:00
    • 13:00

      Knattespelen Avslutning P-11


      17:00
    • 13:45

      DA - Samling, taktiksnack och pizza eftreråt Klubbstugan


      19:00
    • 14:00

      Linero IF röd (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Wollsjö AIF (hemma) Damseniorer


      17:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Södra Sandby IF vit (hemma) F08-09


      12:00
    • 11:00

      Södra Sandby IF vit (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      Staffanstorp United FC svart (borta) P-10


      13:30
    • 14:00

      Hörby FF vit (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      Svedala IF svart (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      IF Lödde gul (borta) P-07


      16:00
    • 17:00

      Lunds FF grön (hemma) P-08


      19:00
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
      Konstgräset Dalby IP
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
  • 12Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 10:00

      Skurups AIF (borta) F08-09


      12:00
    • 10:00

      Värpinge IF röd (borta) P-08


      12:00
    • 11:45

      Eslövs BK vit (borta) P-10


      13:15
    • 14:00

      Veberöds AIF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Veberöds AIF svart (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC svart (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Veberöds AIF vit (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Södra Sandby IF (borta) F06-07


      12:00
    • 11:00

      Linero IF vit (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Furulunds IK (borta) F10-11


      12:00
    • 12:00

      Linero IF (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Torns IF svart (hemma) P-07


      16:00
    • 19:00

      Föräldrasektionsmöte Klubbstugan


      20:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 18Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:45

      Eslövs BK röd (borta) P-06


      20:45
  • 19Lör
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 11:00

      Träningsmatch F10-11


      12:00
    • 11:00

      Borgeby FK röd (hemma) F06-07


      13:00
    • 12:00

      Skanör Falsterbo IF (borta) Herrjuniorer


      14:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:30

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (borta) Herrjuniorer


      20:30
  • 26Lör
    • 09:30

      Träning F12-14


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch P10 P-10


      11:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Dösjöbro IF vit (hemma) P-06


      13:00
    • 16:00

      FC Champions svart (borta) F06-07


      18:00
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00