Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 10:00

      Träning U12


      11:15
    • 11:30

      Träning U14


      12:45
    • 13:00

      Träning U14


      14:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 3Fre
    • 14:00

      Träning Tjejlaget U12


      15:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Januari Hockey Games U13


      20:30
  • 4Lör
    • Heldag

      Swedbank Cup U16

    • 09:10

      Njurunda Sportklubb (borta) U13


      10:10
    • 10:00

      Tjejligan Tjej U9


      15:00
    • 10:00

      Pajala Hockey 1 (hemma) Tjej U9


      10:30
    • 10:00

      Pajala Hockey 2 (hemma) Tjej U9


      11:00
    • 10:30

      Träning U12


      11:45
    • 11:00

      Munksund-Skuthamns SK 1 (borta) Tjej U9


      12:00
    • 11:00

      Luleå Hockey 1 (hemma) Tjej U9


      12:00
    • 11:30

      Wings HC (hemma) U13


      12:30
    • 12:00

      Träning U14


      13:15
    • 13:00

      Nidaros Hockey (hemma) U16


      14:15
    • 13:30

      Träning U14


      14:30
    • 13:30

      Träning U11


      14:45
    • 13:30

      Munksund-Skuthamns SK 1 (hemma) Tjej U9


      14:30
    • 14:00

      Munksund-Skuthamns SK 2 (hemma) Tjej U9


      15:00
    • 15:00

      Astor (hemma) U13


      16:00
    • 15:00

      Träning Tjejlaget U12


      16:30
    • 15:45

      Pajala Hockey (hemma) U16


      17:00
    • 18:30

      Segeltorps IF (borta) U13


      19:30
    • 18:45

      Kramfors-Alliansen (borta) U16


      20:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Swedbank Cup U16

    • 00:00

      Tjejligan Tjejlaget U12


      00:00
    • 09:00

      AIK hockey Härnösand (borta) U13


      10:00
    • 09:30

      Träning U10


      10:45
    • 09:30

      Träning U10


      10:45
    • 09:30

      Träning U9


      11:00
    • 10:05

      Åsele/Boden (hemma) Tjejlaget U12


      11:05
    • 12:30

      MSSK/Pajala/Överkalix (borta) Tjejlaget U12


      13:30
    • 12:30

      Lycksele Sportklubb (hemma) U16


      13:45
    • 12:30

      Träning Herr


      13:45
    • 14:00

      Tegs SK Hockey Ungdom (hemma) U16


      15:45
    • 14:00

      Träning U12


      15:15
    • 14:10

      Träning U18


      15:00
    • 14:40

      LHF/Kalix (hemma) Tjejlaget U12


      15:40
    • 15:30

      Träning U18


      16:45
    • 17:00

      Träning U11


      18:15
    • 18:30

      Sundsvalls HC (borta) U16


      19:45
  • 6Mån
    v.2
  • 7Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 8Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Burträsk HC (borta) Herr


      20:30
    • 19:45

      Träning U12


      21:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning U13


      10:00
    • 09:30

      Tjejhockey dag -distrikt 10-06 Tjejlaget U12


      17:00
    • 09:30

      Tjejhockey-dag i Burträsk 11/1 Tjej U9


      16:00
    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 10:15

      Träning TKH 12


      11:15
    • 11:30

      Träning U11


      12:30
    • 12:45

      Träning U16


      13:45
    • 14:00

      Träning U18


      15:00
    • 15:30

      Skellefteå AIK gul (hemma) U10


      16:30
    • 16:00

      Kågedalens AIF (hemma) U10


      17:00
    • 17:00

      Skellefteå AIK svart (borta) U10


      17:30
  • 12Sön
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:30
    • 10:15

      Träning TKH 13/14


      11:30
    • 10:15

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 12:45

      Piteå HC (hemma) U18


      14:45
    • 13:00

      Burträsk HC (borta) Tjejlaget U12


      14:30
    • 13:00

      Vännäs HC (borta) U12


      14:30
    • 15:30

      Träning Dam


      16:30
    • 16:45

      Burträsk HC (hemma) U9


      17:45
    • 18:00

      Skellefteå AIK Hockey (borta) U16


      20:15
    • 18:45

      Träning med U13 U14


      19:45
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 13Mån
    v.3
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U12


      21:00
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 14Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
      Kopparhallen - Clemensnäs
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:20
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 15Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 19:30

      Skellefteå AIK Hockey (hemma) U16


      21:30
    • 19:30

      Norsjö HC (hemma) Herr


      20:30
    • 19:30

      Piteå HC (borta) U18


      21:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 12:40

      Björklöven (borta) U14


      13:40
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:40

      Piteå Röd (hemma) U14


      17:40
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Norsjö HC (hemma) U13


      20:15
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U12


      19:45
    • 19:45

      Tegs SK Hockey Ungdom (hemma) U16


      22:00
  • 18Lör
    • 08:30

      Svedjeholmens IF (borta) U14


      09:30
    • 09:00

      Träning U11


      10:15
    • 10:30

      Träning TKH 12


      11:45
    • 10:30

      Träning Tjej U9


      11:45
    • 11:00

      Burträsk HC (borta) U12


      12:30
    • 12:00

      Träning U13


      13:15
    • 12:30

      Leangen (hemma) U14


      13:30
    • 13:30

      Träning U16


      14:45
    • 14:00

      Vännäs HC (borta) U18


      16:00
    • 15:00

      Träning U16


      16:00
    • 16:15

      Malmbergets AIF (hemma) Herr


      17:15
    • 16:30

      Luleå HC Vit (hemma) U14


      17:30
  • 19Sön
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:30
    • 10:15

      Träning TKH 13/14


      11:30
    • 10:15

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 12:00

      Husum HK (borta) Dam


      14:00
    • 12:30

      Clemensnäs HC Vit (hemma) U11


      16:00
    • 12:45

      Överkalix IF (hemma) Herr


      13:45
    • 15:30

      Träning U12


      16:30
    • 16:00

      Örnsköldsvik HF (borta) U18


      18:00
    • 16:45

      Kågedalens AIF (hemma) Tjejlaget U12


      18:00
    • 18:00

      Träning U13


      19:00
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
  • 20Mån
    v.4
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U12


      20:45
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 21Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 17:15

      Träning U11


      17:45
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 22Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 18:15

      Träning U18


      19:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Umeå Kings HC (borta) Herr


      20:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 20:15

      Träning Dam


      22:15
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:15

      Träning U18


      19:00
    • 19:45

      Björklöven (hemma) U14


      21:30
  • 25Lör
    • 09:00

      Kågedalens AIF (borta) U13


      10:30
    • 10:00

      Matchsammandrag U10


      15:00
    • 10:30

      Träning Tjej U9


      11:45
    • 10:30

      Träning TKH 12


      11:45
    • 12:00

      Träning U16


      13:15
    • 12:00

      Skellefteå AIK vit (hemma) U10


      12:25
    • 12:00

      Kågedalens AIF (borta) U10


      12:30
    • 12:45

      Winter Classic U11


      13:30
    • 13:00

      Burträsk HC (borta) U10


      13:25
    • 13:15

      Sunderby SK (borta) Herr


      14:15
    • 13:30

      Träning U14


      14:45
    • 13:30

      Träning U16


      14:30
    • 13:30

      Kågedalens AIF (borta) U12


      14:30
    • 15:00

      Träning U14


      16:00
    • 16:15

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U18


      18:15
  • 26Sön
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:30
    • 10:15

      Träning TKH 13/14


      11:30
    • 10:15

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 11:30

      Lycksele SK (borta) U14


      12:30
    • 12:45

      AIK-Hockey Härnösand (hemma) U18


      14:45
    • 13:00

      Brooklyn Tigers HF (borta) Herr


      14:00
    • 13:00

      Storumans IK (borta) U13


      15:00
    • 14:00

      Nolby IK (borta) Dam


      16:00
    • 14:00

      Clemensnäs HC (borta) Tjej U9


      15:00
    • 14:30

      Clemensnäs HC Tjej (borta) U9


      15:30
    • 15:10

      Byske FF (borta) Tjej U9


      16:10
    • 15:30

      Träning U11


      16:45
    • 17:00

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Clemensnäs HC (borta) Tjejlaget U12


      20:00
    • 18:30

      CHC U12 Tjej (hemma) U12


      20:00
  • 27Mån
    v.5
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U12


      21:00
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 28Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 29Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:30

      Pappersförsäljning spelare U13


      19:30
    • 18:15

      Träning U18


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:15

      Träning Dam


      22:15
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:30
    • 19:45

      Tegs SK Hockey Ungdom (hemma) U14


      20:00