Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 19:00

      Genarps IF P14 (9m) (hemma) P-04/05


      20:30
  • 7Lör
    • 08:00

      JS Cupen, Skurup F10-13


      09:45
    • 08:30

      Häljarpscupen P-11


      12:30
    • 09:00

      Kick off-cup F06-07


      13:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Torns IF F08-09


      11:00
    • 11:00

      Laserdome P-10


      11:40
    • 14:00

      Borstahusens BK (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 8Sön
    • 08:00

      Cup 7-mannakickoff - Lunds BK P-07


      12:00
    • 10:00

      test (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Rydsgårds AIF (hemma) Damseniorer


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch P-02


      17:00
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Övernattning i Föreningarnas Hus F08-09


      00:00
    • 18:30

      Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF/Wollsjö AIF ( (hemma) P-04/05


      20:30
  • 14Lör
    • 00:00

      Övernattning i Föreningarnas Hus F08-09


      10:00
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning F10-13


      10:30
    • 10:00

      Lunds BOIS (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Husie IF grön (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      IF Lödde (hemma) P-09


      13:00
    • 12:30

      Lunds BOIS vit (borta) P-08


      14:30
    • 14:00

      Dösjöbro IF vit (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      Husie IF (borta) P-04/05


      16:30
  • 15Sön
    • 12:00

      Lunds FF (borta) P-02


      14:00
    • 13:00

      Rosengård FF (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 13:00

      Spjutstorps IF (hemma) Damseniorer


      15:00
    • 16:00

      FC Bellevue 2 (hemma) P-07


      18:00
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning F08-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
      Dalby (Dalby IP)
    • 18:00

      Harrie FF blå (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 18:30

      Hörby FF vit (borta) P-09


      20:30
  • 21Lör
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 09:30

      Träning F10-13


      10:30
    • 10:00

      Knattespel Lag 1 P-10


      12:00
    • 10:00

      Höörs IS blå (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Värpinge IF vit (borta) P-09


      12:30
    • 10:45

      Knattespel Lag 2 P-10


      12:45
    • 11:00

      Södra Sandby IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Uppåkra IF (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:15

      Genarps IF (borta) P-07


      13:15
    • 14:00

      Uppåkra IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Genarps IF (9m) (borta) P-04/05


      16:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Oxie SK vit (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Lunds BOIS vit (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Lunds BK vit (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Lunds BK svart (hemma) P-02


      15:00
    • 13:00

      Ystads IF FF (hemma) Herrjuniorer


      15:00
    • 13:00

      Knattespel Lag 3 P-10


      15:00
    • 15:00

      Askeröds IF (borta) F08-09


      17:00
    • 15:00

      Sjöbo IF (borta) Damseniorer


      17:00
    • 18:00

      Lunds BK (borta) F06-07


      20:00
    • 18:30

      KSF Mardin (borta) Oldboys


      20:30
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 09:30

      Knattespelen P-11


      12:00
    • 09:30

      Träning F10-13


      10:30
    • 10:00

      Knattespelen Eslöv F10-13


      13:00
    • 11:00

      IK Wormo (hemma) F06-07


      13:00
    • 11:00

      Lilla Torg FF grön (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Bjärreds IF grön (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Lunds FF vit (borta) P-08


      13:30
    • 11:30

      Arlövs BI blå (borta) P-09


      13:30
    • 17:00

      Staffanstorp United FC Ungdom svart (hemma) P-04/05


      19:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Eslövs BK röd (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC Ungdom lila (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Oxie SK svart (hemma) F08-09


      12:00
    • 12:00

      Knattespelen P-11


      15:45
    • 13:00

      Lunds FF 1 (hemma) P-11


      14:00
    • 13:00

      Knattespelen P-11


      16:00
    • 13:00

      Torns IF (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Trollenäs IF (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Sjöbo IF (borta) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:30

      Dalby 1 (hemma) P-11


      15:30
    • 15:00

      U-lagsmatch Herrjuniorer


      17:00
    • 15:00

      Staffanstorp United FC 2 (borta) P-02


      17:00
    • 15:00

      KSF Mardin (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 15:15

      Bjärred IF 2 (hemma) P-11


      16:15
    • 17:00

      Oxie SK (hemma) Oldboys


      19:00
  • 30Mån
    v.18