Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Juni 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
  • 2Fre
    • 18:00

      Uppföljningsmöte BKV 2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
  • 3Lör
    • 09:00

      Städning Custom U17


      18:30
    • 10:00

      Poolspel 08/09 Roslagsbro F07/08


      14:00
    • 10:00

      FC Arlanda P06 Gul (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Hallsta IK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Sunnersta AIF F04 Grön (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Unik FK P04 Blå (hemma) P-03


      13:00
    • 12:00

      IFK Uppsala (hemma) P-06


      14:00
    • 12:10

      IK Sirius FK (U16) (borta) U17


      14:10
    • 14:00

      Upsala IF Vit 2 (borta) P-04 Röd


      16:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (borta) Herr Senior


      15:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Städning custom U17


      18:00
    • 10:30

      Knivsta IK F03/04 (borta) F-04/05


      12:30
    • 11:00

      Sunnersta AIF P01 (borta) U17


      13:00
    • 12:00

      Upplands-Ekeby IF (borta) BKV 2


      14:00
    • 13:00

      Rådmansö SK P12 (hemma) P-05


      15:00
    • 14:30

      Film/IFK D-Ö P07 (borta) P-07


      15:30
    • 15:00

      IK Sirius FK U14 (hemma) P-02


      17:00
    • 18:00

      Träning U-truppen


      19:30
  • 5Mån
    v.23
  • 6Tis
    • 09:00

      Sunnersta AIF P06 Svart (hemma) P-06


      18:00
    • 09:00

      Brommapojkarna P06 (hemma) P-06


      10:00
    • 09:00

      Roslagsbro IF 2 (hemma) P-06


      10:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK P06 (borta) P-06


      11:00
    • 10:00

      Brommapojkarna P06 (borta) P-06


      11:00
    • 10:30

      Roslagsbro IF 1 (borta) P-06


      11:30
    • 11:00

      Upsala IF P03E (hemma) P-03


      13:00
    • 11:30

      Älta IF (borta) P-06


      12:30
    • 12:30

      BKV P-06 3 (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      Fanna BK F14-16 Vit (borta) U16 Flick


      15:00
    • 13:30

      Bällsta FF P06 (borta) P-06


      14:30
    • 14:00

      Sunnersta AIF Grön (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK P06 (borta) P-06


      15:00
    • 14:55

      Nationaldagscup i Spånga el Bromma P-07


      19:45
    • 15:00

      Rimbo IF (hemma) P-06


      16:00
    • 15:30

      Enebybergs IF (borta) P-04 Blå


      17:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
  • 10Lör
    • 11:00

      Lagga-Långhundra BK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:40

      Match 06/07 F07/08


      12:40
    • 12:00

      Match mot Upsala IF P-07


      13:00
    • 12:00

      IK Frej Täby (U16) (hemma) U17


      14:00
    • 12:30

      STORVRETA/ÄRENTUNA SK (borta) P-02


      14:30
    • 13:30

      Gamla Upsala SK P04 (borta) P-04 Blå


      15:30
    • 14:15

      Bollkallar och Matchansvariga P-05


      17:00
    • 15:00

      Gamla Upsala SK (hemma) Herr Senior


      16:00
  • 11Sön
    • 09:00

      Poolspel - Knatteligan P09 2017 P-09


      15:00
    • 10:00

      Poolspel P-08


      14:00
    • 10:00

      Poolspel 08/09 Rimbo F07/08


      14:00
    • 11:00

      Lohärads IF Röd (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      IK Sirius FK P04B (hemma) P-04 Blå


      13:00
    • 11:00

      Match 06/07 F07/08


      12:00
    • 11:30

      Märsta IK P06 Svart (borta) P-06


      13:30
    • 14:00

      Storvreta IK P07:blå (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Roslagsbro IF (hemma) F-04/05


      16:00
    • 14:00

      Väddö IF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:30

      Vaksala SK Gul (borta) P-03


      16:30
    • 14:30

      Unik FK P04 Blå (borta) P-04 Röd


      16:00
    • 14:45

      Alsike IF P06 Gul (borta) P-06


      16:45
    • 15:00

      Sigtuna IF FK (hemma) U16 Flick


      17:00
    • 18:00

      Träning U-truppen


      19:30
  • 12Mån
    v.24
    • 17:00

      Spelarmöte P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04 Röd


      19:15
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning U-truppen


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Bollemmor Svenska cupen F-04/05


      21:30
    • 19:00

      Lagga Långhundra BK (borta) Dam Senior


      20:00
    • 19:30

      Sollentuna (hemma) Herr Senior


      20:30
    • 20:00

      AIK FF (U16) (borta) U17


      22:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • Heldag

      Örebro cupen P-04 Röd

    • 08:00

      Lindö FF (borta) P-04 Blå


      09:00
    • 08:00

      Örebrocupen 2017 P-04 Blå


      00:00
    • 10:00

      Lindö FF Svart (hemma) P-04 Röd


      11:00
    • 15:00

      Adolfsbergs IK (hemma) P-04 Blå


      16:00
    • 16:00

      IFK Åmål 1 (borta) P-04 Röd


      17:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
    • 19:00

      IFK Lidingö FK (U16) (borta) U17


      21:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Örebro cupen P-04 Röd

    • Heldag

      Örebrocupen 2017 P-04 Blå

    • 08:00

      IK Zenith (borta) P-04 Blå


      09:00
    • 09:00

      Karlbergs BK (hemma) P-04 Röd


      10:00
    • 11:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Håbo FF P06:Blå (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Knutby IF 06/07 (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Håbo FF P06:Vit (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      SK Iron P07 (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      IK Sirius FK P01B (hemma) U17


      16:00
    • 16:00

      Smedby AIS (hemma) P-04 Röd


      17:00
    • 17:00

      Bele Barkarby FF (hemma) P-04 Blå


      18:00
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
      Spc Aussie
      Anteckning: Aussie = australienska fotbollsplanen.
    • 17:45

      Träning P-04 Röd


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 19:00

      Håbo FF J (hemma) U16 Flick


      21:00
    • 19:00

      Sigtuna IF FK (hemma) P-03


      21:00
  • 21Ons
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:00

      Träning U-truppen


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 19:00

      IK Sirius FK U13 (hemma) P-04 Röd


      21:00
    • 19:30

      Bollkallar A-laget P-03


      21:30
    • 19:30

      Syrianska IF Kerburan (hemma) Herr Senior


      20:30
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 19:30

      Edsbro IF (borta) BKV 2


      21:30
  • 26Mån
    v.26
    • 15:00

      Bollkallar Hammarby - Östersund P-03


      17:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04 Röd


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 19:30

      BK Forward (borta) Herr Senior


      20:30
  • 30Fre
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45