Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
    • 17:00

      Målvaktsträning Naturgräset P08


      18:00
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.33
    • 17:00

      Målvaktsträning Naturgräset P08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
      Bromstens IP
      Anteckning: Kvartsplan/halvplan, plan 2 (närmast Bromstensskolan) mot järnvägen
    • 18:30

      Träning Dam U


      19:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 12:00

      Ursvik IK Gul (hemma) F-06-07


      13:30
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Knytkalas/ Familjeaktivitet P-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam U


      19:30
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:30

      Café Fotbollsskolan P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotbollsskolan


      18:30
  • 24Lör
    • 10:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) P-11


      11:00
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 16 (hemma) P08


      12:15
    • 11:00

      Hässelby SK FF 2 (hemma) F-09/10


      13:00
    • 11:30

      Ekerö IK 2:Vit (hemma) P-06/07


      13:30
    • 12:45

      Sollentuna FK 8 (borta) P08


      14:45
    • 13:00

      Ängby IF Grön 1 (borta) F-11


      15:00
    • 16:00

      Qaran IKF (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
    • 16:30

      IFK Viksjö 3 (borta) P-09


      18:30
  • 25Sön
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 20 (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 10 (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Bele Barkarby FF 4 (hemma) P-06/07


      12:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 8 (borta) P-10


      12:00
    • 13:00

      Rotebro IS FF 1 (hemma) F-06-07


      14:30
    • 13:00

      Kungsängens IF 1 (borta) Dam U


      15:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 17 (borta) P-11


      15:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:30

      Café Fotbollsskolan P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotbollsskolan


      18:30
  • 31Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 15 (hemma) P-09


      11:00
    • 09:00

      Spånga IS FK 3 (hemma) P-11


      10:00
    • 10:00

      Vasalunds IF Frös 2 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Ursvik IK Svart1 (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Ängby IF Grön 2 (borta) F-09/10


      13:00
    • 11:00

      Kungsängens IF 4 (borta) P-11


      12:00
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 8 (hemma) P-06/07


      13:30
    • 14:00

      Ängby IF SG 3 (borta) P-06/07


      16:00
    • 15:00

      Ursvik IK (borta) Seniorlag Herrar


      17:00