Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:00

      Poolspel F11 F-11


      14:00
    • 10:00

      Films SK/IFK D-Ö (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Skepptuna IK (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Roslagsbro IF F15 (borta) F-04


      12:00
    • 10:00

      Rosersbergs IK Röd (hemma) F07/08


      12:00
    • 11:00

      Börje SK (hemma) F-09/10


      13:00
    • 12:00

      Alsike IF P06 Gul (hemma) P-06


      14:00
    • 14:15

      IK Sirius FK U14 (borta) P-04


      16:15
    • 16:00

      Riala GoIF (hemma) Dam Senior


      18:00
  • 2Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Knivsta IK Vit (hemma) P-07


      20:30
  • 6Fre
    • 16:00

      Fysträning P-09


      17:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 7Lör
    • 08:00

      Poolspel Riala P-10


      14:30
    • 10:00

      Poolspel F11 F-11


      15:00
    • 11:00

      Märsta IK P09 Svart (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Storvreta IK (hemma) F-04


      13:00
    • 15:00

      IK Franke (hemma) Herr Senior


      17:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Rosersbergs IK Blå (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      BKV-Alsike F07 F07/08


      11:00
    • 10:00

      Gamla Upsala SK P08 Svart (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Film/IFK D-Ö (borta) F-04


      13:00
    • 12:00

      Knivsta IK Svart (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Unik FK P06 (borta) P-06


      14:00
    • 12:15

      Håbo FF P05 (borta) P-05


      14:15
    • 12:45

      IK Sirius FK P07S:1 (borta) P-07


      14:45
    • 13:00

      IK Sirius FK P07E;2 (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      IK Sirius FK P04B (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      Jomala/Mariehamn/Åland United (borta) Dam Senior


      17:00
    • 15:30

      IF VP Uppsala blå (borta) P-09


      17:30
    • 15:30

      Alsike IF F09/10 (borta) F-09/10


      17:30
    • 16:00

      Västerås SK FK (hemma) U17


      18:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:45
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      RÖ-BKV f08 F07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
      Konstgräset Sportcentrum
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 19:30

      Vaksala SK (borta) Herr Senior


      21:30
  • 13Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 14Lör
    • 08:00

      Poolspel P-11


      15:00
    • 11:00

      Almunge/Funbo IF F07 (borta) F07/08


      13:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje F04 Blå (hemma) F-04


      13:00
    • 11:00

      Vaksala SK Gul 2 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      SK Wigör P09 (borta) P-09


      13:30
    • 11:30

      Jomala IK (hemma) P-05


      13:30
    • 12:00

      IFK Uppsala (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      FC Arlanda Vit (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      IK Fyris P06 United (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      Upsala IF F08/09 (borta) F-09/10


      16:30
    • 17:00

      Gimo IF FK (borta) BKV 2


      19:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Väddö IF FB 08-09 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Alsike IF 1 (hemma) F07/08


      12:00
    • 12:00

      Hallsta IK (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      IK Sirius FK P09S:1 (borta) P-09


      15:00
    • 14:05

      Jomala IK (borta) P-04


      16:00
    • 15:00

      IK Huge (borta) U17


      17:00
    • 15:00

      Rådmansö SK (hemma) Dam Senior


      17:00
    • 16:00

      Alsike IF P07 (hemma) P-07


      17:00
  • 16Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:45
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 19:30

      IK Sirius FK P04B (borta) P-04


      21:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Poolspel F-11 F-11


      14:00
    • 10:00

      Roslagsbro IF 2 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Riala GoIF P07 (borta) P-07


      11:30
    • 11:00

      IFK Mariehamn/Åland United (hemma) F-04


      13:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF (borta) F07/08


      13:00
    • 11:00

      Knivsta IK Svart (borta) P-05


      13:00
    • 11:30

      Knivsta IK Vit (hemma) P-09


      13:30
    • 12:00

      Västerås IK (hemma) U17


      14:00
    • 13:00

      Häverödals SK (borta) Dam Senior


      15:00
    • 13:00

      Rosersbergs IK (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Brottby SK (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 17:00

      IK Apollon (hemma) BKV 2


      19:00
  • 22Sön
    • 08:30

      Poolspel Rimbo P-10


      14:30
    • 10:00

      Olands FF P08 svart (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IK Sirius FK F07 (hemma) F07/08


      12:00
    • 11:30

      Roslagsbro IF F15 (borta) F-04


      13:30
    • 12:30

      Bälinge IF P06 (borta) P-06


      14:30
    • 13:00

      Märsta IK (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      IFK Uppsala (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      Riala GoIF P08-09 (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Funbo IF P06/07 (hemma) P-07


      17:00
  • 23Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Säsongsavslutning P-10


      19:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:15
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Föräldramöte P-04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 25Ons
    • 18:00

      Träning NT ligan


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning F07/08


      19:15
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Poolspel P-11


      16:00
    • 10:00

      Danmarks IF P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Danmarks IF F04 (borta) F-04


      12:00
    • 10:00

      Märsta IK P09 Gul (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Storvreta IK (hemma) F-04


      13:00
    • 11:30

      IF VP Uppsala (hemma) P-07


      13:30
    • 13:00

      Sigtuna IF FK U14 (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Vallentuna BK (borta) Herr Senior


      16:00
    • 14:00

      Avesta AIK (borta) U17


      16:00
    • 15:00

      Örsundsbro IF F09 (borta) F-09/10


      17:00
    • 16:30

      IFK Uppsala 2 (borta) BKV 2


      18:30
  • 29Sön
    • 10:00

      Sunnersta AIF P09:1 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Lagga-Långhundra BK (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IK Fyris F06/07 (borta) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Riala GoIF F08-09 (hemma) F07/08


      12:00
    • 10:30

      Hallsta IK P10 (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Hagby IK P06 A (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      Knarrbacken FC Tigrar (borta) P-07


      13:30
    • 12:30

      Almunge IK P08/09 (borta) P-08


      14:30
    • 13:30

      Unik FK (borta) P-04


      15:30
    • 16:00

      Storvreta IK P07:vit (hemma) P-07


      18:00
  • 30Mån
    v.40