Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BKV Norrtälje
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Hagby IK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Knutby IF 06/07 (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Rimbo (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Vaksala SK (borta) F-04/05


      13:00
    • 12:00

      IFK Haninge (hemma) U17


      14:00
    • 12:30

      Knivsta IK (hemma) F-04/05


      14:30
    • 13:00

      Bälinge IF F07 Svart (borta) F07/08


      15:00
    • 13:30

      Riala GoIF F08-09 (borta) F07/08


      15:30
    • 14:15

      Anfallsspel teori P-03


      17:00
    • 15:00

      Valbo FF (hemma) Herr Senior


      17:00
    • 15:00

      Knivsta IK 1 (borta) P-08


      17:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Poolspel för lag 3 och 4 P-09


      14:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK P06 gul (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      Frösunda SK (hemma) BKV 2


      16:00
    • 16:00

      Strömsbergs IF (borta) P-03


      18:00
    • 16:00

      SK Wigör (hemma) Dam Senior


      18:00
    • 19:00

      IF VP Uppsala (borta) U16


      20:45
  • 3Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Lagga Långhundra BK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:30

      Håbo FF P06 18Sv (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      Håbo FF P06 (borta) P-06


      14:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Rosersbergs IK F08/09 Röd (hemma) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Olands FF P08 Svart (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Lagga Långhundra BK P08 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      IK Sirius FK F07 Blå (hemma) F07/08


      13:30
    • 13:00

      Rosersberg/Sigtuna IF (hemma) U16 Flick


      15:00
    • 14:00

      IK Sirius FK U13 Svart (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      Roslagsbro IF P07 (borta) P-07


      15:30
    • 14:00

      IK Frej Täby FK (borta) U17


      16:00
    • 15:00

      Funbo (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Roslagsbro IF P02 (hemma) U16


      17:00
    • 16:00

      Edsbro IF (borta) BKV 2


      18:00
    • 16:00

      Håbo FF P07 Svart (hemma) P-07


      17:30
    • 17:00

      Vasalunds IF (borta) Herr Senior


      19:00
    • 17:00

      Häverödals SK (borta) Dam Senior


      19:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 00:00

      Träning Herr Senior


      00:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Rådmansö SK P11 (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:10
    • 18:30

      Träning U16 Flick


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Roslagsbro IF F08/09 (borta) F07/08


      20:30
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 15Lör
    • 08:30

      Poolspel Väddö P-10


      19:00
    • 09:00

      Poolspel 7-manna P-09


      15:00
    • 09:00

      Poolspel Väddö P-10


      15:00
    • 10:00

      IK Sirius FK P06 Blå (hemma) P-06


      12:00
      Norrtälje Sportcentrum 4
      Serie: P12 A1
      Samlingsinfo: Klubbhuset
      Samlingstid: 09:00
      Resultat och referat
    • 11:00

      Hallsta (hemma) P-05


      13:00
    • 11:30

      Olands FF F06/07 (borta) F07/08


      13:30
    • 12:30

      Sunnersta AIF F04/F05 (hemma) F-04/05


      14:30
    • 13:00

      Uppsala-Kurd FK P04 (borta) P-03


      15:00
    • 14:00

      Håbo FF Röd (borta) P-04


      16:00
    • 14:00

      Värd BKV herrmatch F07/08


      17:00
    • 15:00

      FC Arlanda (borta) U16


      17:00
    • 15:00

      FC Gute (hemma) Herr Senior


      17:00
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) F-04/05


      17:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Märsta IK Svart (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Rimbo IF P06/07 (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Östhammars SK F03/04 (hemma) U16 Flick


      14:00
    • 14:00

      IK Sirius FK P07S (borta) P-07


      15:30
    • 14:00

      Enskede IK (hemma) U17


      16:00
    • 16:00

      Sunnersta AIF P06 Svart (borta) P-06


      18:00
    • 16:30

      Upplands-Ekeby IF (hemma) BKV 2


      18:30
  • 17Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Upsala IF 1 (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      BKV Norrtälje 04/05Blå (hemma) F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:10
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 19:00

      Storvreta IK F03 (borta) U16 Flick


      21:00
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 22Lör
    • 09:00

      Poolspel för lag 1 och 2 P-09


      14:00
    • 10:00

      Roslagsbro IF P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:30

      Unik FK Grön (hemma) P-06


      13:30
    • 11:30

      Roslagsbro IF (borta) U16 Flick


      13:30
    • 12:00

      Knivsta IK Vit (borta) P-06


      14:00
    • 13:30

      Utbildning anfallsspel P-03


      17:00
    • 14:00

      Roslagsbro (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Bollkallar och kioskvärdar A-laget P-06


      17:00
    • 15:00

      Sundbybergs IK (hemma) Herr Senior


      17:00
  • 23Sön
    • 08:00

      Dammatch mot Jomala U16 Flick


      20:00
    • 10:00

      Rö IK (hemma) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Rimbo IF P08 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:30

      Upsala IF (borta) F-04/05


      12:30
    • 11:00

      Skepptuna IK (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Upsala IF (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      IFK Mariehamn (hemma) P-04


      13:00
    • 11:30

      SK Iron F07 1 (hemma) F07/08


      13:30
    • 14:00

      Brottby SK 2 (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:30

      Jomala/Åland United (borta) Dam Senior


      16:30
    • 14:30

      Sigtuna IF FK P07 Vit (borta) P-07


      16:00
    • 16:00

      Märsta IK P07 (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      IK Sirius FK P01 (hemma) U16


      18:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:10
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam Senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U16 Flick


      20:30
    • 19:30

      Roslagsbro 02 (borta) U16


      21:30
  • 28Fre
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 29Lör
    • 11:30

      Sigtuna IF FK P06 Vit (hemma) P-06


      13:30
    • 15:00

      IFK Mora FK (borta) Herr Senior


      17:00
    • 15:00

      FC Gute (hemma) U17


      17:00
    • 16:00

      Funbo IF F04 (borta) F-04/05


      18:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Träningsmatch mot SIRIUS P-06 Akademi P-06


      12:00
    • 12:30

      SK Wigör P06/07 (borta) P-07


      14:00
    • 15:00

      Roslagsbro IF (hemma) Dam Senior


      17:00
    • 15:00

      Roslagsbro IF (borta) BKV 2


      17:00