Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 2Lör
    • 10:00

      Håbo FF P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Funbo (hemma) P-05


      13:00
    • 11:30

      Håbo FF P07 Svart (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Rosersberg/Sigtuna IF (borta) U16 Flick


      13:30
    • 13:30

      Rosersbergs IK F08/09 Röd (borta) F07/08


      15:30
    • 14:30

      Olands FF P08 Svart (borta) P-08


      16:30
    • 15:00

      Upplands-Ekeby IF (borta) BKV 2


      17:00
    • 15:15

      Bollemmor + Kiosk BKV v/s Mora F-04/05


      18:00
    • 16:00

      IFK Mora FK (hemma) Herr Senior


      18:00
    • 16:30

      Enskede IK (borta) U17


      18:30
    • 16:45

      Roslagsbro IF P02 (borta) U16


      18:45
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      14:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:30

      Danmarks IF F04 (borta) F-04/05


      12:30
    • 10:30

      Lagga Långhundra BK P08 (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      IK Sirius FK F07 Blå (borta) F07/08


      13:00
    • 11:00

      Uppsala-Kurd FK P04 (hemma) P-03


      13:00
    • 12:00

      Roslagsbro IF (hemma) P-04


      14:00
    • 12:00

      Lagga Långhundra BK P06 (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      Håbo FF P06 18Sv (borta) P-06


      16:00
    • 16:00

      Roslagsbro IF P07 (hemma) P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 4Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      19:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 08:30

      Nationaldagscupen 2018 P-06


      17:00
    • 09:00

      Nationaldagscupen F07/08


      17:00
    • 09:00

      Nationaldagscupen Roslagsbro F07/08


      15:00
    • 09:30

      Nationaldagscupen P-07


      18:00
    • 09:30

      Nationaldagscup P-08


      17:00
    • 12:30

      Upsala IF (borta) P-03


      14:30
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U16 Flick


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Knivsta IK Vit (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 19:00

      Sunnersta AIF P06 Svart (hemma) P-06


      21:00
  • 8Fre
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Nyköping Invitational P-06


      00:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Nyköping Invitational P-06

    • 09:00

      Poolspel Knatteligan P-09


      15:00
    • 10:00

      Rimbo IF P06/07 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      IFK Mariehamn (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Vaksala-BKV f07 F07/08


      12:00
    • 12:00

      Skepptuna IK (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      IK Sirius FK U14 Blå (hemma) P-03


      15:00
    • 13:00

      Brottby SK 2 (borta) BKV 2


      15:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK (borta) Herr Senior


      16:00
    • 14:00

      Östhammars SK F03/04 (borta) U16 Flick


      16:00
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
  • 10Sön
    • 00:00

      Nyköping Invitational P-06


      16:00
    • 10:00

      Riala GoIF P08-09 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Roslagsbro IF F08/09 (hemma) F07/08


      12:00
    • 11:00

      Märsta IK Svart (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      Olands FF F06/07 (hemma) F07/08


      13:30
    • 13:00

      Hallsta (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Sigtuna IF FK P07 Vit (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      FC Arlanda (hemma) U16


      17:00
    • 16:00

      Roslagsbro IF (borta) Dam Senior


      18:00
    • 17:00

      IK Sirius FK U13 Svart (borta) P-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 11Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      SK Iron F07 1 (borta) F07/08


      20:30
    • 20:00

      Uppsala-Kurd FK (hemma) P-03


      22:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Upsala IF (hemma) F-04/05


      20:30
    • 18:30

      Rådmansö SK P11 (borta) P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
      SpC (KG) U16//U17
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 19:00

      Roslagsbro IF (hemma) BKV 2


      21:00
  • 15Fre
    • 06:00

      Sölvesborgscupen U16 Flick


      00:00
    • 07:00

      Sölvesborgscupen P-03


      00:00
    • 14:00

      CUP Sölvesborg F-04/05


      00:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Sölvesborgscupen U16 Flick

    • Heldag

      Sölvesborgscupen P-03

    • Heldag

      CUP Sölvesborg F-04/05

    • 11:00

      Vaksala-BKV f07 F07/08


      12:00
    • 11:00

      Märsta IK P07 (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Sigtuna IF FK P06 Vit (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Roslagsbro (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF P06 (borta) P-06


      13:00
    • 14:00

      SK Wigör P06/07 (hemma) P-07


      15:30
    • 14:00

      Håbo FF Röd (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      Frösunda SK (hemma) Dam Senior


      16:00
    • 15:00

      Kiosk, entre och bollkallar P-05


      19:00
    • 16:00

      Karlbergs BK (hemma) Herr Senior


      18:00
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
  • 17Sön
    • 00:00

      Sölvesborgscupen U16 Flick


      20:00
    • 00:00

      Sölvesborgscupen P-03


      22:00
    • 00:00

      CUP Sölvesborg F-04/05


      19:00
    • 11:00

      Rö IK (borta) F07/08


      13:00
    • 11:30

      Unik FK Grön (borta) P-06


      13:30
    • 14:00

      FC Gute (borta) U17


      16:00
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Rimbo IF P08 (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Roslagsbro IF (hemma) U16 Flick


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 19:00

      Vaksala SK (borta) F-04/05


      21:00
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      IK Sirius FK P07S (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning U16 Flick


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Almunge IK P08/09s (borta) P-08


      20:45
    • 20:00

      Örby IS (hemma) BKV 2


      22:00
    • 20:00

      Täby FK (borta) Herr Senior


      22:00
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 11:00

      Vaksala SK (hemma) P-03


      13:00
    • 14:00

      IK Brage (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Funbo IF F04 (hemma) F-04/05


      16:00
    • 16:00

      Östhammars SK 2 (hemma) Dam Senior


      18:00
  • 25Mån
    v.26
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Bollisar o kioskansvar match BKV-Lidingö P-07


      21:00
    • 18:00

      Lämna packning P-04


      18:15
    • 18:30

      Sunnersta AIF F04/F05 (borta) F-04/05


      20:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Knivsta IK Vit (borta) U16 Flick


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 19:30

      IFK Lidingö FK (hemma) Herr Senior


      21:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 16:00

      Örebro Cupen 2018 P-04


      00:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 29Fre
    • Heldag

      Örebro Cupen 2018 P-04

    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr Senior


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Örebro Cupen 2018 P-04

    • 13:00

      Hallsta (hemma) P-05


      17:00
    • 13:00

      Roslagsbro (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Bollisar och kiosk/entré ansvariga P-06


      17:00
    • 15:00

      Strömsbergs IF (hemma) Herr Senior


      17:00