Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Borrby IF

Följ

Borrby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 17:00

      Träning U11


      18:30
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:30

      Träningsmatch mot YIF P11


      11:00
    • 14:00

      Vanstads IF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 15:00

      Bollkalle Österlens FF - Husqvarna FF U11


      17:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning U11


      18:30
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning F11 & F13


      18:30
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 18:00

      Tomelilla IF vit (borta) P10 & P9


      20:00
  • 13Lör
    • 14:00

      Baskemölla IF (borta) Herrlaget


      16:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Wä IF (hemma) U13


      12:00
    • 11:30

      Anderslövs BoIK (borta) F11 & F13


      13:30
    • 12:00

      Malmö FF 2 (hemma) U11


      14:00
    • 13:00

      Öja FF (borta) P11


      15:00
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning U11


      18:30
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
      Borrby idrottsplats
    • 17:00

      Träning F11 & F13


      19:30
    • 18:45

      Träning Herrlaget


      20:15
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 12:00

      Inbjudningsturnering Mjällby P11 U11


      19:00
    • 12:20

      Åhus Horna Bollklubb (hemma) U11


      13:20
    • 13:00

      Öja FF (hemma) Herrlaget


      15:00
    • 14:20

      Malmö FF (hemma) U11


      15:20
    • 15:40

      Sölvesborgs GOIF (hemma) U11


      16:40
    • 17:00

      Mjällby AIF (hemma) U11


      18:00
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 09:30

      Brösarps IF (hemma) P10 & P9


      11:30
    • 11:00

      Gislövs IF vit (hemma) P11


      13:00
    • 11:30

      Nosaby IF 2 (borta) U13


      13:30
  • 22Mån
    v.17
    • 11:30

      Skanör Falsterbo IF röd (borta) U11


      13:30
    • 17:00

      YA-CUPEN Herrlaget


      19:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F11 & F13


      19:30
    • 17:00

      Träning P7F8 & P8F9


      18:30
    • 17:00

      Träning U11


      18:30
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:15

      Träning P10 & P9


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 18:30

      Fotografering lagbild U11


      19:00
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 18:15

      Svenstorps IF (hemma) Herrlaget


      20:15
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 10:00

      Dalby GIF (borta) F11 & F13


      12:00
    • 11:00

      Malmö City FC gul (hemma) U11


      13:00
    • 13:00

      Vinnö IF vit (borta) U13


      15:00
    • 15:00

      Gärsnäs AIS (borta) P10 & P9


      17:00
    • 16:30

      Gärsnäs AIS (borta) P11


      18:30
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis