Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Bifrost

Följ

BK Bifrost

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BK Bifrost
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Jubileumscupen 2019 P-11


      12:00
    • 12:00

      Jubileumscupen P-11


      14:00
  • 2Sön
    • 17:30

      Lindome GIF vit (borta) P-07


      19:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 18:25

      Träning P/F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning P/F 09


      19:00
    • 19:30

      Solängens BK 3 (borta) P/F-10


      21:30
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 7Fre
    • 19:00

      Stenkullen GoIK Röd (borta) P-05


      21:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      Integrationssammandrag P/F 09


      13:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 14:30

      Sävedalens IF Blå (borta) P-05


      16:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 11Tis
    • 18:25

      Träning P/F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 12Ons
    • 18:00

      Landvetter IS Blå (hemma) P/F 09


      20:00
    • 18:10

      Domare P09 Föreningsdomare


      19:30
      Bifrostplan
      Anteckning: P09 BK Bifrost-Landvetter IS
      Matchstart kl 18.10
      Domare Oskar
      Bifrostplan
      Ledare: Erik Bergsten, 0708-532286
    • 18:30

      Kållered SK Vit Blå (hemma) P/F-10


      20:30
    • 18:30

      Domare P10 Föreningsdomare


      19:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Landslagets fotbollsskola P-11


      00:00
    • 10:00

      Balltorps FF (borta) P-07


      12:00
    • 12:30

      IK Kongahälla Röd (hemma) P-05


      14:30
    • 14:00

      Assyriska BK (hemma) P-05


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Landslagets fotbollsskola P-11


      11:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 18Tis
    • 18:30

      Älvsborg FF Svart (hemma) P-05


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 20:00

      Landvetter IS Vit (borta) P-05


      22:00
  • 25Tis
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Qviding FIF Röd (hemma) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 16:30

      Kärra KIF Gul (borta) P-05


      18:30
  • 30Sön