Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 16:00

      FYS-träning fredagar P08


      17:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Ekerö IK (borta) P09


      10:30
    • 10:00

      Spånga IS FK 11 (hemma) P11


      11:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Svart (hemma) P12


      12:00
    • 10:15

      IFK Bergshamra Blå (hemma) P10


      11:15
    • 10:15

      Sollentuna FK 5 (hemma) P08


      12:15
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 7 (borta) P11


      12:00
    • 12:30

      Bro IK Vit (borta) P10


      13:30
    • 12:45

      Sollentuna FK 6 (borta) F09/10


      14:45
    • 14:00

      Järla IF FK Svart (hemma) F06/07


      16:00
  • 3Sön
    • 10:00

      AIK FF 10 (borta) P11


      11:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Som United Fotbollsförening 1 (borta) P09


      12:30
    • 13:00

      Hässelby SK FF 3 (hemma) P07


      15:00
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Spånga IS FK 5 (hemma) F11


      19:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06/07


      20:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      FYS-träning fredagar P08


      17:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotbollsskolan


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Ängby IF 5 (borta) P07


      20:30
  • 9Lör
    • 10:00

      Bele Barkarby FF 3 (hemma) P11


      11:00
    • 10:15

      FC Järfälla 5 (hemma) P10


      11:15
    • 10:30

      Hammarby IF FF 2 (borta) F06/07


      12:30
    • 11:00

      Norrtulls SK Vit 1C (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      Djurgårdens IF FF 10 (hemma) P11


      12:00
    • 11:30

      Ursvik IK Gul 1 (hemma) P09


      13:00
    • 13:45

      IF Brommapojkarna 23 (borta) P08


      15:45
  • 10Sön
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 2 (borta) F11


      12:00
    • 10:15

      Vasalund Stadshagens IF Röd (hemma) F09/10


      12:15
    • 11:30

      Sollentuna FK 11 (hemma) P09


      13:00
    • 11:30

      Spånga IS FK 3 (borta) P08


      13:30
    • 13:00

      Ängby IF Grön 1 (borta) P11


      14:00
    • 14:30

      Djurgårdens IF FF 12 (borta) P10


      16:30
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06/07


      20:00
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) P11


      10:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) P12


      12:00
    • 10:00

      Karlbergs BK Gul 2 (hemma) P11


      11:00
    • 10:15

      Apollon Solna FK Vit (hemma) P10


      11:15
    • 10:15

      Hässelby SK FF 4 (hemma) P08


      12:15
    • 11:00

      Skå IK & Bygdegård Grön (hemma) F11


      13:00
    • 13:30

      Assyriska FF Babylon 1 (borta) P10


      14:30
    • 14:00

      Ängby IF 2 (hemma) F06/07


      16:00
    • 15:30

      Träning Seniorlag Herrar


      17:30
    • 16:15

      AIK FF 3 (borta) P09


      17:45
  • 17Sön
    • 11:00

      FK Bromma Grön (borta) P11


      12:00
    • 12:00

      Sollentuna FK 1 (hemma) P08


      14:00
    • 12:45

      Spånga IS FK 5 (borta) P09


      14:15
    • 13:15

      FK Bromma Svart (borta) F09/10


      15:15
    • 15:15

      Bollstanäs SK blå (borta) P07


      17:15
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06/07


      20:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      FYS-träning fredagar P08


      17:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotbollsskolan


      18:30
  • 23Lör
    • 13:00

      Träning P09


      14:30
  • 24Sön
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 16 vit (hemma) P07


      13:00
      Bromstens IP 21
      Serie: P2007- 4B
      Anteckning: Samling kl 10:15
      Resultat och referat
    • 11:30

      Reymersholms IK 1 (borta) F06/07


      13:30
    • 14:00

      2a matchen mot Spånga F13


      15:00
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      3e matchen mot Spånga F13


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06/07


      20:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:00

      FYS-träning fredagar P08


      17:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotbollsskolan


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:45

      Karlbergs BK 2 (borta) P08


      20:45
  • 30Lör
    • 10:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) F11


      12:00
    • 10:00

      Ursvik IK 2 (hemma) P11


      11:00
    • 10:15

      Bele Barkarby FF 3-1 (hemma) P09


      11:30
    • 11:00

      Kungsängens IF 4 (hemma) P11


      12:00
    • 11:30

      Sundbybergs IK Blå (borta) P07


      13:30
    • 11:30

      Järfälla FF 2 (hemma) P10


      13:00
    • 11:30

      Sollentuna FK 11 (hemma) F09/10


      13:30
    • 13:00

      Träning Seniorlag Herrar


      18:00
    • 13:15

      Rissne IF Vit (borta) P08


      15:15
  • 31Sön
    • 10:00

      Vasalunds IF Frösunda (borta) P12


      12:00
    • 11:45

      IFK Lidingö FK 10 vit (borta) P10


      13:15
    • 12:00

      Hässelby SK FF Röd (hemma) P09


      13:30
    • 13:00

      AIK FF 7 (borta) P11


      14:00