Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 10:00

      Märsta IK U14 (hemma) P-03


      12:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF P06 Vit (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Träning U17


      13:30
    • 12:00

      Träning U16


      13:30
    • 16:00

      Träning U16 Flick


      17:30
    • 16:00

      Träning Dam Senior


      17:30
    • 16:00

      Träning F-04/05


      17:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Vaksala SK (borta) U16


      20:00
  • 5Lör
    • 10:00

      Väddö IF P/F 12 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Städdag BEWI P-04


      12:00
    • 10:30

      Riala (borta) P-05


      12:30
    • 10:30

      Håbo FF Röd (borta) U16 Flick


      12:30
    • 11:00

      Hammarby TFF (hemma) U17


      13:00
    • 11:00

      IFK Mariehamn (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:30

      Upsala IF 1 (hemma) P-06


      13:30
    • 13:10

      Träning P-03


      16:00
    • 13:30

      Bollkallar vid A-lagsmatch P-04


      17:00
    • 14:00

      IFK Stocksund (hemma) Herr Senior


      16:00
    • 16:30

      Rö IK (hemma) BKV 2


      18:30
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
  • 6Sön
    • 10:00

      Väddö IF FB 08-09 (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Rimbo IF P06/07 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Storvreta IK F07:blå (hemma) F07/08


      13:30
    • 14:00

      IK Sirius FK U13 Svart (hemma) P-04


      16:00
    • 14:15

      Alsike IF P06 Svart (borta) P-06


      16:15
    • 14:15

      Fanna BK (borta) P-03


      16:15
    • 16:00

      FC Arlanda P07 Vit (hemma) P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 7Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 10:00

      Träning BKV 2


      11:30
    • 11:00

      Jomala/Åland United (hemma) Dam Senior


      13:00
    • 11:00

      Träning U16


      12:30
    • 12:00

      Håbo FF Röd (borta) P-04


      14:00
    • 13:00

      Match Riala P-08


      14:00
    • 13:00

      Riala GoIF P08-09 (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Valbo FF (borta) Herr Senior


      16:00
    • 15:15

      Träning P-03


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 12Lör
    • 11:15

      Lemlands IF (hemma) BKV 2


      13:15
    • 12:30

      Danmarks IF F04 (borta) F-04/05


      14:30
    • 14:30

      Håbo FF (borta) P-03


      16:30
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
  • 13Sön
    • 09:00

      Poolspel P-10


      15:00
    • 09:15

      Alsike IF F08 Svart (borta) F07/08


      11:15
    • 10:00

      Håbo FF P08 18Vi (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Knivsta IK Svart (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      IFK Mariehamn (hemma) P-04


      13:00
    • 11:00

      Almunge (hemma) P-05


      13:00
    • 12:00

      Gamla Upsala SK F04 (hemma) U16 Flick


      14:00
    • 12:45

      Alsike IF P06 Gul (borta) P-06


      14:45
    • 12:45

      Alsike IF P07 (borta) P-07


      14:45
    • 13:00

      Brottby SK (hemma) F-04/05


      15:00
    • 14:00

      IFK Uppsala (hemma) U16


      16:00
    • 16:00

      Brottby SK (hemma) Dam Senior


      18:00
    • 17:00

      FC Järfälla (borta) U17


      19:00
    • 17:00

      Almunge/Funbo IF F07 (borta) F07/08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 14Mån
    v.20
    • 16:50

      Lagfotografering + träning efter P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:00

      Lagfoto + träning efter P-07


      19:30
    • 18:00

      Fotografering + träning efter P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:15

      Fotografering + träning efter P-06


      20:15
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
      Konstgräset Sportcentrum
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      FC Arlanda P06 Grön (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 19Lör
    • 11:00

      Funbo IF F04 (hemma) F-04/05


      13:00
    • 12:00

      Vaksala SK Gul 1 (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Knivsta IK Svart (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Frösunda SK (borta) BKV 2


      15:00
    • 16:30

      SK Wigör F08/09 1 (hemma) F07/08


      18:30
    • 17:00

      Upsala IF (borta) F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
  • 20Sön
    • 09:00

      Poolspel Knatteligan P-09


      14:00
    • 11:30

      Knarrbacken FC Tigrar (borta) P-08


      13:30
    • 11:30

      Strömsbergs IF (hemma) P-03


      13:30
    • 12:00

      IFK Haninge (borta) U17


      14:00
    • 15:00

      Enköpings SK (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      Åland (borta) P-05


      17:00
    • 16:00

      Märsta IK P07 (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      SK Wigör (borta) Dam Senior


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Bollemmor + Kiosk BKV v/s Vasalund F-04/05


      20:00
    • 18:00

      Vasalunds IF (hemma) Herr Senior


      20:00
    • 18:00

      Uppsala Kurd FK P? (borta) U16


      20:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 26Lör
    • 10:00

      Knutby IF 06/07 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Hagby IK P06 (borta) P-06


      13:00
    • 11:20

      IK Sirius FK U14 Svart (borta) P-03


      13:20
    • 11:30

      Edsbro IF (hemma) BKV 2


      13:30
    • 11:30

      Gamla Upsala SK P06 gul (hemma) P-06


      13:30
    • 14:00

      IK Frej Täby FK (hemma) U17


      16:00
    • 16:00

      Knivsta IK (borta) F-04/05


      18:00
    • 18:00

      Träning U16 Flick


      19:30
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      Riala GoIF F08-09 (hemma) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Hallsta IK (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Knivsta IK 1 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Vaksala SK (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:30

      Bälinge IF F07 Svart (hemma) F07/08


      13:30
    • 12:00

      Rimbo (borta) P-05


      14:00
    • 12:00

      Storvreta IK F03 (hemma) U16 Flick


      14:00
    • 14:00

      IF VP Uppsala (hemma) U16


      16:00
    • 14:00

      IK Sirius FK P04B (hemma) P-04


      16:00
    • 16:00

      Häverödals SK (hemma) Dam Senior


      18:00
    • 16:15

      IF VP Uppsala (borta) P-03


      18:15
    • 16:30

      FC Gute (borta) Herr Senior


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 28Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning U16 Flick


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      IK Sirius FK P06 Blå (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00