Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Örnen Örnsköldsvik

Följ

BK Örnen Örnsköldsvi

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BK Örnen Örnsköldsvik
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 00:00

      Ica Supermarket Bjästa Cup 2019 P-10


      19:00
    • Heldag

      ICA Cup F-10

    • 09:00

      Själevad (borta) F-10


      10:00
    • 10:00

      Arnäs IF (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Anundsjö (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Hägglunds 1 (hemma) F-10


      12:00
    • 11:00

      Moälven (borta) P-09


      12:30
    • 13:00

      Björna IF P 05-07 (hemma) P-06


      15:00
    • 13:30

      KB 65 (borta) F-10


      14:30
    • 15:00

      Modo FF P07 (borta) P-07


      17:00
    • 15:15

      Moelvens FC P08 (hemma) P-08


      17:15
    • 16:00

      Domsjö IF (hemma) F-11


      18:00
    • 16:00

      Härnösands SK Lag2 (borta) F-06


      18:00
    • 16:00

      Arnäs IF F-05 gul (hemma) F-05


      18:00
    • 16:30

      Själevads IK (borta) F-07


      18:00
    • 16:45

      Själevads IK P08 (hemma) P-08


      18:45
    • 18:00

      Hägglunds IoFK F08 blå (borta) F-08


      20:00
    • 18:30

      KB65 (hemma) F-07


      20:00
  • 2Mån
    v.36
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:15

      Träning F-17


      20:45
  • 3Tis
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 16:50

      Träning F-08


      18:10
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-17


      19:15
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 4Ons
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
  • 5Tor
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 16:45

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:10
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:15
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:15

      Träning F-17


      20:45
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:30

      Domsjö IF F08 (hemma) F-08


      20:30
    • 19:00

      Kramfors-Alliansen blå (borta) P-06


      21:00
  • 7Lör
    • 10:00

      ÅFF Tematräning F05 F-05


      15:00
    • 10:30

      Arnäs 1 (hemma) P-10


      11:30
    • 11:30

      Domsjö 1 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Remsle UIF (hemma) F-04


      14:00
    • 12:30

      Hägglunds 4 (hemma) P-10


      13:30
  • 8Sön
    • 10:30

      Skorped/Anundsjö (hemma) F-10


      11:30
    • 12:15

      Gideälvdal (hemma) F-10


      13:15
    • 12:15

      Modo FF P08/09 lag 1 (hemma) P-08


      14:15
    • 12:30

      Husum IF (hemma) F-07


      14:00
    • 13:00

      Bik Sportklubb F06 (hemma) F-06


      15:00
    • 13:00

      Själevad 1 (borta) P-09


      14:25
    • 13:45

      Modo FF P08/09 lag 2 (hemma) P-08


      15:45
    • 14:00

      Frösö IF (borta) F-17


      16:00
    • 14:30

      Själevad 2 (borta) P-09


      16:00
    • 16:00

      Själevads IK (borta) F-09


      18:00
    • 16:00

      Arnäs IF (hemma) F-11


      17:00
    • 16:00

      Anundsjö IF/ Skorped (borta) F-07


      17:30
    • 16:00

      Arnäs IF Gul (hemma) F-08


      18:00
    • 16:30

      Själevads IK (hemma) P-10


      17:30
    • 17:00

      Domsjö IF F05 Blå (borta) F-05


      19:00
    • 18:00

      Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 (hemma) P-07


      20:00
  • 9Mån
    v.37
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Kioskvecka F-06


      00:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 10Tis
    • Heldag

      Kioskvecka F-06

    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 16:50

      Träning F-08


      18:10
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-17


      19:15
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 11Ons
    • Heldag

      Kioskvecka F-06

    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Mamma match mot F10 F-10


      18:30
    • 18:00

      Gideälvdal (borta) P-10


      19:00
    • 18:00

      KB65 (borta) F-04


      20:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
  • 12Tor
    • Heldag

      Kioskvecka F-06

    • 16:45

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:10
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
      Bodum 11 manna
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:15

      Träning F-17


      20:45
  • 13Fre
    • Heldag

      Kioskvecka F-06

    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Kioskvecka F-06

    • 09:30

      Arnäs 1 (hemma) P-09


      10:55
    • 10:00

      Arnäs IF blå (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Arnäs 2 (hemma) P-09


      12:25
    • 11:30

      Modo FF P08/09 lag 1 (borta) P-08


      13:30
    • 12:30

      Arnäs 3 (hemma) P-09


      14:00
    • 13:30

      Bollkalle FV - Ytterhogdal P-06


      17:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Kioskvecka F-06


      19:00
    • 10:00

      Domsjö IF P07 Blå (borta) P-07


      12:00
    • 12:30

      Arnäs IF P-06 (hemma) P-06


      14:30
    • 13:00

      Domsjö IF (hemma) F-09


      15:00
    • 14:00

      Ope IF (2) (hemma) F-17


      16:00
    • 14:30

      Moelvens FC (borta) F-07


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch F-12


      16:00
    • 15:30

      Domsjö IF 1 (hemma) F-07


      17:00
    • 16:00

      Skorpeds SK/Anundsjö IF (borta) F-08


      18:00
    • 16:00

      Långsele AIF (hemma) F-05


      18:00
    • 17:00

      Mellansel IF (borta) P-08


      19:00
  • 16Mån
    v.38
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Avslutning P-12


      19:00
    • 19:00

      Avslutning med föräldramatch F-09


      20:30
    • 19:15

      Träning F-17


      20:45
  • 17Tis
    • 16:50

      Träning F-08


      18:10
    • 17:45

      Träning F-17


      19:15
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Match mot hemligt motstånd. P-06


      20:00
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 20:00

      Härnösands SK (borta) F-04


      22:00
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Espresso House F-05


      18:30
    • 17:45

      Träning F-17


      19:15
    • 17:50

      Träning F-08


      19:10
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:15
  • 20Fre
    • 17:00

      Avslutning p08 P-08


      19:00
    • 17:00

      Fotbollsavslutning P-09


      19:00
  • 21Lör
    • Heldag

      Cup Umeå F-06

    • 12:00

      Kramfors-Alliansen (hemma) F-04


      14:00
    • 13:00

      Själevads IK F 08 (hemma) F-08


      15:00
    • 15:50

      Avslutning F-08


      18:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Remsle UIF FF -05 (borta) F-05


      13:00
    • 14:00

      Ås IF (borta) F-17


      16:00
    • 14:30

      Arnäs IF (borta) F-07


      16:00
    • 15:00

      Modo FF F08/09 (borta) F-08


      17:00
  • 23Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning F-17


      18:00
  • 24Tis
    • 17:45

      Träning F-17


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 19:15

      Träning F-17


      20:45
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 14:00

      Ope IF (1)/Svegs IK (hemma) F-17


      16:00
  • 30Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning F-17


      19:00