Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • Heldag

      Forwardcupen P-03

  • 6Sön
    • 00:00

      Forwardcupen P-03


      19:00
  • 7Mån
    v.32
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 18:50

      Träning Dam U


      20:40
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) P-03


      15:00
    • 15:30

      Hässelby SK FF 3 (borta) P-04


      17:00
  • 14Mån
    v.33
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 18:50

      Träning Dam U


      20:40
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      IFK Viksjö 4 (hemma) P-04


      10:30
    • 09:15

      Träningsdag P-05


      14:00
    • 14:00

      Kälvesta IOF FK (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning F-06-07


      16:00
    • 10:00

      Bele Barkarby FF 5 (borta) P-04


      11:30
    • 11:00

      Spånga IS FK 1 (borta) P-03


      12:15
    • 18:00

      Vendelsö IK 1 (borta) Dam U


      20:00
  • 21Mån
    v.34
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Spånga IS FK (hemma) F-11


      18:30
    • 18:00

      Spånga IS FK (borta) F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:30

      Spånga IS FK 1 Blå (hemma) P10-2


      19:30
    • 18:50

      Träning Dam U


      20:40
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 18:00

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:50

      Träning Dam U


      20:40
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Ängby IF 1 (hemma) F-06-07


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 11 (hemma) P08


      11:00
    • 10:00

      Bromstens IK Svart (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Sanktan F-08/F-09


      11:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 5 (borta) P08


      15:00
    • 13:00

      Täby FK 61 (hemma) P-05


      15:00
    • 13:30

      Bro IK Vit (borta) P-04


      15:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Ursvik IK 1 (hemma) P-04


      12:30
    • 11:00

      Ekerö IK Blå (borta) F-06-07


      13:00
    • 12:30

      FC Djursholm 1 (hemma) P-03


      13:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 21 (borta) P-09


      15:00
    • 18:00

      Bromstens IK (borta) Seniorlag Herrar


      20:00
  • 28Mån
    v.35
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Spånga IS FK 2 vit (hemma) P-10


      17:30
    • 18:00

      Träning P10-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:45

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 18:50

      Träning Dam U


      20:40
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:30

      Hässelby SK FF (hemma) F-10


      18:30
    • 18:00

      Spånga IS FK 5 Blå (borta) P10-2


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:50

      Träning Dam U


      20:40
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30