Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Ekerö IK 2:Gul (hemma) P-10


      11:00
    • 10:15

      Ursvik IK P08Vit 1 (hemma) P08


      12:15
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) F-09/10


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) P-11


      12:00
    • 11:30

      Vasalunds Stockholm IF Rinkeby (hemma) P-06/07


      13:30
    • 12:00

      Ekerö IK 2:Blå (borta) P08


      14:00
    • 12:45

      Ekerö IK 3:Vit (borta) P-09


      14:15
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P-10


      15:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 11:30

      IFK Stocksund 1 (borta) F-09/10


      12:30
    • 13:00

      IFK Viksjö 2 (borta) P-11


      14:00
    • 13:45

      AIK FF 2 (borta) P-09


      15:15
    • 14:00

      Bollstanäs SK 2 (hemma) F-06-07


      16:00
    • 17:00

      Enebybergs IF 2 (borta) Dam U


      19:00
    • 18:00

      Qaran IKF (borta) Seniorlag Herrar


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Målvaktsträning Naturgräset P08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
  • 4Tis
    • 16:30

      Gå-tåg P-11


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam U


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:30

      Sommaravslutning P-11


      21:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Kaninbursligan P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 20:00

      Bele Barkarby FF 1 (hemma) Dam U


      22:00
  • 8Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 13 (borta) P-11


      10:00
    • 10:15

      FC Järfälla 1 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Ängby IF Vit 2 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:30

      Ursvik IK P08Vit 2 (hemma) P08


      13:30
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 10 (hemma) F-09/10


      14:00
    • 15:00

      Hässelby SK FF 3 (borta) P08


      17:00
    • 16:00

      Idrottsgatans BK (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Bele Barkarby FF 2 (hemma) F-11


      11:00
    • 09:00

      Spånga IS FK 2 (borta) F-09/10


      11:00
    • 10:00

      Ursvik IK Vit3 (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:30
    • 12:15

      IF Brommapojkarna 23 (hemma) P-09


      14:00
    • 15:15

      Spånga IS FK 5 (borta) P-06/07


      17:15
    • 16:00

      Kungsängens IF 1 (hemma) Dam U


      18:00
    • 17:15

      Rotebro IS FF 1 (borta) F-06-07


      19:15
    • 20:00

      Giltig ID till Gothia cup F-06-07


      21:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Målvaktsträning Naturgräset P08


      18:00
    • 17:00

      Träning BIK Målvakter


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
      Bromstens IP
      Anteckning: Utomhusträning på Bromstens IPs konstgräs.
      1/4 plan närmast klubbhuset och järnvägen.
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 00:00

      Rimbo cup P08


      16:00
    • 11:00

      Ursvik IK Gul (borta) F-06-07


      13:00
    • 13:30

      Bele Barkarby FF 5 (borta) P-06/07


      15:30
  • 16Sön
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Målvaktsträning Naturgräset P08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Målvaktsträning Naturgräset P08


      18:00
    • 18:45

      Träning F-06-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
  • 28Fre
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 29Lör
  • 30Sön