Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bodens Hockeyförening

Följ

Boden Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bodens Hockeyförening
Välj lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:50

      Träning U 12


      17:50
    • 17:40

      Träning U 10


      18:40
    • 18:00

      Träning A-lag HockeyEttan


      19:30
    • 18:20

      Luleå HF Vit (borta) U 15


      20:20
    • 18:50

      Träning U 13


      19:50
    • 19:00

      Träning J 18


      21:00
    • 19:20

      Träning J 20 Elit


      20:30
    • 19:30

      Bodens HF (borta) U 16


      21:30
    • 20:00

      Träning U 9


      21:00
  • 2Fre
    • 15:00

      Träning Oldboys


      16:00
    • 16:00

      Träning U 15


      17:50
    • 16:20

      Träning U 14


      17:20
    • 17:00

      Träning U 16


      17:50
    • 18:00

      Träning J 20 Elit


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag HockeyEttan


      19:00
    • 19:10

      Antnäs/Brooklyn Tigers (hemma) U 13


      21:10
    • 19:30

      Kalix Hockey Club (borta) U 9


      23:00
    • 19:50

      Träning J 18


      20:50
  • 3Lör
    • 08:40

      Träning U 10


      09:50
    • 09:00

      Träning A-lag HockeyEttan


      10:00
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 10:00

      Kalix HC (borta) U 11


      11:20
    • 10:30

      Flera lag (borta) U 11


      14:00
    • 11:10

      Team Kiruna IF Vit (hemma) U 14


      12:40
    • 11:30

      Träning U 15


      12:30
    • 11:30

      Träning U 15


      00:00
    • 12:50

      Luleå HF Gul (hemma) U 12


      14:20
    • 15:30

      Team Kiruna IF Vit (hemma) U 14


      17:00
    • 17:30

      Kiruna IF Ungdom/KIF (borta) U 16


      19:30
  • 4Sön
    • 00:00

      Träning U 15


      16:30
    • 10:00

      Träning U 14


      11:00
    • 10:30

      Antnäs/Brooklyn Tigers (borta) U 12


      12:30
    • 11:10

      Kiruna IF Ungdom/KIF (borta) U 16


      13:10
    • 15:30

      Träning U 15


      16:30
    • 16:00

      Örnsköldsvik HF (borta) A-lag HockeyEttan


      18:00
    • 16:00

      Träning U 11


      17:20
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:50

      Träning U 14


      17:50
    • 18:00

      Träning U 14


      18:30
    • 18:00

      Träning U 11


      19:00
    • 18:00

      Träning J 18


      19:00
    • 18:20

      Träning U 15


      19:30
    • 19:00

      Piteå HC (borta) A-lag HockeyEttan


      21:00
    • 19:20

      Träning J 20 Elit


      20:30
    • 19:30

      Brooklyn Tigers UHF (borta) U 9


      22:00
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 08:00

      Sammandrag 10:or Hockeyskolan


      12:00
    • 12:00

      Kalix HC Vit (borta) U 13


      14:00
    • 12:10

      Träning U 10


      13:10
    • 12:15

      Sunderby SK Vit (borta) U 12


      14:15
    • 13:00

      Träning U 14


      14:00
    • 14:45

      P-vakt J 18


      16:00
    • 16:00

      Lindlövens IF (hemma) A-lag HockeyEttan


      18:00
  • 11Sön
    • 07:30

      Serie- och träningsmatch U 15


      17:15
    • 11:00

      Jokkmokk/MAIF (borta) U 15


      15:30
    • 12:30

      Luleå VIT (hemma) U 11


      14:00
    • 14:10

      Älvsby IF Hockey (hemma) U 14


      15:40
    • 14:45

      P-Vakt J 18


      16:00
    • 15:00

      Övertorneå HF (borta) U 9


      20:00
    • 15:50

      Bodens HF (borta) U 16


      17:50
    • 16:00

      VIK Västerås HK (hemma) A-lag HockeyEttan


      18:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 15:00

      Träning Oldboys


      16:00
    • 16:20

      Träning U 14


      17:20
    • 16:30

      Träning U 16


      17:50
    • 16:30

      Träning U 15


      17:50
    • 18:00

      Träning J 20 Elit


      19:00
    • 19:30

      Piteå HC (hemma) U 9


      22:00
  • 17Lör
    • 08:40

      Träning U 10


      09:50
    • 09:00

      Träning J 18


      10:00
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 11:10

      Bodens HF (borta) U 16


      13:10
    • 13:40

      Kalix HC (hemma) U 15


      15:40
    • 16:00

      Mariestad BoIS HC (borta) A-lag HockeyEttan


      18:00
    • 16:00

      Luleå Hockey gul (borta) U 14


      17:30
  • 18Sön
    • 08:00

      Boden hockey Vit (hemma) U 11


      18:00
    • 12:30

      Kalix Hockey Club U13 (borta) U 14


      15:00
    • 15:00

      Skövde IK (borta) A-lag HockeyEttan


      17:00
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 15:00

      Träning Oldboys


      16:00
    • 16:00

      Träning U 16


      16:50
    • 16:00

      Träning U 15


      16:50
    • 17:00

      Träning J 18


      17:50
    • 18:00

      Träning J 20 Elit


      19:00
    • 19:00

      Älvsby IF Hockey (borta) U 14


      20:30
    • 20:00

      Övertorneå HF (borta) U 9


      23:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Sammandrag Sunderbyn 10:or Hockeyskolan

    • 06:45

      Seriematcher U 15


      23:45
    • 08:40

      Träning U 10


      09:50
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 11:30

      HaparandaTornio UHC (borta) U 16


      13:30
    • 12:50

      Kalix HC (hemma) U 12


      14:50
    • 13:50

      Kiruna IF Ungdom/KIF (borta) U 15


      15:50
    • 14:45

      P-vakt J 18


      16:00
    • 15:45

      Piteå HC Vit (borta) U 14


      17:15
    • 16:00

      Östersunds IK (hemma) A-lag HockeyEttan


      18:00
    • 16:40

      Kiruna IF Ungdom/KIF (hemma) U 15


      18:40
  • 25Sön
    • 09:20

      Piteå HC Röd (borta) U 11


      11:00
    • 11:45

      Rosvik IK (borta) U 13


      13:45
    • 12:00

      Träning U 14


      13:00
    • 13:00

      P-vakt J 18


      16:00
    • 15:00

      Borlänge HF (hemma) A-lag HockeyEttan


      17:00
    • 15:00

      Träning U 11


      16:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:50

      Träning U 14


      17:50
    • 18:00

      Träning U 16


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag HockeyEttan


      19:10
    • 18:20

      Träning U 11


      19:30
    • 18:40

      Träning U 15


      20:40
    • 19:00

      Super X golvbygge U 10


      22:00
    • 19:10

      Luleå HF Röd (hemma) U 13


      21:10
    • 19:20

      Träning J 20 Elit


      20:30