Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 18:30

      Torns IF svart (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Öja FF (hemma) P-04/05


      20:30
    • 18:30

      Höörs IS blå (borta) F06-07


      20:30
  • 5Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 09:30

      Träning F10-13


      10:30
    • 10:00

      Lilla Torg FF svart (borta) P-04/05


      12:00
    • 10:00

      Trollenäs IF röd (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Bjärreds IF blå (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Bara GoIF svart (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Uppåkra IF gul (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Knattespel Lag 1 P-10


      13:00
    • 11:45

      Knattespel Lag 3 P-10


      13:45
    • 14:00

      Furulunds IK (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF (borta) Damseniorer


      16:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Lunds BK vit (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Knattespel Lag 2 P-10


      12:00
    • 10:00

      IF Lödde (hemma) F08-09


      12:00
    • 10:30

      GIF Nike vit (borta) P-06


      12:30
    • 16:30

      Staffanstorp United FC Ungdom (borta) Oldboys


      18:30
    • 17:00

      Lunnarps BK (borta) Herrjuniorer


      19:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 11:30

      Malmö City FC gul (borta) P-07


      13:30
  • 13Sön
    • 17:00

      Hyllie IK (hemma) Oldboys


      19:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Bjärred IF 2 (hemma) P-11


      13:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning F10-13


      10:30
    • 10:00

      Löberöds IF blå (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Linero IF vit (borta) F08-09


      12:00
    • 10:00

      Åkarps IF 2 (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      FC Staffanstorp blå (hemma) F06-07


      13:00
    • 11:00

      Vellinge IF vit (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      IK Pandora FF (hemma) Damseniorer


      15:00
    • 14:00

      Skånekurd FF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 17:00

      Uppåkra IF grön (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Bjärreds IF blå (hemma) P-04/05


      19:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Lunds FF 1 (hemma) P-11


      13:00
    • 09:30

      Uppåkra IF vit (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Häljarps IF (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Lilla Torg FF vit (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Knattesplen Veberöd F10-13


      13:00
    • 13:00

      Sövestads IF (hemma) Herrjuniorer


      15:00
    • 13:00

      Bjärreds IF vit (hemma) P-06


      15:00
    • 16:00

      Asmundtorps IF/Billeberga GIF (hemma) P-02


      18:00
    • 18:30

      Rosengård FF (borta) Oldboys


      20:30
    • 19:00

      Föräldrasektionsmöte Föräldrasektionen


      20:00
    • 19:00

      Föräldrasektionsmöte Klubbstugan


      20:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 18:30

      Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (hemma) P-04/05


      20:30
  • 26Lör
    • 09:30

      Knattespel Lag 1 P-10


      11:30
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Lilla Torg FF grå (borta) P-09


      11:30
    • 09:30

      Träning F10-13


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:00

      Löberöds IF (borta) F06-07


      12:00
    • 11:00

      IK Wormo (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Eslövs BK (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      IF Lödde svart (borta) P-07


      13:30
    • 12:15

      GIF Nike grön (borta) P-09


      14:15
    • 14:00

      Teknologkårens IF LTH (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Dösjöbro IF (borta) P-02


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC Ungdom vit (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Södra Sandby IF vit (hemma) F08-09


      12:00
    • 10:30

      Knattespel Lag 2 P-10


      12:30
    • 11:15

      Knattespel Lag 3 P-10


      13:15
    • 12:00

      Svedala IF (borta) Herrjuniorer


      14:00
    • 13:00

      Löberöds IF (hemma) P-06


      15:00
    • 15:00

      Lunds BK gul (borta) P-04/05


      17:00
    • 16:00

      Köpingebro IF (borta) Damseniorer


      18:00
    • 16:00

      GIF Nike (9m) (borta) Herrseniorer


      18:00
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor