Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Borrby IF

Följ

Borrby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:30

      Sankt Olofs IF/Kiviks AIF (hemma) P12


      11:30
    • 10:00

      Dalby GIF (borta) F12 & F14


      12:00
    • 11:00

      Gärsnäs AIS (hemma) P11


      13:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
    • 17:45

      Träning P7


      18:45
  • 6Fre
    • 18:00

      Gröstorps IF (borta) Herrlaget


      20:00
  • 7Lör
    • 10:00

      Ystads IF FF blå (borta) P12


      12:00
    • 13:45

      Bollkallar - Österlen FF P8 & P9


      16:00
  • 8Sön
    • 08:30

      Andra lag (hemma) P8 & P9


      12:30
    • 08:30

      Andra lag (hemma) P8 & P9


      13:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:30
    • 10:00

      IFK Simrishamn vit (borta) P11


      12:00
    • 11:00

      FC Staffanstorp vit (hemma) F12 & F14


      13:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 18:45

      Träning Herrlaget


      20:15
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
      Hammenhögs idrottsplats
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:45

      Träning P7


      18:45
    • 18:45

      Träning Herrlaget


      20:15
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Andra lag (hemma) P8 & P9


      13:00
    • 10:30

      Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF (hemma) P11


      12:30
    • 11:30

      Oxie SK svart (borta) F12 & F14


      13:30
  • 15Sön
    • 09:30

      Öja FF (hemma) P12


      11:30
    • 14:00

      Rörums SK (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:45

      Träning P7


      18:45
    • 18:00

      Spjutstorps IF (borta) F12 & F14


      20:00
    • 18:45

      Träning Herrlaget


      20:15
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 11:00

      Sjöbo IF (hemma) F12 & F14


      13:00
    • 13:00

      Esperöds SK (borta) Herrlaget


      15:00
    • 14:45

      Bollkallar - Österlen FF P8 & P9


      17:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Gislövs IF vit (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      Sankt Olofs IF/Kiviks AIF (borta) P11


      13:00
    • 15:00

      FC Rosengård match F12 & F14


      19:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:45

      Träning P7


      18:45
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 15:00

      Skivarps GoIF (hemma) Herrlaget


      17:00
  • 29Sön
    • 08:30

      Andra lag (hemma) P8 & P9


      11:30
    • 09:00

      Andra lag (hemma) P8 & P9


      12:00
    • 10:00

      Spjutstorps IF röd (hemma) P11


      12:00
    • 15:00

      Södra Sandby IF vit (borta) F12 & F14


      17:00
  • 30Mån
    v.40