Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Kista SC KFUM RÖD (hemma) P-06/07


      12:00
    • 10:00

      Bele Barkarby FF 5 S (hemma) P10-2


      11:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 11 (hemma) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Bele Barkarby FF 2 (hemma) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Ängby IF Grön 2 (hemma) F-10


      13:00
    • 12:00

      Bro IK Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      Djurgårdens IF FF 1 (hemma) F-06-07


      13:00
    • 14:00

      Ekerö IK 2:Blå (borta) P-10


      15:00
    • 14:30

      Sollentuna FK 15 (borta) P08


      16:30
    • 16:00

      Scandinavian Soccer IF United FC (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 2Sön
    • 11:00

      FK Bromma 2 (hemma) P-10


      12:00
    • 13:00

      Vasalunds IF Fr 1 (borta) P-09


      14:00
    • 14:45

      IF Brommapojkarna 8 (borta) P-03


      15:45
    • 14:45

      Boo FF 2 (borta) F-06-07


      15:45
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Spånga 3 (borta) P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-2


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 20:15

      IF Brommapojkarna 5 (borta) Dam U


      22:15
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Spånga IS FK 2 (hemma) P08


      12:00
    • 11:00

      Vasalunds IF S 2 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Skå IK & Bygdegård Gul (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Reymersholms IK 3 (hemma) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 5 vit (hemma) P-06/07


      13:00
    • 12:00

      Bele Barkarby FF 2 grön (hemma) P08


      14:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 3 (borta) F-10


      14:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 3 (hemma) F-08/F-09


      13:00
    • 16:00

      Enskede IK 1 (hemma) Dam U


      18:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Sollentuna FK 3 (borta) P-06/07


      13:00
    • 12:00

      IFK Viksjö 4 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Sollentuna FK 2 (borta) P-04


      14:00
    • 12:15

      IF Brommapojkarna 16 (borta) P-05


      14:15
    • 14:00

      IFK Viksjö 9 (borta) P10-2


      15:00
    • 14:30

      Skå IK & Bygdegård (borta) F-06-07


      15:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 29 (borta) P-10


      10:00
    • 10:00

      Rissne IF (hemma) P-06/07


      12:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 7 (hemma) P10-2


      11:00
    • 11:00

      Vasalunds Stockholm IF R S (borta) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Kallhälls FF 1 (hemma) F-10


      13:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 1 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) F-08/F-09


      13:00
    • 12:00

      Reymersholms IK 2 (borta) P-03


      14:00
    • 12:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) P-04


      14:00
    • 12:00

      Ursvik IK 3 (borta) P-05


      14:00
    • 14:00

      Skå IK & Bygdegård (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 9 (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      AIK FF 1 (borta) Dam U


      16:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Sollentuna FK 12 (borta) P08


      13:00
    • 12:00

      Vasalunds IF U m (borta) P08


      14:00
    • 14:30

      IF Brommapojkarna 23 (hemma) P08


      16:30
    • 17:00

      Kallhälls FF 1 (borta) F-06-07


      18:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Råsunda IS Vit (hemma) P08


      11:00
    • 10:00

      AIK FF 3 (hemma) P08


      12:00
    • 10:00

      Sickla IF Svart 4 (hemma) P-06/07


      12:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 5 (hemma) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Ekerö IK Gul (borta) F-08/F-09


      12:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 8 (hemma) P08


      14:00
    • 12:00

      FK Bromma Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      Bele Barkarby FF 6 S (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Vasalunds Stockholm IF K L (borta) P-06/07


      14:00
    • 13:30

      Segeltorps IF 1 (hemma) Dam U


      15:30
    • 16:00

      Stockholms Universitets FF (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
    • 16:15

      IF Brommapojkarna 4 (borta) P-04


      18:15
  • 23Sön
    • 09:00

      Ursvik IK Svart (hemma) F-06-07


      10:00
    • 11:15

      Solberga BK (borta) F-06-07


      12:15
    • 12:45

      Ängby IF 2 (hemma) P-05


      14:15
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 22 (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      IFK Viksjö 3 (borta) F-10


      15:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) P10-2


      17:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning BIK Akademi


      19:00
    • 17:00

      Träning BIK Målvakter


      19:00
    • 17:00

      Målvaktsträning P08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Akademiträning med SvFa P08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Ekerö IK 3:Vit (hemma) P08


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 4 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 5 (borta) P-06/07


      13:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) F-08/F-09


      13:00
    • 12:00

      AIK FF 3 (hemma) F-06-07


      13:00
    • 18:00

      Tyresö FF 1 (borta) Dam U


      20:00
  • 30Sön
    • 11:00

      Spånga IS FK 3 (borta) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Vasalunds IF S M (borta) P08


      13:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 6 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      IFK Viksjö 1 (borta) F-10


      14:00
    • 12:30

      Enskede IK Röd (hemma) P-04


      14:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 20 (borta) P-06/07


      15:00
    • 15:00

      IFK Viksjö 4 (borta) P-10


      16:00
    • 16:00

      FK Bromma 1 (borta) F-06-07


      17:00
    • 16:30

      Djurgårdens IF FF 2 (borta) P08


      18:30