Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Borrby IF

Följ

Borrby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Borrby IF
Välj sektion/lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Minicupen 2019 U11/12

    • 08:45

      Skanör-Falsterbo IF (borta) U11/12


      09:45
    • 13:00

      Veberöds AIF (hemma) U11/12


      14:00
    • 14:00

      Esperöds SK (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Minicupen 2019 U11/12

    • 08:00

      Vasastans BK (borta) U11/12


      09:00
    • 09:00

      Andra lag (hemma) P7F8 & P8F9


      13:00
    • 10:15

      Halmstads BK (borta) U11/12


      11:15
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 18:30

      Spjutstorps IF (hemma) F11 & F13


      20:30
  • 8Lör
    • 09:30

      Tomelilla IF vit (hemma) P10 & P9


      11:30
    • 11:00

      Öja FF (hemma) P11


      13:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • Heldag

      Raddatz Immobilien Cup 2019 U11/12

  • 15Lör
    • Heldag

      Raddatz Immobilien Cup 2019 U11/12

    • 10:00

      MFK Modrice (borta) U11/12


      11:00
    • 10:00

      Brösarps IF (borta) P10 & P9


      12:00
    • 10:40

      VfB Fortuna Biesdorf (hemma) U11/12


      11:40
    • 12:00

      FC Concordia Basel (hemma) U11/12


      13:00
    • 13:20

      DJK Mastbruch (hemma) U11/12


      14:20
    • 14:20

      Galatasaray Istanbul (borta) U11/12


      15:20
    • 15:40

      Weißenseer FC (hemma) U11/12


      16:40
    • 16:20

      Excellent Feet FC (hemma) U11/12


      17:20
    • 17:40

      Assyriska FF (hemma) U11/12


      18:40
  • 16Sön
    • Heldag

      Raddatz Immobilien Cup 2019 U11/12

    • 10:20

      FK Trinec (hemma) U11/12


      11:20
    • 11:00

      Gislövs IF vit (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) F11 & F13


      13:00
    • 11:20

      JSG Gifhorn NORD (hemma) U11/12


      12:20
    • 12:40

      FC Rosengård (hemma) U11/12


      13:40
    • 13:20

      Akademia Pilkarska Gliwice (hemma) U11/12


      14:20
    • 14:20

      SC Wienerberg (hemma) U11/12


      15:20
    • 15:20

      FK Dukla Banska Bystrica (hemma) U11/12


      16:20
    • 17:00

      Liga 06 IF (7m) (borta) F11 & F13


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Säsongsavslutning U11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning U11/12


      18:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 18:30

      Spjutstorps IF (borta) P11


      20:30
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön