Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.10
    • 16:30

      Gå-tåg P-11


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-07


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam U


      21:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Teori Dam U


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Föräldramöte F-09


      19:20
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
    • 19:30

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P13


      18:00
  • 9Lör
    • 08:00

      Träning P-09


      09:00
    • 09:00

      Bollstanäs SK (borta) P-06/07


      10:15
    • 10:30

      Ekerö IK (borta) Dam U


      12:30
  • 10Sön
    • 12:00

      AIK (borta) Dam U


      13:00
  • 11Mån
    v.11
    • 16:30

      Gå-tåg P-11


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-07


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam U


      21:00
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Domarkurs P-05


      16:00
      Bromstens IP
      Anteckning: Dags för domarkurs!
      Utbildningsdag med uppehåll för lunch.
      Klubben står för hela kostnaden.
      Medtag oömma kläder, då viss utbildning sker utomhus.

      /Jocke
    • 09:00

      Domarutbildning F-06-07


      16:00
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
  • 17Sön
    • 13:00

      Segeltorps IF (borta) Dam U


      15:00
    • 13:30

      Träning F-06-07


      15:30
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 17:30

      Hässelby SK FF P08-1 (hemma) P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Boys & Girls Spring Cup 2019 P08


      00:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:00
    • 17:40

      Norrtulls SK Vit (borta) P08


      18:40
    • 19:00

      Enebybergs IF 2 (hemma) P08


      20:00
    • 20:20

      IF Brommapojkarna 11 (hemma) P08


      21:20
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 00:00

      Boys & Girls Spring Cup 2019 P08


      12:00
    • 08:00

      Boys & Girls Spring Cup avslutsgrupper P08


      13:00
    • 08:40

      Sickla IF Svart 1 (hemma) P08


      09:40
    • 09:00

      Träning F-06-07


      11:00
    • 10:00

      Reymersholms IK 2 (hemma) P08


      11:00
    • 11:20

      IF Brommapojkarna 17 (borta) P08


      12:20
    • 12:00

      IFK Solna (borta) Dam U


      14:00
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
    • 17:30

      Reymersholms IK P08 (hemma) P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-07


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam U


      21:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:30

      Skå IK (borta) P-06/07


      20:00
  • 30Lör
    • 08:15

      Hässelby 9:an F-06-07


      00:00
    • 10:30

      IFK Stocksund (borta) P-06/07


      11:45
    • 11:00

      Träningsläger Bosön Dam U


      00:00
  • 31Sön
    • 00:00

      Hässelby 9:an F-06-07


      19:00
    • 00:00

      Träningsläger Bosön Dam U


      15:30
    • 08:00

      Bromstens IK F-10 (hemma) F-10


      14:00
    • 14:30

      Rotebro IS FF P08 (borta) P08


      15:30