Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 14:45

      Träning U18 17/18


      15:45
    • 15:50

      Träning U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 19:45

      Skellefteå AIK U15 (borta) U16 17/18


      22:00
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 12:05

      LN 91 (borta) U16 17/18


      13:00
    • 14:00

      AIK Svart (hemma) U12


      15:00
    • 15:45

      PHC/SAIK Vit (hemma) U12


      16:45
    • 16:05

      Piteå HC (hemma) U16 17/18


      17:00
  • 6Lör
    • 08:15

      KKP Blå (borta) U12


      09:15
    • 11:30

      Träning U13


      12:45
    • 14:30

      Tornio HC (hemma) U12


      15:30
    • 19:00

      AIK Vit (hemma) U12


      20:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 15:50

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U10


      18:30
    • 18:00

      Skellefteå AIK U15 (hemma) U16 17/18


      20:00
    • 21:15

      Träning U18 17/18


      22:15
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:15

      Träning U16 17/18


      20:00
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 20:00

      Träning U18 17/18


      21:00
    • 21:00

      Träning U16 17/18


      22:00
  • 12Fre
    • 15:40

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18 17/18


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:00
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
  • 13Lör
    • 09:45

      Träning U10


      11:00
    • 10:00

      Lövånger UAIK (borta) U11


      11:00
    • 10:00

      Skellefteå AIK 08 2 (borta) Tjejlaget U12


      10:45
    • 10:45

      Lövånger-U AIK (borta) Tjejlaget U12


      11:30
    • 11:00

      Skellefteå AIK 2 (borta) U11


      12:00
    • 11:15

      Träning U18 17/18


      12:30
    • 12:45

      Träning U16 17/18


      13:45
    • 14:00

      Träning U13


      15:00
    • 15:15

      Vilhelmina (hemma) U14


      17:15
  • 14Sön
    • 00:00

      Tjejligan Tjejtvåan - Dam


      00:00
    • 08:30

      Tjejligan Tjejlaget U12


      19:00
    • 09:15

      Träning U9


      10:15
    • 09:30

      Björklöven Svart (borta) U12


      10:45
    • 11:15

      IF Björklöven Vit (borta) U13


      12:45
    • 12:45

      IF Björklöven Grön (borta) U12


      14:00
    • 12:45

      Bodens HF (hemma) U18 17/18


      14:45
    • 13:15

      IF Björklöven U15 (borta) U16 17/18


      15:00
    • 14:45

      IF Björklöven Grön (borta) U13


      16:15
    • 15:15

      Träning U11


      16:30
    • 17:45

      Saik svart (hemma) U14


      19:45
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 15:50

      Träning U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:40

      Träning U14


      19:20
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 07:00

      Roadtrip U12


      00:00
    • 09:45

      Träning U13


      11:00
    • 11:15

      Vilhelmina IK (hemma) U16 17/18


      14:00
    • 12:00

      Vilhelmina IK (borta) U12


      13:15
    • 13:00

      Byske (borta) U10


      15:00
    • 13:45

      Tegs SK (borta) U18 17/18


      16:00
    • 14:00

      Vilhelmina IK (borta) Tjejtvåan - Dam


      16:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Roadtrip U12


      19:00
    • 09:15

      Träning U9


      10:15
    • 10:30

      Åsele IK (borta) U12


      11:45
    • 12:00

      Åsele IK Tjej (borta) U12


      13:15
      Åsele Ishall
      Serie: U12 Division 2A
      Anteckning: Gemensam buss med CHC Tjej, mer info kommer
    • 12:15

      SK Lejon (borta) U13


      13:30
    • 14:00

      Åsele IK Tjej (borta) Tjejtvåan - Dam


      15:00
    • 15:15

      Träning U10


      16:30
    • 16:00

      Åsele IK (borta) Tjejtvåan - Dam


      17:30
    • 16:45

      Träning U11


      18:00
    • 18:15

      Träning U16 17/18


      19:30
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 15:50

      Träning U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U10


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte TKH-10 U9


      19:00
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 15:40

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18 17/18


      18:15
    • 18:00

      Lycksele SK (borta) U13


      19:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Lycksele SK (borta) U16 17/18


      22:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Skellefteå AIK 08 Vit (hemma) Tjejlaget U12


      09:45
    • 09:00

      Kågedalens AIF (hemma) U11


      10:00
    • 09:45

      Kågedalens AIF 08 (hemma) Tjejlaget U12


      10:30
    • 10:00

      Skellefteå AIK Vit (hemma) U11


      11:00
    • 10:45

      Träning U14


      12:00
    • 11:00

      Träning U9


      13:00
    • 12:00

      Träning U16 17/18


      13:00
    • 12:15

      Skellefteå AIK Hockey vit (hemma) U10


      13:45
    • 13:15

      Skellefteå AIK 07 Svart (borta) Tjejtvåan - Dam


      14:15
    • 15:00

      Sunderby SK (hemma) U18 17/18


      17:00
    • 15:00

      Träning U12


      18:15
  • 28Sön
    • 09:15

      Träning U9


      10:15
    • 11:45

      Skellefteå AIK Svart (hemma) U12


      13:00
    • 13:15

      Träning U18 17/18


      14:30
    • 14:30

      Saik vit (borta) U14


      16:15
    • 14:45

      Träning Tjejlaget U12


      16:00
    • 14:45

      Träning Tjejtvåan - Dam


      16:00
    • 16:15

      Träning U13


      17:30
    • 16:30

      Saik vit (borta) U14


      18:15
    • 18:00

      SK Lejon U15 (hemma) U16 17/18


      20:45
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 15:50

      Träning U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U10


      18:30
  • 31Ons