Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Örnen Örnsköldsvik

Följ

BK Örnen Örnsköldsvi

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BK Örnen Örnsköldsvik
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 11:00

      Träning P-09


      12:00
    • 11:45

      Träning F-05


      13:10
    • 11:45

      Träning F-06


      13:10
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-07


      15:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
  • 2Lör
    • 12:15

      Arnäs IF (borta) F-08


      14:00
    • 12:45

      Träning P-10


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch Arnäs P-06


      16:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:45

      Träning F-06


      12:15
    • 10:45

      Träning F-05


      12:15
    • 12:00

      Träning F-09


      13:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 15:50

      Träning F-08


      17:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:30

      KB 65 (hemma) P-06


      20:30
  • 4Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:10
    • 17:45

      Träning F-06


      19:10
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:10
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 7Tor
    • 16:50

      Träning P-10


      18:10
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:05

      Träning F-08


      19:45
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:30

      Själevads IK F06 Grön (borta) F-06


      11:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Arnäs 2 (borta) P-10


      11:30
    • 10:45

      Träning F-05


      12:15
    • 10:45

      Träning F-06


      12:15
    • 11:30

      Moelvens FC F 06-08 (borta) F-07


      13:30
    • 11:30

      Domsjö IF F08 (hemma) F-08


      13:30
    • 13:00

      Hägglunds 2 (borta) F-10


      14:30
    • 14:00

      Arnäs IF (borta) P-06


      16:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning P-07


      10:00
    • 10:45

      Långsele/Forsmo (borta) F-05


      12:45
    • 11:00

      Gideaälvdal UF (borta) F-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Arnäs Gul (borta) P-08


      16:00
    • 15:30

      Domsjö Svart (hemma) P-09


      16:30
    • 16:00

      Anundsjö IF (borta) P-07


      18:00
    • 16:15

      Arnäs 2 (borta) P-09


      17:15
    • 19:00

      Sidensjö IK F 09 (hemma) F-09


      21:00
  • 11Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:10
    • 17:50

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:20
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 14Tor
    • 16:50

      Träning P-10


      18:10
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:05

      Träning F-08


      19:45
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
  • 16Lör
    • 09:00

      Modo FF lag 1 (hemma) P-11


      10:00
    • 10:00

      Arnäs IF lag 2 (hemma) P-11


      11:00
    • 11:30

      KB 65 (borta) P-06


      13:30
    • 12:45

      Träning F-05


      14:10
    • 12:45

      Träning F-06


      14:10
    • 13:00

      Hägglunds 1 (hemma) P-10


      14:30
    • 13:50

      Träning F-08


      15:15
    • 15:00

      Hägglunds 2 (hemma) P-10


      16:30
  • 17Sön
    • 00:00

      BK Örnen F08 vit (hemma) F-08


      02:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Själevads IK F07 (hemma) F-07


      12:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:00

      Själevad (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      Domsjö IF F09 (hemma) F-09


      15:00
    • 15:30

      Mellansel (hemma) F-10


      17:00
    • 17:15

      Själevads IK F06 Vit (hemma) F-06


      19:15
    • 17:30

      Anundsjö IF (borta) F-10


      19:00
    • 18:00

      Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Domsjö Blå (hemma) P-09


      19:30
  • 18Mån
    v.21
    • 16:50

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Mellansel (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:20
    • 18:00

      Träning F-06


      19:20
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 20Ons
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:50

      Träning F-06


      18:10
    • 16:50

      Träning F-05


      18:10
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:15
    • 17:50

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 21Tor
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Hägglunds 1 (borta) P-10


      12:30
    • 12:30

      Arnäs IF F-09 Lag 1 (borta) F-09


      14:30
    • 14:50

      Träning F-08


      16:15
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
  • 22Fre
    • 11:00

      Träning P-08


      12:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:00
    • 18:00

      Hägglunds IoFK F07/08 (borta) F-08


      20:00
    • 18:20

      Gideälvdal UF F 04-06 (hemma) F-06


      20:20
  • 23Lör
    • 09:00

      Modo FF (hemma) F-12


      10:00
    • 10:15

      Själevads IK (hemma) F-12


      11:15
    • 11:00

      Modo FF P06/07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Husums IF FK (hemma) F-12


      12:30
    • 12:45

      Hägglunds IoFK 1 (hemma) F-12


      13:45
    • 13:30

      Hägglunds IOFK (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      Hägglunds 2 (borta) P-10


      15:30
      Bussby - grusplan D
      Serie: Moälvserien, 2020
      Samlingsinfo: Samling 30 minuter innan match
      Samlingstid: 13:30
      Anteckning: Grupp 1 och 4
      Moälvserien 7-7, omg 3, vi kallar 10 spelare
    • 14:40

      Arnäs IF 2 (borta) P-12


      16:00
    • 15:30

      Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 (hemma) F-08


      17:30
    • 18:00

      Anundsjö (hemma) P-09


      19:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Arnäs IF F-09 Lag 2 (hemma) F-09


      12:00
    • 10:10

      Domsjö IF 1 (borta) P-12


      11:30
    • 11:00

      KB65 (borta) P-09


      12:30
    • 13:00

      Modo FF (hemma) F-10


      14:00
    • 14:30

      Själevad (borta) P-10


      16:00
    • 15:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF P07 (hemma) P-07


      18:00
    • 15:30

      Modo (hemma) F-10


      17:00
    • 16:30

      Modo FF lag 2 (borta) P-11


      17:30
    • 17:00

      Skorpeds SK/Anundsjö IF (borta) F-07


      19:00
    • 18:30

      Modo FF lag 1 (borta) P-11


      19:30
    • 18:30

      Moelven (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
  • 25Mån
    v.22
    • 16:50

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:20
    • 18:00

      Träning F-05


      19:20
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 27Ons
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:50

      Träning F-06


      18:10
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Själevad/Moelven F03/04/05 (borta) F-05


      21:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:50

      Träning P-10


      18:10
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 18:00

      Själevads IK F 08 (borta) F-08


      20:00
  • 30Lör
    • 10:00

      Själevads IK F 09 (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Husums IF FK (borta) F-12


      11:00
    • 12:00

      Hägglunds (borta) P-08


      13:30
    • 12:40

      Domsjö IF 2 (hemma) P-12


      14:00
    • 13:30

      Hägglunds IoFK 1 (borta) F-12


      14:30
    • 14:30

      Hägglunds IoFK 2 (borta) F-12


      15:30
    • 14:40

      Domsjö IF 1 (hemma) P-12


      16:00
    • 17:00

      Sidensjö IK mix (hemma) P-11


      18:00
    • 18:00

      Modo FF lag 2 (hemma) P-11


      19:00
  • 31Sön
    • 12:00

      Själevads IK (borta) F-12


      13:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:30

      Arnäs IF F-07 (hemma) F-07


      14:00
    • 12:30

      Arnäs 2 (hemma) P-09


      13:30
    • 14:00

      Arnäs 1 (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Själevads IK P07 (borta) P-07


      16:00
    • 15:15

      Domsjö IF F06 (borta) F-06


      17:15
    • 15:30

      Modo FF F08/09 (hemma) F-08


      17:30
    • 16:00

      Själevad IF (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Själevad 1 (borta) F-10


      19:00
    • 18:00

      Domsjö (borta) F-10


      19:00
    • 18:30

      Själevad (hemma) P-10


      20:00