Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 19:00

      Genarps IF P14 (9m) (hemma) P-04/05


      20:30
  • 7Lör
    • 08:00

      JS Cupen, Skurup F10-13


      09:45
    • 08:30

      Häljarpscupen P-11


      12:30
    • 09:00

      Kick off-cup F06-07


      13:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Torns IF F08-09


      11:00
    • 11:00

      Laserdome P-10


      11:40
    • 11:00

      Malmö IKF (hemma) P-04/05


      13:00
    • 14:00

      Borstahusens BK (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 8Sön
    • 08:00

      Cup 7-mannakickoff - Lunds BK P-07


      12:00
    • 10:00

      test (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Rydsgårds AIF (hemma) Damseniorer


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch P-02


      17:00
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Övernattning i Föreningarnas Hus F08-09


      00:00
    • 18:30

      Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF/Wollsjö AIF ( (hemma) P-04/05


      20:30
  • 14Lör
    • 00:00

      Övernattning i Föreningarnas Hus F08-09


      10:00
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning F10-13


      10:30
    • 10:00

      Lunds BOIS (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      IF Lödde (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Husie IF grön (hemma) P-09


      13:00
    • 12:30

      Lunds BOIS vit (borta) P-08


      14:30
    • 14:00

      Dösjöbro IF vit (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      Husie IF (borta) P-04/05


      16:30
  • 15Sön
    • 12:00

      Lunds FF (borta) P-02


      14:00
    • 13:00

      Rosengård FF (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 13:00

      Spjutstorps IF (hemma) Damseniorer


      15:00
    • 16:00

      FC Bellevue 2 (hemma) P-07


      18:00
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning F08-09


      18:00
      Dalby IP
      Samlingsinformation: Från Nyvångskolans fritids till Dalby IP
      Samlingstid: 16:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Harrie FF blå (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 18:30

      Hörby FF vit (borta) P-09


      20:30
  • 21Lör
    • 09:30

      Träning F10-13


      10:30
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 10:00

      Knattespel Lag 1 P-10


      12:00
    • 10:00

      Höörs IS blå (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Värpinge IF vit (borta) P-09


      12:30
    • 10:45

      Knattespel Lag 2 P-10


      12:45
    • 11:00

      Södra Sandby IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Uppåkra IF (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:15

      Genarps IF (borta) P-07


      13:15
    • 14:00

      Uppåkra IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Genarps IF (9m) (borta) P-04/05


      16:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Oxie SK vit (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Lunds BOIS vit (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Lunds BK vit (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Ystads IF FF (hemma) Herrjuniorer


      15:00
    • 13:00

      Lunds BK svart (hemma) P-02


      15:00
    • 13:00

      Knattespel Lag 3 P-10


      15:00
    • 15:00

      Askeröds IF (borta) F08-09


      17:00
    • 15:00

      Sjöbo IF (borta) Damseniorer


      17:00
    • 18:00

      Lunds BK (borta) F06-07


      20:00
    • 18:30

      KSF Mardin (borta) Oldboys


      20:30
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 09:30

      Knattespelen P-11


      12:00
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 09:30

      Träning F10-13


      10:30
    • 10:00

      Knattespelen Eslöv F10-13


      13:00
    • 11:00

      IK Wormo (hemma) F06-07


      13:00
    • 11:00

      Lilla Torg FF grön (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Bjärreds IF grön (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Arlövs BI blå (borta) P-09


      13:30
    • 11:30

      Lunds FF vit (borta) P-08


      13:30
    • 17:00

      Staffanstorp United FC Ungdom svart (hemma) P-04/05


      19:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Eslövs BK röd (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Oxie SK svart (hemma) F08-09


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC Ungdom lila (borta) P-09


      12:00
    • 12:00

      Knattespelen P-11


      15:45
    • 13:00

      Knattespelen P-11


      16:00
    • 13:00

      Lunds FF 1 (hemma) P-11


      14:00
    • 13:00

      Torns IF (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Trollenäs IF (hemma) P-07


      15:00
    • 14:30

      Dalby 1 (hemma) P-11


      15:30
    • 15:00

      Staffanstorp United FC 2 (borta) P-02


      17:00
    • 15:00

      U-lagsmatch Herrjuniorer


      17:00
    • 15:15

      Bjärred IF 2 (hemma) P-11


      16:15
    • 16:00

      Sjöbo IF (borta) Herrjuniorer


      18:00
    • 17:00

      Oxie SK (hemma) Oldboys


      19:00
  • 30Mån
    v.18