Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
  • 2Lör
    • 08:00

      Kafé F-06-07


      13:30
    • 09:00

      AIK FF 8 (hemma) P08


      11:00
    • 09:00

      Sundbybergs IK Orange (borta) P10-2


      10:00
    • 09:30

      Kallhälls FF Gul (borta) P-09


      10:30
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 10 blå (hemma) P08


      12:00
    • 11:00

      Bele Barkarby FF 3 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Bro IK (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 11 (hemma) P-06/07


      13:00
    • 12:00

      FK Bromma Grön (hemma) F-08/F-09


      13:00
    • 12:00

      Sickla IF Röd (hemma) F-06-07


      13:00
    • 12:00

      Danderyds SK röd (borta) P-05


      14:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 1 (borta) P-06/07


      16:00
    • 15:30

      IFK Lidingö FK 6 (hemma) P08


      17:30
    • 17:00

      Sverige - Danmark VM-rep Dam U


      22:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Järfälla FF 1 (borta) P10-2


      11:00
    • 11:00

      Djurgårdens IF FF 17 (borta) P-06/07


      13:00
    • 12:00

      FC Järfälla Svart 1 (borta) P-06/07


      14:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 5 (hemma) P-05


      14:00
    • 13:30

      Bele Barkarby FF 2 (hemma) P-04


      15:30
    • 14:30

      Sundbybergs IK Grön (borta) F-06-07


      15:30
    • 16:00

      Ursvik IK Svart (borta) P08


      18:00
    • 16:00

      Ängby IF 2 (borta) P-03


      17:30
    • 16:00

      Stuvsta IF 1 (borta) Dam U


      18:00
  • 4Mån
    v.23
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 07:00

      Nationaldagscupen Västerås P08


      15:00
    • 08:30

      IK Oden (hemma) P08


      09:30
    • 09:10

      Vaksala SK P08 svart 1 (borta) P08


      10:10
    • 09:50

      Vaksala SK P08 svart 2 (borta) P08


      10:50
    • 10:30

      Boo FF P08:2 (borta) P08


      11:30
    • 11:10

      IK Frej P08 Gul (hemma) P08


      12:10
    • 11:50

      Barkarö SK Blå (hemma) P08


      12:50
    • 12:30

      Västerås SK Grön (borta) P08


      13:30
    • 13:10

      Västerås IK:2 Lag Gul (borta) P08


      14:10
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 20:00

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) Dam U


      22:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:45

      IF Brommapojkarna 9 (borta) P-05


      20:45
  • 9Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P-10


      10:00
    • 09:00

      Hässelby SK FF 5 (hemma) P-06/07


      11:00
    • 09:00

      Vasalunds IF S L (borta) P-06/07


      11:00
    • 10:00

      AIK FF 2 (hemma) P-06/07


      12:00
    • 10:00

      Träning Dam U


      11:30
    • 11:00

      IF Söderkamraterna Röd (borta) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 1 (borta) F-08/F-09


      12:00
    • 11:00

      Sollentuna FK 3 (hemma) F-06-07


      12:00
    • 12:00

      Ursvik IK Blå 1 (borta) P08


      14:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Hässelby SK FF vit 2 (hemma) P-09


      10:00
    • 09:00

      Hässelby SK FF vit 2 (hemma) P10-2


      10:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) F-10


      12:00
    • 10:00

      Skå IK & Bygdegård Grön (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 13 (borta) P-09


      11:00
    • 11:15

      Ursvik IK 4 (hemma) P-05


      13:15
    • 12:45

      Sollentuna FK 8 (hemma) P-03


      14:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 14 (borta) P08


      15:00
    • 16:00

      Athletico Rinkeby IK (borta) Seniorlag Herrar


      18:00
    • 18:15

      Ingarö IF (borta) F-06-07


      19:15
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 14Tor
    • 16:40

      Spånga IS FK (hemma) F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Bro IK Vit (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Bromsten ik svart (hemma) P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
  • 15Fre
    • 07:00

      Falu Sommarcup 2018 P-05


      00:00
    • 15:35

      Träning F-06-07


      00:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 00:00

      Falu Sommarcup 2018 P-05


      19:00
    • 00:00

      Träning F-06-07


      15:00
    • 20:00

      Älvsjö AIK FF 1 (borta) Dam U


      22:00
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.26
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
  • 26Tis
    • Heldag

      Sommarlov P08

    • 17:30

      Sommarfotboll P-06/07


      19:00
  • 27Ons
  • 28Tor
    • Heldag

      Sommarlov P08

  • 29Fre
  • 30Lör