Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Brooklyn Tigers HF (borta) Herr


      21:30
    • 19:45

      Skellefteå AIK Gul 1 (hemma) U11


      20:45
    • 20:00

      Kiruna IF (borta) U18


      22:00
  • 2Lör
    • 09:00

      IF Björklöven (hemma) Tjejtvåan - Dam


      10:15
    • 10:00

      Minicup Vindeln U10


      15:00
    • 10:15

      Kågedalens AIF (borta) U11


      11:30
    • 11:00

      Skellefteå AIK Svart (hemma) Tjej U9


      11:30
    • 11:30

      Träning U13


      15:15
    • 12:00

      Hertsörinken (hemma) Tjejtvåan - Dam


      13:15
    • 12:00

      Skellefteå AIK Gul (hemma) Tjej U9


      12:30
    • 13:00

      KAIF (borta) Tjej U9


      13:30
    • 13:00

      Kalix HC (borta) U18


      15:00
    • 15:45

      Matchsammandrag U9


      18:00
  • 3Sön
    • 09:15

      Träning TKH 11


      10:15
    • 11:45

      Träning Tjej U9


      12:45
    • 11:45

      Träning U9


      13:00
    • 12:30

      Träning U13


      13:30
    • 13:00

      Träning U14


      14:00
    • 14:15

      Träning U13


      15:15
    • 14:30

      Träning U14


      15:30
    • 15:30

      Bolidens FFI U12 (hemma) U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 18:00

      Norsjö HC/Malå IF (hemma) U16


      20:30
  • 4Mån
    v.6
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 19:00

      Träning U18


      20:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 19:30

      Sunderby SK (hemma) U18


      21:30
    • 19:30

      Norsjö HC (borta) Herr


      21:30
  • 9Lör
    • 09:00

      Tjejligan Tjejlaget U12


      19:30
    • 09:00

      Träning U12


      10:00
    • 09:30

      Trixa HC (borta) Tjejlaget U12


      10:45
    • 10:15

      Träning U9


      11:30
    • 11:30

      Malå IF (hemma) U13


      13:30
    • 11:45

      Skellefteå AIK Hockey svart (borta) U10


      13:45
    • 12:50

      MSSK (borta) Tjej U9


      13:20
    • 13:20

      Luleå Hockey (borta) Tjej U9


      13:50
    • 13:30

      Träning U14


      14:45
    • 15:30

      Luleå Hockey (borta) Tjejlaget U12


      16:45
    • 16:15

      Brooklyn Tigers HF (hemma) U18


      18:15
    • 18:30

      MSSK (borta) Tjej U9


      19:00
    • 19:00

      Åsele IK (hemma) Tjej U9


      19:30
  • 10Sön
    • 09:15

      Träning TKH 11


      10:15
    • 10:00

      Breddcamp U13


      18:15
    • 11:00

      IF Björklöven GRÖN (hemma) Tjejlaget U12


      12:00
    • 12:30

      IF Björklöven Svart (hemma) U12


      13:45
    • 13:30

      Träning U16


      14:30
    • 14:00

      Tegsk SK Röd (borta) U11


      15:30
    • 14:00

      IF Björklöven Gul (hemma) U12


      15:15
    • 14:15

      Arvidsjaur M/G Hockey (borta) U14


      16:15
    • 14:45

      Träning U10


      15:45
    • 14:45

      Träning U16


      15:45
    • 15:30

      IF Björklöven GRÖN (hemma) Tjejlaget U12


      16:45
  • 11Mån
    v.7
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:35

      Träning U13


      19:30
    • 19:00

      Träning U18


      20:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
      Karateklubben Norrvalla
      Anteckning: Innefys
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 12:00

      Inlämning försäljningslista toapapper U10


      13:00
    • 14:00

      Inskick pappersbeställning no3 U14


      15:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:00

      Inrapportering papperförsäljning U9


      19:00
    • 18:00

      Sista datum för beställning papper U12


      19:00
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning U12


      20:45
  • 16Lör
    • Heldag

      Matchcamp 05 U14

    • 10:30

      Träning U9


      12:00
    • 10:30

      Träning Tjej U9


      11:45
    • 11:30

      Åsele IK (borta) U13


      13:30
    • 12:00

      Lycksele SK Vit (hemma) U11


      13:30
    • 16:15

      Överkalix IF (hemma) Herr


      18:15
  • 17Sön
    • 00:00

      Lämna in pappersbeställning! Tjejtvåan - Dam


      00:00
    • 09:15

      Träning TKH 11


      10:15
    • 11:15

      Lycksele SK (borta) U12


      12:30
    • 12:45

      Kiruna City HF (hemma) Herr


      14:45
    • 14:00

      Lycksele SK (borta) Tjejlaget U12


      15:00
    • 15:30

      Clemensnäs HC Blå (borta) Tjej U9


      16:00
    • 15:30

      Matchsammandrag U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 16:15

      Clemensnäs HC Vit (borta) Tjej U9


      16:45
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:45

      Träning U16


      18:45
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 18Mån
    v.8
  • 19Tis
    • 00:00

      Tegs SK Ungdom (borta) U18


      02:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 19:00

      Träning U18


      20:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 20Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 20:30

      Burträsk HC (borta) Herr


      21:30
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:15
    • 19:30

      LN91 (borta) Herr


      21:30
    • 19:45

      Träning U13


      20:45
  • 23Lör
    • Heldag

      Gregers cup U10

    • 10:15

      Träning U9


      11:30
    • 12:30

      Kiruna IF (hemma) U18


      14:30
    • 13:15

      Skellefteå AIK Svart (borta) U12


      14:30
    • 15:00

      Träning U16


      16:00
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
  • 24Sön
    • Heldag

      Tjejhockeydag Tjejlaget U12

    • 09:15

      Träning TKH 11


      10:15
    • 10:00

      Bolidens FFI (borta) Tjejlaget U12


      11:30
    • 11:45

      Björklöven (hemma) U14


      13:45
    • 12:00

      Bodens HF (borta) U18


      14:00
    • 14:00

      Burträsk HC (borta) U13


      16:00
    • 14:15

      IF Björklöven Grön (borta) U16


      16:30
    • 15:00

      Träning Tjejtvåan - Dam


      16:00
    • 16:15

      Träning Tjejlaget U12


      17:30
    • 17:15

      Björklöven Vit (borta) U11


      18:30
    • 17:30

      Teg SK (hemma) U14


      19:30
  • 25Mån
    v.9
  • 26Tis
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
  • 27Ons
    • 12:00

      Leverans papper U12


      19:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Utlämning av papper U9


      19:00
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 28Tor