Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 11:15

      Vasalunds IF HuvudR (borta) P08


      13:15
    • 12:30

      Skå IK & Bygdegård Grön (borta) P08


      14:30
    • 13:30

      Bollstanäs SK 2 (borta) F-06-07


      15:15
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:30

      Café Fotbollsskolan P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Fotbollsskolan


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      FK Bromma Svart (borta) P-09


      19:00
  • 7Lör
    • 10:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) P-11


      11:00
    • 10:15

      Ängby IF Blå (hemma) P08


      12:15
    • 11:00

      Bele Barkarby FF 2 (hemma) F-09/10


      13:00
    • 11:00

      Bro IK Blå (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK Svart (borta) P-10


      12:00
    • 11:30

      Bro IK Blå (hemma) P-06/07


      13:30
    • 12:00

      Hammarby IF FF 22 grön (hemma) P-09


      13:30
    • 12:30

      Hässelby SK FF 3 (borta) P-06/07


      14:30
    • 16:00

      Polonia Falcons FF (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Ängby IF Grön 3 (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 26 (borta) P-09


      12:00
    • 13:00

      AIK FF 3 (hemma) F-06-07


      15:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 1 (borta) F-11


      16:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) Dam U


      20:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
      Bromstens IP
      Anteckning: Kvartsplan/halvplan, plan 2 (närmast Bromstensskolan) mot järnvägen
    • 18:30

      Träning Dam U


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Ängby IF 1 (borta) F-06-07


      11:00
    • 09:00

      Bollstanäs SK Grön (hemma) F-11


      11:00
    • 09:00

      Kungsängens IF 1 (hemma) P-11


      10:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 5 (hemma) P-10


      11:00
    • 10:15

      Kungsängens IF 3 (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 15 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Ursvik IK 3 (borta) F-09/10


      13:00
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 23 (borta) P-09


      13:00
    • 11:30

      Bro IK Vit (hemma) P-06/07


      13:30
    • 13:00

      Spånga IS FK 7 (hemma) P-06/07


      15:00
    • 16:00

      Banjul FC (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF 6 (borta) P08


      13:00
    • 12:00

      Bele Barkarby FF Röd 2 (borta) P-11


      13:00
    • 16:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) Dam U


      18:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      FK Bromma vit (hemma) P-09


      11:00
    • 10:00

      Ekerö IK 1:Blå (borta) P-10


      11:00
    • 10:15

      Sundbybergs IK Lila (hemma) P-09


      12:15
    • 10:15

      Sollentuna FK 21 (hemma) P08


      12:15
    • 11:00

      Sundbybergs IK Grön (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK Gul (hemma) F-09/10


      13:00
    • 11:15

      Sollentuna FK 20 (borta) P-06/07


      13:15
    • 12:00

      Vasalunds IF United 2 (borta) P-06/07


      14:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 3 (hemma) F-06-07


      16:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 24 (borta) P-10


      17:00
  • 22Sön
    • 09:00

      IFK Viksjö 9 (borta) P-11


      10:00
    • 13:00

      Strandens dag F-06-07


      15:00
    • 13:45

      AIK FF 10 (borta) P08


      15:45
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 2 (borta) F-11


      15:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Spånga IS FK 2 (hemma) F-11


      10:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 26 (borta) P-11


      10:00
    • 09:00

      Kallhälls FF vit (hemma) P-11


      10:00
    • 10:00

      Bele Barkarby FF Orange 3 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Skå IK & Bygdegård Grön (hemma) P-10


      12:00
    • 10:15

      Spånga IS FK 6 (hemma) P08


      12:15
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 1 (borta) F-09/10


      13:00
    • 11:30

      IFK Viksjö 4 (hemma) P-06/07


      13:30
    • 12:30

      Vasalunds IF SolnaRöd (borta) P-09


      14:30
    • 13:45

      IF Brommapojkarna 6 (borta) F-06-07


      15:45
    • 16:00

      Råsunda IS (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
    • 16:15

      Kista SC KFUM BLÅ (borta) P-09


      18:15
  • 29Sön
    • 11:15

      Råsunda IS Blå (borta) P08


      13:15
    • 16:00

      Ekerö IK 2:Gul (hemma) P-06/07


      18:00
  • 30Mån
    v.40
    • 17:00

      Målvaktsträning Naturgräset P08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:30

      Ledarmöte Bromstens IK


      21:00
    • 18:45

      Träning F-06-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30