Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bromstens IK
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06-07


      20:00
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning P14-2


      18:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P13-2


      18:00
  • 9Lör
    • 08:00

      Träning P-06/07


      09:00
    • 11:00

      Bowling + mat F-09/10


      14:00
    • 14:30

      Träning F-06-07


      16:00
      Södervikskolans IP, Söderviksv 1, Upplands Väsby
      Samlingsinformation: Vid matchplanen.
      Samlingstid: 13:45
      Anteckning: Träningsmatch mot Bollstanäs. Vi spelar stor 9 mot 9 och stora mål (11-manna).

      Obs! Samling 13:45 och matchstart 14:30.
  • 10Sön
    • 15:15

      Bollstanäs SK (borta) P-06/07


      16:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
  • 11Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning F-06-07


      20:00
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P14-2


      18:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-06/07


      20:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P13-2


      18:00
    • 18:00

      Betala ST-Cupen P-09


      19:00
  • 16Lör
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning F-06-07


      20:00
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning P14-2


      18:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-06/07


      20:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P13-2


      18:00
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning F-06-07


      20:00
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning P14-2


      18:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-06/07


      20:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P13-2


      18:00
  • 30Lör