Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Clemensnäs HC
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 15:40

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U13/U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Vindelns HF (borta) Herr


      21:30
    • 19:45

      Träning U18


      21:00
  • 2Lör
    • 00:00

      Adventscupen Tjejtvåan


      00:00
    • 00:00

      Adventscupen Tjejlaget


      00:00
    • 07:00

      K-A Vikströms cup U9


      16:00
    • 11:00

      Storuman (borta) U13/U14


      12:30
    • 14:00

      Storuman (hemma) U13/U14


      15:30
  • 3Sön
    • 00:00

      Adventscupen Tjejlaget


      00:00
    • 00:00

      Adventscupen Tjejtvåan


      00:00
    • 09:00

      Skellefteå AIK Svart (borta) U12


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 10


      10:15
    • 10:30

      Träning TKH 11


      11:30
    • 13:00

      Kågedalens AIF (hemma) U11


      14:15
    • 14:00

      Norsjö HC/Malå IF (borta) U16


      16:30
    • 16:00

      Träning U9


      17:30
    • 17:30

      Piteå HC (hemma) U10


      18:30
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning U11


      18:00
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:15

      Träning U10


      18:15
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning U18


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning U11


      19:45
    • 19:30

      Norsjö HC (hemma) Herr


      21:30
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning U12


      17:30
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 17:15

      Träning U13/U14


      18:15
    • 18:30

      Träning Tjejlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning Tjejtvåan


      20:00
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 20:00

      Träning U18


      21:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning U18


      17:00
    • 17:15

      Träning U13/U14


      18:15
    • 19:30

      Bolidens FFI (hemma) Herr


      21:30
  • 9Lör
    • Heldag

      Öjebyns Glas & Aluminium Cup U12

    • 09:30

      Hockeycupen i Umeå U10


      19:00
    • 10:10

      SK Lejon (hemma) U12


      11:10
    • 10:45

      Träning U16


      12:00
    • 12:15

      Byske (hemma) U9


      13:30
    • 13:50

      Malmbergets AIF (borta) U12


      14:50
    • 14:00

      Träning U13/U14


      15:00
    • 16:15

      Kiruna IF (hemma) U18


      18:30
    • 17:30

      Sunderby SK (borta) U12


      18:30
    • 19:40

      Piteå HC Vit (hemma) U12


      20:40
  • 10Sön
    • Heldag

      Öjebyns Glas & Aluminium Cup U12

    • 09:15

      Träningsmatch SAIK TKH 10


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 10


      10:15
    • 09:30

      Piteå HC Röd (hemma) U12


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH 11


      11:30
    • 12:00

      Träningscup Teg-09 U9


      18:30
    • 12:45

      Kiruna AIF (hemma) U18


      15:00
    • 15:15

      Träning Tjejtvåan


      16:30
    • 15:15

      Träning Tjejlaget


      16:30
    • 15:40

      Piteå HC Röd (hemma) U12


      17:00
    • 16:45

      Saik vit (hemma) U13/U14


      18:15
    • 18:45

      Träning U11


      20:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U10


      18:15
    • 17:15

      Träning U9


      18:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:45

      Tegs SK (borta) U18


      22:00
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:45
    • 19:00

      Kågedalens AIF 07 (borta) Tjejlaget


      20:30
    • 19:00

      Kågedalens AIF 07 (borta) Tjejtvåan


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 20:00

      Träning U18


      21:00
    • 21:00

      Träning U18


      22:00
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning U18


      17:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:45
    • 17:45

      Träning U13/U14


      19:00
    • 19:30

      IF Björklöven (hemma) U16


      21:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Matchcamp 03:or U16

    • 09:30

      Burträsk 1 (hemma) U10


      10:30
    • 09:30

      Burträsk HC 2 (hemma) Tjejlaget


      10:15
    • 10:15

      Burträsk HC (hemma) Tjejlaget


      11:00
    • 10:15

      Burträsk 2 (hemma) U10


      11:15
    • 11:30

      Vilhelmina IK (hemma) Tjejlaget


      13:00
    • 11:30

      Vilhelmina IK (hemma) Tjejtvåan


      13:00
    • 13:00

      Träning Herr


      14:00
    • 13:45

      Björklöven grön (borta) U13/U14


      15:15
    • 14:30

      Vilhelmina IK (hemma) U11


      15:45
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:15

      Träning U9


      18:30
    • 17:45

      Björklöven vit (borta) U13/U14


      19:15
  • 17Sön
    • 08:00

      Skellefteå AIK Hockey vit (hemma) U9


      09:15
    • 09:15

      Träning TKH 10


      10:15
    • 10:30

      Träning TKH 11


      11:30
    • 11:45

      Vännäs HC (borta) U12


      13:00
    • 13:15

      Träning U18


      14:30
    • 13:30

      Skellefteå AIK Gul (borta) U10


      14:10
    • 13:40

      Skellefteå AIK 08 Svart (borta) Tjejlaget


      14:10
    • 14:15

      Skellefteå AIK 08 Gul (borta) Tjejlaget


      14:45
    • 14:15

      Skellefteå AIK Svart (borta) U10


      14:45
    • 14:45

      Vännäs HC (hemma) U12


      16:00
    • 19:00

      SK Lejon U16 (borta) U16


      21:30
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
    • 15:50

      Träning U11


      18:00
    • 16:40

      Träning U9


      17:40
    • 17:15

      Träning U10


      18:15
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 15:50

      Träning U10


      17:00
    • 15:50

      Träning U9


      16:50
    • 17:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning U13/U14


      19:45
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 20:00

      Träning U18


      21:00
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 22Fre
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
  • 27Ons
    • 13:30

      Träning U11


      14:30
    • 14:45

      Träning U12


      15:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 28Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 20:00

      Träning U18


      21:00
  • 29Fre
    • 15:50

      Träning U11


      17:00
    • 19:45

      Clemensnäs blå (hemma) U13/U14


      21:30
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning U10


      10:00
    • 10:15

      Träning U11


      11:15
    • 14:00

      Saik svart (hemma) U13/U14


      15:30
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
  • 31Sön