Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 00:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:00
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Norrtälje flygfyren sommarcup P-07

    • 12:00

      Flygfyrencup P-08


      00:00
    • 14:00

      Flygfyren Sommarcup P-06


      16:00
    • 14:30

      BKV 04 - Åkersberga BK F-04/05


      15:30
    • 15:00

      Norrtälje sommarcup F-04/05


      00:00
    • 15:00

      Flygfyren Sommarcup P-03


      00:00
    • 15:00

      IFK Lidingö:05 (hemma) P-06


      16:00
    • 15:50

      IFK Lidingö FK A2:2 (hemma) P-06


      16:50
    • 15:50

      Skattkärs IF (hemma) P-07


      16:30
    • 15:50

      Hammarby (hemma) P-05


      16:50
    • 16:30

      Flygfyren Cup 2018 P-04


      00:00
    • 16:30

      Saltsjö-Boo IF (hemma) P-04


      17:30
    • 16:40

      Skattkärs IF 2 (hemma) P-07


      17:40
    • 16:40

      Hässelby SK FF (hemma) P-06


      17:40
    • 16:40

      Lag Röd Match 1 Flygfyrencup P-08


      17:40
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      BKV F05 - I-HK F-04/05


      18:30
    • 18:00

      Flygfyrencup F07/08


      00:00
    • 19:10

      Lag blå match 1 Flygfyrencup P-08


      20:10
  • 4Lör
    • Heldag

      Norrtälje flygfyren sommarcup P-07

    • Heldag

      Flygfyrencup P-08

    • Heldag

      Norrtälje sommarcup F-04/05

    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P-03

    • Heldag

      Flygfyren Cup 2018 P-04

    • Heldag

      Flygfyrencup F07/08

    • 08:00

      IFK Lidingö:05 (borta) P-06


      09:00
    • 08:50

      Hallstahammar SK -06 (borta) P-06


      09:50
    • 08:50

      Västerås IK (borta) P-07


      09:30
    • 09:00

      Älvkarleby IK / Skutskär IF - BKV F04 F-04/05


      10:00
    • 09:40

      IFK Österåker FK (borta) P-07


      10:40
    • 09:40

      Lidingö FK A2:1 (borta) P-06


      10:40
    • 09:40

      Lag Blå Match 2 Flygfyren cup P-08


      10:40
    • 10:30

      BKV F05 - AIK F-04/05


      11:30
    • 11:00

      IFK Viksjö (borta) P-04


      12:00
    • 11:20

      Lag Röd Match 2 Flygfyren cup P-08


      12:20
    • 11:20

      Vaxholm (hemma) P-05


      12:20
    • 13:00

      Strömsbro IF orange (borta) P-07


      14:00
    • 13:50

      Hanviken SK (borta) P-06


      14:50
    • 13:50

      Strömsbro IF Blå (borta) P-07


      14:50
    • 13:50

      Huddinge IF - BKV F05 F-04/05


      14:50
    • 14:40

      Åkersberga BK Svart (borta) P-06


      15:40
    • 14:40

      Eskilstuna (hemma) P-05


      15:40
    • 14:40

      Sollentuna FK (borta) P-06


      15:40
    • 14:40

      Lag Blå Match 3 Flygfyrencup P-08


      15:40
    • 16:00

      Skiljebo SK (borta) Herr Senior


      18:00
    • 16:20

      Lag Röd Match 3 Flygfyrencup P-08


      17:20
    • 17:10

      Lag Blå Match 4 Flygfyrencup P-08


      18:10
    • 17:10

      Riala GOIF - BKV F 05 F-04/05


      18:10
    • 18:00

      Sundbyberg IK - BKV F 04 F-04/05


      19:00
    • 18:50

      Hässelby SK FF (hemma) P-07


      19:45
    • 18:50

      IFK Nyköping (hemma) P-07


      19:50
    • 19:40

      Sollentuna FK Norrviken (hemma) P-06


      20:40
    • 19:40

      Lag Röd Match 4 Flygfyrencup P-08


      20:40
    • 20:00

      Östersunds FK (borta) P-04


      21:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Norrtälje flygfyren sommarcup P-07

    • 00:00

      Flygfyrencup P-08


      18:00
    • 00:00

      Norrtälje sommarcup F-04/05


      15:00
    • 00:00

      Flygfyren Sommarcup P-03


      18:00
    • 00:00

      Flygfyren Cup 2018 P-04


      19:00
    • 00:00

      Flygfyrencup F07/08


      16:00
    • 08:00

      Lag Röd Match 5 Flygfyrencup P-08


      09:00
    • 09:00

      IFK Viksjö (hemma) P-04


      10:00
    • 09:40

      Skutskärs IF - BKV F 05 F-04/05


      10:40
    • 11:20

      Slutspelsmatch P-08


      12:20
    • 12:10

      AIK (hemma) P-05


      13:10
    • 19:00

      Rimbo IF 2 (hemma) BKV 2


      21:00
  • 6Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Sunnersta AIF F04/F05 (hemma) F-04/05


      20:30
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 19:00

      Österlövsta FF (borta) Dam Senior


      21:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Väddö IF P/F 12 (borta) P-06


      12:00
    • 10:50

      IK Sirius FK P-04 (borta) P-04


      11:50
      Österåker IP konstgräs
      Serie: Västerås Trophy 2018
      Resultat och referat
    • 10:50

      Västerås Trophy (Cup) P-04


      20:00
    • 11:00

      Riala (hemma) P-05


      13:00
    • 12:00

      Sunnersta AIF P06 Vit (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Djurgårdens IF P-04 (hemma) P-04


      13:30
    • 12:30

      Knivsta IK (hemma) F-04/05


      14:30
    • 14:00

      Tyresö FF (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Bollnäs GIF FF (borta) Herr Senior


      16:00
    • 14:10

      Västerås IK (hemma) P-04


      15:10
  • 12Sön
    • 10:00

      Väddö IF FB 08-09 (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Rimbo IF P06/07 (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Håbo FF Röd (hemma) U16 Flick


      15:00
    • 15:00

      Vaksala SK (hemma) U16


      17:00
    • 15:00

      Storvreta IK F07:blå (borta) F07/08


      17:00
    • 17:00

      Rö IK (borta) BKV 2


      19:00
  • 13Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 20:00

      Vaksala SK (hemma) BKV 2


      22:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning U16 Flick


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 20:30

      IF Brommapojkarna P-04 (borta) P-04


      21:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 08:00

      DM-dagen F-04/05


      17:00
    • 08:30

      DM dagen F-04/05


      10:30
    • 09:00

      Poolspel för lag 3 och 4 P-09


      14:00
    • 10:00

      Alsike IF P06 Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      DM dagen F-04/05


      12:30
    • 11:00

      Norrtälje SwimRun Intresseanmälan U16 Flick


      14:00
    • 11:30

      Alsike IF P06 Gul (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      DM dagen F07/08


      17:00
    • 13:00

      IK Sirius FK P04B (borta) P-04


      15:00
    • 13:00

      Funktionärer Norrtälje Swimrun Dam Senior


      16:00
    • 15:00

      Gamla Upsala SK (hemma) Herr Senior


      17:00
    • 15:00

      Bollisar P-08


      17:00
    • 17:40

      IFK Uppsala (borta) U16


      19:40
  • 19Sön
    • 08:30

      Poolspel Riala P-10


      15:00
    • 10:00

      Alsike IF F08 Svart (hemma) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Almunge IK P08/09s (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Gamla Upsala SK F04 (borta) U16 Flick


      12:00
    • 11:00

      Fanna BK (hemma) P-03


      13:00
    • 11:30

      Almunge/Funbo IF F07 (hemma) F07/08


      13:30
    • 14:00

      Hammarby TFF (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Almunge (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) F-04/05


      17:00
    • 16:00

      Håbo FF P08 18Vi (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Alsike IF P07 (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      Films SK (hemma) Dam Senior


      18:00
    • 18:00

      Riala GoIF (hemma) BKV 2


      20:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:45

      Träning F-04/05


      19:10
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning NT ligan


      19:00
    • 18:00

      Sunnersta AIF F04/F05 (borta) F-04/05


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 22Ons
    • 00:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Knivsta IK Svart (hemma) P-07


      21:00
    • 19:30

      Vaksala SK (borta) BKV 2


      21:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 25Lör
    • 10:00

      Knivsta IK Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Åland (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Hallsta IK (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Vaksala SK Gul 1 (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      Upsala IF (hemma) F-04/05


      15:00
    • 13:45

      IK Sirius FK P01 (borta) U16


      17:45
    • 14:00

      FC Järfälla (hemma) U17


      16:00
    • 14:30

      Danmarks IF F04 (hemma) F-04/05


      16:30
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) P-04


      17:00
    • 16:00

      IFK Stocksund (borta) Herr Senior


      18:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Knarrbacken FC Tigrar (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      SK Wigör F08/09 1 (borta) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Vaksala SK Gul (hemma) F07/08


      12:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Håbo FF (hemma) P-03


      13:00
    • 12:00

      Märsta IK P07 (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Knivsta IK Vit (hemma) U16 Flick


      15:00
    • 14:00

      Funbo IF F04 (borta) F-04/05


      16:00
    • 14:00

      FC Arlanda P06 Grön (borta) P-06


      16:00
    • 14:30

      Lemlands IF (borta) BKV 2


      16:30
    • 15:00

      Uppsala Kurd FK P? (hemma) U16


      17:00
    • 18:00

      Brottby SK (borta) Dam Senior


      20:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 00:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Riala GoIF P07 (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Teori anfallspel P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 19:30

      Märsta IK U14 (borta) P-03


      21:30