Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Dalby GIF
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 18:00

      Södra Sandby IF blå (borta) P-04/05


      20:00
    • 18:00

      Södra Sandby IF vit (borta) F08-09


      20:00
    • 18:30

      Sjöbo IF blå (borta) P-08


      20:30
  • 6Lör
    • 09:30

      Träning F10-11


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 10:00

      Vellinge IF röd (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Lunds FF grön (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Höörs IS vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Harlösa IF vit (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Billeberga GIF (hemma) Herrseniorer


      15:00
    • 15:00

      Vellinge IF (hemma) Damseniorer


      17:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Bjärreds IF (hemma) P-04/05


      12:00
    • 10:00

      Lunds FF vit (hemma) F06-07


      12:00
    • 12:30

      Trollenäs IF vit (borta) P-06


      14:30
    • 13:00

      Östra-Torp Smygehuks FF/Gislövs IF (hemma) Herrjuniorer


      15:00
    • 13:00

      Lunds BK gul (hemma) P-04/05


      15:00
    • 16:00

      Gärsnäs AIS (9m) (hemma) P-02


      18:00
    • 16:00

      IF Limhamn Bunkeflo 3 (hemma) P-06


      18:00
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F08-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      21:00
    • 19:30

      Veberöds AIF (hemma) P-02


      21:30
    • 19:30

      Föräldramöte P10 P-10


      20:30
    • 19:30

      Föräldramöte P10 Klubbstugan


      20:30
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 18:30

      Hyllie IK svart (borta) P-04/05


      20:30
    • 19:00

      Torns IF 2 (borta) Herrjuniorer


      21:00
  • 13Lör
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning F10-11


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
      Dalby IP - konstgräs
  • 14Sön
    • 10:00

      Intresseanmälan träningsmatch Linero P-10


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-10


      12:00
    • 10:45

      Träningsmatch P-10


      13:15
    • 11:00

      Träningsmatch TH P-06


      12:00
    • 19:00

      Föräldrasektionsmöte Föräldrasektionen


      20:00
    • 19:00

      Föräldrasektionsmöte Klubbstugan


      20:00
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      FC Rosengård-Slavia Prag F06-07


      21:00
    • 19:00

      FC Rosengård - SK Slavia Praha F08-09


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
    • 19:15

      Träning Oldgirls


      20:30
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      Torna Hällestads jubileumsturnering P-06


      16:00
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning F10-11


      10:30
    • 09:30

      Träning F08-09


      11:00
    • 11:30

      MFF-Hammarby P-09


      15:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 30Tis
  • 31Ons