Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Clemensnäs HC
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Tegs SK Hockey Vit (hemma) U16


      21:30
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 08:00

      Matchsammandrag U9


      15:30
    • 09:15

      Träning TKH 11


      10:15
    • 13:00

      Träning U12


      14:00
    • 14:15

      Träning U11


      15:15
    • 15:30

      Kågedalens AIF (hemma) Tjejlaget U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
  • 4Mån
    v.10
    • 12:00

      Träning U16


      13:15
    • 12:00

      Träning U18


      13:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning Tjejlaget U12


      18:30
    • 17:15

      Träning Tjej U9


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U12


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Skellefteå AIK Vit (borta) U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 19:15

      IF Björklöven (borta) U12


      20:15
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning U10


      10:00
    • 10:00

      Sunderby SK (borta) U12


      11:00
    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 11:30

      Träning U13


      12:30
    • 12:45

      Träning U16


      13:45
    • 14:30

      Näldens IF (hemma) U12


      15:30
    • 16:45

      Luleå Hockey (hemma) U12


      17:45
  • 10Sön
    • 09:15

      Träning TKH 11


      10:15
    • 11:30

      Kalix Hockey Club (hemma) U12


      12:30
    • 11:45

      Luleå Hockey (hemma) U13


      13:00
    • 14:45

      Luleå Hockey (hemma) U13


      16:00
    • 16:30

      Skellefteå AIK Hockey (borta) U16


      20:00
    • 17:45

      Träning U11


      19:00
    • 19:15

      Träning U18


      20:30
  • 11Mån
    v.11
    • 16:00

      Clemensnäs HC Vit (hemma) U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning Tjejlaget U12


      18:30
    • 17:15

      Träning Tjej U9


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U12


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:45

      Träning U18


      21:00
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:05
    • 19:00

      Tegs SK Ungdom (borta) U18


      21:00
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Kågedalens AIF (borta) U12


      19:45
    • 19:45

      SK Lejon (hemma) U16


      22:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 12:00

      Lillstrimma Cup Timrå U13


      00:00
      Timrå
    • 13:00

      Timrå IK (borta) U13


      14:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:30

      Älvsbyn IF (hemma) U13


      18:30
    • 19:00

      Bodens HF (hemma) U18


      21:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Lillstrimma Cup Timrå U13

      Timrå
    • 08:00

      TKH Cup TKH 11


      16:00
    • 09:00

      Södertälje SK (borta) U13


      10:00
    • 09:30

      UPAB Cup 2019 U11


      23:59
    • 10:55

      Järved IF (hemma) U11


      11:55
    • 11:00

      Byske (hemma) U10


      12:15
    • 13:30

      Team Kiruna IF (borta) Tjejtvåan - Dam


      14:45
    • 14:00

      Träning Tjej U9


      15:00
    • 14:10

      Luleå HC Vit (hemma) U11


      15:10
    • 15:15

      Träning U16


      16:15
    • 16:00

      Luleå HF/MSSK (hemma) Tjejtvåan - Dam


      17:15
    • 17:40

      Björklöven Vit (borta) U11


      18:50
    • 19:30

      Middag på Scandic Tjejtvåan - Dam


      21:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Lillstrimma Cup Timrå U13


      19:00
      Timrå
    • 00:00

      UPAB Cup U11


      19:00
    • 12:15

      Matcher mot Skellefteå AIK U10 U10


      13:30
    • 13:00

      Träning U14


      14:00
    • 13:00

      Lycksele SK (borta) U18


      15:00
    • 14:15

      Träning U14


      15:15
    • 14:15

      Träning U12


      15:15
    • 16:45

      Träning Tjejlaget U12


      18:00
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:05
    • 18:30

      Ledaravslutning U12


      20:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 19:15

      Tegs SK Hockey Röd (borta) U16


      22:00
  • 20Ons
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:45

      Clemensnäs Tjej (borta) U12


      21:00
    • 19:45

      Clemensnäs HC (hemma) Tjejlaget U12


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:10

      Linköpings HC (borta) U14


      20:30
    • 19:45

      Träning U11


      21:00
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.13
    • 18:30

      SAIK-DIF Clemens Bygdens lag U12


      21:00
    • 19:30

      IF Björklöven Svart (borta) U16


      22:00
  • 26Tis
    • 18:15

      Träning U12


      19:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:05
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 29Fre
    • 15:00

      Henrik Zetterberg cup U12


      00:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Henrik Zetterberg cup U12

    • 09:10

      Östersunds IK (borta) U12


      10:10
    • 11:30

      Falu IF (hemma) U12


      12:30
    • 15:00

      Njurunda SK (borta) U12


      16:00
    • 18:30

      Astor Ishockeyklubb (borta) U12


      19:30
  • 31Sön
    • 00:00

      Henrik Zetterberg cup U12


      17:00
    • 12:00

      Bollnäs IS (hemma) U12


      13:00