Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BIK Karlskoga Ungdom Team 06

Följ

Team 06

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 14:00

      Oktobercupen


      00:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Oktobercupen

    • 10:00

      Västerås IK Ungdom (hemma)


      12:00
  • 3Sön
    • 00:00

      Oktobercupen


      20:00
  • 4Mån
    v.45
    • 15:30

      Fotografering J20


      15:45
    • 15:50

      Fotografering J-18


      16:15
    • 16:20

      Fotografering U-9 (11)


      16:35
    • 16:40

      Fotografering U-10 (10)


      16:55
    • 17:00

      Fotografering tjejer


      17:35
    • 17:40

      Fotografering U-12 (08)


      17:55
    • 18:00

      Fotografering U-13 (07)


      18:15
    • 18:20

      Fotografering U-14 (06)


      18:35
    • 18:20

      Fotografering


      19:00
    • 18:40

      Fotografering U-11 (09)


      19:05
    • 18:50

      Träning


      19:50
    • 19:10

      Fotografering U-16 (04)


      19:25
    • 19:30

      Fotografering U-15 (05)


      19:45
  • 5Tis
    • 18:40

      Träning


      19:40
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 19:00

      Färjestad BK Vit (hemma)


      21:00
  • 8Fre
    • 17:50

      Träning


      18:50
  • 9Lör
    • 13:00

      Köping HC (borta)


      15:00
  • 10Sön
    • 15:30

      Forshaga IF (borta)


      17:30
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 13Ons
    • 18:40

      Träning


      19:40
  • 14Tor
    • 19:00

      IFK Arboga IK (hemma)


      21:00
  • 15Fre
    • 15:30

      Träning


      16:30
  • 16Lör
    • 18:00

      Hammarö HC Röd (hemma)


      20:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.47
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 22Fre
    • 17:50

      Träning


      18:50
  • 23Lör
    • 17:30

      Örebro Hockey UF (hemma)


      19:30
  • 24Sön
    • 10:00

      DM-kval


      14:30
  • 25Mån
    v.48
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 26Tis
    • 17:50

      Träning


      18:50
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 14:00

      Nora HC/Lindlöven (borta)


      16:00