Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • Heldag

      Forwardcupen P-03

  • 6Sön
    • 00:00

      Forwardcupen P-03


      19:00
  • 7Mån
    v.32
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 18:50

      Träning Dam U


      20:40
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) P-03


      15:00
    • 15:30

      Hässelby SK FF 3 (borta) P-04


      17:00
      Hässelby IP 2
      Serie: P13- 3C
      Samlingsinfo: Bromstens IP
      Samlingstid: 14:20
      Anteckning: Samling på plats 14:45 för de som åker direkt.
      Resultat och referat
  • 14Mån
    v.33
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 18:50

      Träning Dam U


      20:40
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      IFK Viksjö 4 (hemma) P-04


      10:30
    • 09:15

      Träningsdag P-05


      14:00
    • 14:00

      Kälvesta IOF FK (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning F-06-07


      16:00
    • 10:00

      Bele Barkarby FF 5 (borta) P-04


      11:30
    • 11:00

      Spånga IS FK 1 (borta) P-03


      12:15
    • 18:00

      Vendelsö IK 1 (borta) Dam U


      20:00
  • 21Mån
    v.34
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Spånga IS FK (hemma) F-11


      18:30
    • 18:00

      Spånga IS FK (borta) F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:30

      Spånga IS FK 1 Blå (hemma) P10-2


      19:30
    • 18:50

      Träning Dam U


      20:40
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 18:00

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:50

      Träning Dam U


      20:40
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 11 (hemma) P08


      11:00
    • 09:00

      Ängby IF 1 (hemma) F-06-07


      11:00
    • 10:00

      Sanktan F-08/F-09


      11:00
    • 10:00

      Bromstens IK Svart (borta) P-09


      12:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 5 (borta) P08


      15:00
    • 13:00

      Täby FK 61 (hemma) P-05


      15:00
    • 13:30

      Bro IK Vit (borta) P-04


      15:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Ekerö IK Blå (borta) F-06-07


      13:00
    • 11:00

      Ursvik IK 1 (hemma) P-04


      12:30
    • 12:30

      FC Djursholm 1 (hemma) P-03


      13:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 21 (borta) P-09


      15:00
    • 18:00

      Bromstens IK (borta) Seniorlag Herrar


      20:00
  • 28Mån
    v.35
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Spånga IS FK 2 vit (hemma) P-10


      17:30
    • 18:00

      Träning P10-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:45

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 18:50

      Träning Dam U


      20:40
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:30

      Hässelby SK FF (hemma) F-10


      18:30
    • 18:00

      Spånga IS FK 5 Blå (borta) P10-2


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:50

      Träning Dam U


      20:40
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30