Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Café Fotbollsskolan P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotbollsskolan


      18:30
    • 20:00

      IFK Vaxholm (borta) Dam U


      22:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Hässelby SK FF 1 (hemma) F-11


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 24 (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      AIK FF 12 (hemma) P-10


      11:00
    • 11:30

      Kallhälls FF 1 (hemma) P-06/07


      13:30
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 13 (hemma) P-06/07


      13:30
    • 14:00

      Hammarby IF FF 2 (hemma) Dam U


      16:00
    • 15:00

      Spånga IS FK 8 (borta) P-11


      16:00
    • 15:15

      Djurgårdens IF FF 10 (borta) P08


      17:15
    • 16:00

      IF Lokomotiv Blackeberg (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Spånga IS FK 5 (borta) P-09


      18:30
    • 17:00

      Spånga IS FK 10 (borta) P-10


      18:00
  • 5Sön
    • 10:15

      Sollentuna FK 7 (hemma) F-09/10


      12:15
    • 10:15

      Spånga IS FK 9 (borta) P-09


      12:15
    • 10:15

      FK Bromma Svart (hemma) P08


      12:15
    • 11:00

      FC Järfälla (borta) F-09/10


      13:00
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) F-06-07


      13:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Café Fotbollsskolan P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotbollsskolan


      18:30
    • 18:45

      Bollstanäs SK 1:3 (borta) P-06/07


      20:45
  • 11Lör
    • 09:00

      Kista SC KFUM BLÅ (borta) F-09/10


      11:00
    • 09:00

      Viggbyholms IK FF Vit (borta) F-09/10


      11:00
    • 09:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) P-11


      10:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF vit 2 (hemma) P-10


      11:00
    • 10:15

      Hammarby IF FF 25 grön (hemma) P-09


      12:15
    • 10:15

      Skå IK & Bygdegård Grön (hemma) P-09


      12:00
    • 11:30

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P08


      13:30
    • 11:30

      Ekerö IK 1:Gul (borta) P08


      13:30
    • 14:00

      Hässelby SK FF svart 1 (borta) P-11


      15:00
    • 16:00

      Sollentuna FK 3 (borta) F-06-07


      17:30
  • 12Sön
    • 12:45

      IFK Lidingö FK 9 vit (borta) P-06/07


      14:45
    • 13:00

      Bele Barkarby FF Blå 3 (borta) P-10


      14:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 4 (hemma) Dam U


      18:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:30

      Match Kaninburligan P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
      Bromstens IP
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      FK Bromma Röd (hemma) P-10


      10:00
    • 10:00

      Ekerö IK 1:Gul (borta) P-10


      11:00
    • 10:15

      Rotebro IS FF 1 (hemma) F-09/10


      11:15
    • 10:15

      Nockebyhovs IF (hemma) P08


      12:15
    • 11:00

      Bele Barkarby FF Grön 1 (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Kallhälls FF (hemma) F-09/10


      13:00
    • 11:30

      Sundbybergs IK Blå (hemma) P-06/07


      13:30
    • 11:30

      FC Järfälla 2 (hemma) P-06/07


      13:30
    • 15:00

      Vällingby AIK 1 (borta) P-11


      16:00
    • 15:00

      AIK FF 10 (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      Sollentuna FK 1 (hemma) Dam U


      18:00
  • 19Sön
    • 12:15

      Hässelby SK FF röd 1 (borta) P-09


      14:00
    • 12:45

      IFK Lidingö FK 9 röd (borta) P08


      14:45
    • 14:00

      Ängby IF 1 (hemma) F-06-07


      15:30
    • 14:00

      IFK Viksjö 3 (borta) F-11


      16:00
    • 15:00

      IFK Viksjö 2 (borta) Dam U


      17:00
    • 18:00

      Polonia Falcons FF (borta) Seniorlag Herrar


      20:00
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Målvaktsträning Naturgräset P08


      18:00
    • 17:00

      Träning BIK Målvakter


      19:00
    • 17:00

      Träning BIK Akademi


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Akademiträning Naturgräset P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06-07


      20:00
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Hässelby SK FF vit 2 (hemma) P-11


      10:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Kallhälls FF (hemma) F-11


      12:00
    • 10:15

      Bollstanäs SK Grön (hemma) F-09/10


      11:15
    • 10:15

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) P-09


      12:15
    • 11:00

      AIK FF 1 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:30

      Karlbergs BK Grön 3 (hemma) P08


      13:30
    • 12:30

      Sollentuna FK 12 (borta) P-06/07


      14:30
    • 14:00

      Hässelby SK FF svart 2 (borta) P-11


      15:00
    • 16:00

      Ursvik IK (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Ängby IF SG 2 (borta) P-06/07


      18:30
  • 26Sön
    • 09:00

      AIK FF 3 (borta) F-06-07


      11:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 2 (borta) F-09/10


      13:00
    • 12:00

      Vallentuna BK DF 1 (borta) Dam U


      14:00
    • 12:30

      Vasalunds IF Solna (borta) P08


      14:30
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning BIK Målvakter


      19:00
    • 17:00

      Målvaktsträning Naturgräset P08


      18:00
    • 17:00

      Träning BIK Akademi


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Akademiträning Naturgräset P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre