Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergs IK

Följ

Bergs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bergs IK
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
    • 10:00

      Träning F09/10


      11:30
    • 11:00

      IBK Åtvidaberg (hemma) Herr Div.4


      13:00
    • 11:30

      Linköping IBK Ungdom P 08:85 (borta) P-09


      13:30
    • 12:15

      Matcharrangörer F-11/12


      16:00
    • 13:00

      Boxholms IBK P 08-09 Blå (hemma) P-09


      15:00
    • 13:30

      FBC Katrineholm (hemma) Dam/DJ


      15:30
  • 3Sön
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
    • 12:00

      Derby Damallsvenskan F09/10


      14:30
    • 12:30

      Träning P 12


      14:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
  • 4Mån
    v.45
    • 17:20

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P 04


      19:15
    • 18:35

      Träning P06


      20:00
    • 18:40

      Träning P 08


      20:10
    • 18:45

      Träning Dam/DJ


      20:15
    • 20:30

      Träning Herr


      22:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning P 07


      19:00
    • 18:30

      Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart (hemma) P 05


      20:30
    • 18:30

      Träning Dam/DJ


      19:45
    • 19:00

      Träning Herr


      21:15
    • 21:15

      Träning Herr Div.4


      22:30
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:40

      Träning P 08


      19:30
    • 18:30

      Träning P 07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning F 05/06


      20:30
    • 19:20

      Träning P06


      21:00
    • 20:30

      Träning P 04


      21:30
  • 8Fre
    • 18:00

      Träning F 05/06


      19:15
    • 19:15

      Linköping Legends FBC (borta) Herr


      21:15
    • 19:30

      IBF Linköping U-lag (borta) Dam/DJ


      21:30
  • 9Lör
    • 10:00

      Boxholms IBK F 08-09 Blå (borta) F09/10


      12:00
    • 10:30

      Bergs IK P 07 Gul (borta) P06


      12:00
    • 10:30

      Bergs IK P 06 Svart (hemma) P 07


      12:30
    • 11:30

      Solfjäderstaden IBK F 08 Svart (hemma) F09/10


      13:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      13:00
    • 11:45

      Solfjäderstaden IBK F 09 Röd (borta) F09/10


      13:45
    • 12:00

      Solfjäderstaden IBK P 07 (hemma) P06


      13:30
    • 12:30

      Ledberg IBF P 05 Grön (borta) P 05


      14:30
    • 12:50

      Rimforsa IF F-08-10 vit (borta) F09/10


      14:50
    • 13:00

      Hjulsbro IK F 09 (hemma) F09/10


      15:00
    • 13:25

      Ledberg IBF P10 Gul (hemma) P-10


      15:25
    • 13:30

      Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit (hemma) P 07


      15:30
    • 14:55

      Solfjäderstaden IBK P 09 Röd (borta) P-10


      16:55
    • 16:25

      KFUM Norrköping IBF 09/10 Vit (hemma) P-10


      18:25
  • 10Sön
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
    • 10:00

      IBF Linköping /Hjulsbro IK (borta) F 05/06


      12:00
    • 12:30

      Solfjäderstaden IBK P 04/05 (borta) P 04


      14:30
    • 12:30

      Träning P 12


      14:00
    • 13:30

      Ledberg IBF P10 Grön (borta) P-10


      15:30
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch DJ Dam/DJ


      16:00
    • 14:30

      IBF Norrköping (borta) Herr


      16:30
    • 14:30

      IBF Norrköping (borta) Herr Div 3


      16:30
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 15:45

      Söderköpings IBK P 08/09 Vit (hemma) P-10


      17:45
    • 16:30

      Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart (borta) P-10


      18:30
  • 11Mån
    v.46
    • 17:20

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P 04


      19:15
    • 18:35

      Träning P06


      20:00
    • 18:40

      Träning P 08


      20:10
    • 18:45

      Träning Dam/DJ


      20:15
    • 20:30

      Träning Herr


      22:30
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:40

      Träning P 08


      19:30
    • 18:30

      Träning P 07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning F 05/06


      20:30
    • 19:20

      Träning P06


      21:00
    • 20:30

      Träning P 04


      21:30
  • 15Fre
    • 18:00

      Träning P 05


      19:15
    • 18:20

      Sargvakt & Matchvärdar F 05/06


      21:30
    • 19:15

      Linköpings Universitets AIF IBK (borta) Herr


      21:15
    • 19:15

      Hjulsbro IK Röd 5 (hemma) P06


      20:45
    • 19:40

      FBC Nyköping (hemma) Dam/DJ


      21:40
  • 16Lör
    • 09:30

      Linköping IBK Ungdom P 08:87 Vit (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Träning F09/10


      11:30
    • 11:00

      Westerviks IBK P 04 (hemma) P 05


      13:00
    • 11:30

      Försäljning julblommor F09/10


      14:00
    • 11:30

      Träning F-11/12


      13:00
    • 11:45

      Linköping IBK Ungdom P 08:80 (hemma) P-09


      13:45
    • 12:30

      IBK Mantorp P/F 08 (hemma) P-09


      14:30
    • 12:30

      Solfjäderstaden IBK (hemma) Dam/DJ


      14:30
    • 13:15

      Hjulsbro IK P 08 Vit (hemma) P-09


      15:15
    • 14:15

      Linköping IBK Ungdom F 05:18 Vit (hemma) F 05/06


      16:15
    • 14:45

      IBK Åtvidaberg P 08/09 (borta) P-09


      16:45
    • 15:30

      Mjölby IBK P Röd 2 (borta) P 07


      17:30
    • 16:15

      BK Vingen P 08 (borta) P-09


      18:15
    • 16:15

      Linköpings IBS U-lag (hemma) Herr Div.4


      18:15
    • 18:30

      Solfjäderstaden IBK U-lag (hemma) Herr Div 3


      20:30
    • 18:30

      Solfjäderstaden IBK U-lag (hemma) Herr


      20:30
  • 17Sön
    • 08:15

      (P10) Pojkar Blå Klass E Föreningsdomare


      12:45
    • 08:15

      Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit (hemma) P-10


      10:15
    • 09:00

      Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit (borta) P06


      10:30
    • 09:00

      Linköping IBK Ungdom P 05:50 (borta) P 04


      11:00
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
    • 09:45

      Solfjäderstaden IBK P 10 Röd (borta) P-10


      11:45
    • 10:00

      Träning P 08


      11:00
    • 10:15

      Rimforsa IF P-09 (borta) P-09


      12:15
    • 11:00

      Finspång IBK P 08 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Westerviks IBK F 04-05 (borta) F 05/06


      13:00
    • 12:00

      Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit (borta) P-10


      14:00
    • 12:30

      Träning P 12


      14:00
    • 13:15

      Linköping IBK Ungdom P 09:92 (borta) P-09


      15:15
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 14:35

      Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit (borta) P 07


      16:35
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 15:00

      Mjölby IBK P Blå 2 (hemma) P-09


      17:00
    • 15:15

      Lagaktivitet! P 08


      19:00
    • 16:30

      Ekängens IF P09 Eken (borta) P-09


      18:30
    • 18:00

      Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit (hemma) P-09


      20:00
  • 18Mån
    v.47
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P 04


      19:15
    • 18:40

      Träning P 08


      20:10
      Vreta kloster idrottshall
      Samlingsinformation: Vi samlas 20 min innan i omklädningsrummet
      Samlingstid: 18:40
    • 18:45

      Träning Dam/DJ


      20:15
    • 20:30

      Träning Herr


      22:30
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:40

      Träning P 08


      19:30
    • 18:30

      Träning P 07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning F 05/06


      20:30
    • 19:20

      Träning P06


      21:00
    • 20:30

      Träning P 04


      21:30
  • 22Fre
    • 18:00

      Träning P 05


      19:15
    • 19:40

      Finspång IBK (hemma) Herr


      21:40
  • 23Lör
    • 09:00

      Bergs IK P08 Gul (hemma) P 08


      15:15
    • 09:30

      Hjulsbro IK (borta) Herr Div 3


      11:30
    • 09:30

      Hjulsbro IK (borta) Herr


      11:30
    • 10:00

      (P08) Pojkar Blå Klass A Föreningsdomare


      14:30
    • 10:00

      Linköping IBK Ungdom P 08:86 Svart (hemma) P 08


      12:00
    • 10:45

      Ekängens IF F08/09 Roxen (borta) F09/10


      13:45
    • 11:30

      Rimforsa IF P-07/08 (borta) P 08


      13:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      13:00
    • 12:15

      Rimforsa IF F-08-10 vit (hemma) F09/10


      14:15
    • 12:30

      Linköping IBK Ungdom P 07:77 (borta) P06


      14:00
    • 13:00

      Solfjäderstaden IBK F 09 Röd (borta) F09/10


      15:00
    • 13:00

      Träningsläger P-10


      00:00
    • 13:30

      IBF Norrköping P 03/04 (borta) P 05


      15:30
    • 13:45

      Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit (hemma) P 08


      15:45
    • 15:00

      Rimforsa IF U-lag (borta) Herr Div.4


      17:00
    • 15:15

      Linköping IBK Ungdom P 06:61 Svart (hemma) P 07


      17:15
    • 16:45

      Ledberg IBF P 05 Gul (hemma) P 04


      18:45
    • 18:15

      Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit (hemma) P06


      19:45
  • 24Sön
    • 00:00

      Träningsläger P-10


      11:00
    • 08:15

      (F08/10) Flickor Blå Klass B Föreningsdomare


      12:45
    • 08:15

      Solfjäderstaden IBK F 08 Svart (hemma) F09/10


      10:15
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
    • 10:00

      Träning P 08


      11:00
    • 10:30

      Åby IBK Ungdom F07-09 Svart (borta) F09/10


      12:30
    • 12:00

      Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 (hemma) F09/10


      14:00
    • 12:30

      Träning P 12


      14:00
    • 13:30

      IBK Åtvidaberg F 02/05 (borta) F 05/06


      15:30
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 15:30

      IBK Mantorp P 06/07 (borta) P 07


      17:30
    • 17:00

      Linköpings Universitets AIF IBK (borta) Dam/DJ


      19:00
  • 25Mån
    v.48
    • 17:20

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P 04


      19:15
    • 18:35

      Träning P06


      20:00
    • 18:40

      Träning P 08


      20:10
    • 18:45

      Träning Dam/DJ


      20:15
    • 20:30

      Träning Herr


      22:30
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:40

      Träning P 08


      19:30
    • 18:30

      Träning P 07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning F 05/06


      20:30
    • 19:20

      Träning P06


      21:00
    • 20:30

      Träning P 04


      21:30
  • 29Fre
    • 18:00

      Träning P 05


      19:15
    • 19:00

      BK Vingen (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      BK Vingen (borta) Herr Div 3


      21:00
  • 30Lör
    • 09:00

      (P10) Pojkar Blå Klass D Föreningsdomare


      13:30
    • 09:00

      Solfjäderstaden IBK P 09 Röd (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning F09/10


      11:30
    • 10:30

      Sammandrag Ekholmen P-11


      13:30
    • 10:30

      Linghems SK P 10 Grön (borta) P-10


      12:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      13:00
    • 11:30

      Föräldramöte F-11/12


      12:30
    • 12:00

      KFUM Norrköping IBF (borta) Herr


      14:00
    • 12:45

      Ledberg IBF P10 Grön (borta) P-10


      14:45
    • 14:00

      Trosa Edanö IBK (hemma) Dam/DJ


      16:00
    • 15:30

      IBK Mantorp P 06/07 (borta) P06


      17:00
    • 15:45

      Westerviks IBK F 04-05 (hemma) F 05/06


      17:45
    • 17:15

      Åby IBK Ungdom P06/05 (hemma) P 07


      19:15
    • 18:45

      Åby IBK Ungdom P05 (hemma) P 07


      20:45