Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Örnen Örnsköldsvik

Följ

BK Örnen Örnsköldsvi

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BK Örnen Örnsköldsvik
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 16:50

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 18:00

      Träning F-0203


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:25
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning F-0203


      20:30
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning F-0203


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
  • 5Lör
    • 09:15

      Härnösand (hemma) P-07


      17:30
    • 10:00

      Träning F-05


      14:00
    • 14:00

      Skorpeds IF (borta) F-07


      15:30
    • 14:00

      Träning F-06


      15:00
  • 6Sön
    • 09:30

      Modo FF P05/06 (hemma) P-06


      12:00
    • 09:30

      Lägga matta på Bodum F-04


      11:00
    • 14:00

      Träning F-05


      15:00
    • 14:00

      KB-65 P07 (borta) P-07


      15:30
    • 14:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF P07 (borta) P-07


      16:00
    • 14:30

      Domsjö IF P06 Svart (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Moelvens FC F06/07 (hemma) F-06


      18:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 7Mån
    v.19
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-0203


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 8Tis
    • 16:50

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 18:00

      Träning F-0203


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 10Tor
    • 15:00

      Kramfors-Alliansen 1 (hemma) F-0203


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Arnäs IF (borta) F-04


      19:30
    • 19:00

      Själevads IK P06 Grön (borta) P-06


      21:00
  • 12Lör
    • 09:45

      Träning P-07


      11:00
    • 11:15

      Arnäs IF 1 (hemma) P-08


      12:15
    • 12:00

      Höga Kusten (hemma) F-05


      14:00
    • 12:45

      Domsjö IF Svart (hemma) P-08


      13:45
    • 14:00

      Träning F-06


      15:00
    • 14:30

      KB 65 (hemma) F-07


      16:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Domsjö IF (borta) F-08


      11:30
    • 11:00

      Träning F-04


      12:00
    • 11:00

      Själevads IK-BK Örnen F-0203


      13:00
    • 11:30

      Köpmanholmen-Bjästa FF F06 (hemma) F-06


      13:30
    • 12:00

      Domsjö IF (borta) F-08


      13:30
    • 14:00

      Arnäs IF P-07, 2 (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Träning F-05


      15:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 18:00

      Arnäs IF P-05 (borta) P-06


      20:30
  • 14Mån
    v.20
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-0203


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 15Tis
    • 16:50

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 18:00

      Träning F-0203


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Städning klubbstuga F-10


      19:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
      Alneskolan - Inomhus
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning F-0203


      17:00
    • 17:30

      Domsjö IF (hemma) F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Björna IF BLTG F 06-07 (borta) F-06


      20:30
    • 20:00

      BLTG P06 06-07 (hemma) P-06


      22:00
  • 19Lör
    • 09:00

      Själevad 1 (hemma) P-09


      10:00
    • 10:30

      Anundsjö (hemma) P-09


      11:30
    • 11:00

      Moelvens FC p05-07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Träning F-04


      13:00
    • 12:00

      Bik Sportklubb F03 (borta) F-0203


      14:00
    • 12:00

      Moälven (hemma) P-09


      13:00
    • 14:30

      Moelvens FC F06/07 (borta) F-06


      16:30
    • 16:20

      HH64/LAIF (hemma) F-04


      18:00
  • 20Sön
    • 09:30

      Arnäs IF 2 (borta) P-08


      10:30
    • 10:45

      Arnäs IF 1 (borta) P-08


      11:45
    • 11:30

      Domsjö IF F05 Blå (borta) F-05


      13:30
    • 12:30

      Själevads IF (hemma) F-07


      14:00
    • 12:30

      Arnäs IF 2 (borta) F-09


      14:00
    • 14:00

      Domsjö IF 2 (hemma) F-09


      15:25
    • 14:00

      Arnäs IF (borta) F-07


      16:30
    • 15:30

      Arnäs IF (hemma) F-08


      17:00
    • 16:00

      Arnäs IF 05/06 (hemma) P-06


      18:30
    • 18:00

      Remsle UIF FF -03 (hemma) F-0203


      20:00
    • 18:30

      Domsjö IF (borta) F-04


      20:00
  • 21Mån
    v.21
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-0203


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 22Tis
    • 16:50

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 18:00

      Träning F-0203


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 23Ons
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Anundsjö IF (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Själevads IK (borta) F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      IFK Nyland (borta) F-04


      20:30
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 25Fre
    • 16:00

      Träning F-0203


      17:00
    • 17:30

      Arnäs IF (hemma) F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Domsjö IF P05 Blå (borta) P-06


      20:00
  • 26Lör
    • 09:45

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Match lag 1 mot bltg F-10


      11:30
    • 12:00

      Arnäs IF (borta) F-08


      13:30
    • 14:00

      Arnäs IF (borta) F-08


      15:30
    • 15:00

      Remsle UIF FF -05 Lag 2 (hemma) F-05


      17:00
    • 16:30

      Björna IF BLTG F 06-07 (hemma) F-06


      18:30
  • 27Sön
    • 09:30

      Domsjö 2 (hemma) P-10


      10:30
    • 10:00

      SIK F06 vit (hemma) F-06


      12:00
    • 11:00

      Domsjö 1 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:30

      Arnäs IF 2 (hemma) P-08


      12:30
    • 12:30

      Modo FF (hemma) P-10


      13:30
    • 12:45

      Moelvens FC Röd (hemma) P-08


      13:45
    • 14:30

      Match lag 2 mot kb65 F-10


      15:30
    • 14:30

      Domsjö IF (hemma) F-07


      16:00
    • 15:00

      Domsjö IF P05 Svart (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Själevad 1 (borta) P-09


      16:00
    • 15:30

      Anundsjö IF (borta) F-07


      17:00
    • 16:00

      Själevad 2 (borta) P-09


      17:00
    • 17:00

      Anundsjö (borta) P-09


      18:00
    • 17:00

      Sidensjö IK P07 (hemma) P-07


      19:00
  • 28Mån
    v.22
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-0203


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
  • 29Tis
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:40

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Anundsjö IF (hemma) F-0203


      21:00
  • 30Ons
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Arnäs IP P06 (hemma) P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Cup Kommunal F-0203


      20:45
    • 19:00

      Cup Kommunal F-04


      21:00
  • 31Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 16:50

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Match lag 1&2 F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Träning F-0203


      19:15
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
    • 19:15

      Träning F-05


      20:30