Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 08:30

      Träning P2012


      10:00
    • 09:00

      Träning F2008


      10:30
    • 10:00

      Träning F2005


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch P2008


      13:10
    • 16:00

      Assyriska FF (P17) (borta) Herrjuniorer


      18:00
    • 16:00

      Träning P2007-RödVit


      17:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      IFK Lidingö FK (hemma) Herr


      20:30
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:15

      Träning U15:2


      18:00
    • 16:15

      Träning P2007-Orange


      17:45
    • 16:30

      Träning U15:1


      18:00
    • 17:30

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F2005


      19:00
    • 18:00

      Träning F2007


      19:00
    • 18:00

      Träning Orange P2008


      19:30
    • 18:30

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Ledarmöte Admin P2012


      20:00
    • 19:00

      Föräldrarmöte/Info från föreningen P2006-Svart


      20:00
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:30
    • 20:00

      Ledarmöte fokus fotboll P2012


      21:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 08:00

      Sund cupen 2020, Sundsvall P2007-Orange


      00:00
    • 16:30

      Träningsmatch mot Järfälla P2008


      18:15
    • 17:00

      Löpträning ute P2010-Vit


      18:30
    • 17:55

      Träning P2006


      19:30
    • 19:00

      Djurgårdens IF F02/03 (borta) Dam


      21:00
    • 20:00

      Bromstens IK (hemma) Herr


      22:00
    • 20:00

      Bromstens IK (borta) Herrjuniorer


      22:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Sund cupen 2020, Sundsvall P2007-Orange

    • 09:00

      Träning P2009-2


      10:00
    • 09:00

      Träning F2012


      10:00
    • 10:00

      Kick-off + föräldramöte P2006


      16:00
    • 10:00

      Träningsmatch Svår P2008


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch medel P2008


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch medel/lätt P2008


      12:00
    • 11:00

      FC Järfälla (borta) P2009-3


      12:00
    • 11:00

      Värtans IK F09 (hemma) F2009


      12:30
    • 12:00

      FC Järfälla (borta) P2009-3


      13:00
    • 12:30

      Skå IK F11 (hemma) F2011


      13:30
    • 12:30

      FC Djursholm F11 (hemma) F2011


      13:30
    • 13:00

      BP F08-A (borta) F2008


      14:00
    • 13:15

      Träningsmatch P2009-1


      14:30
    • 14:00

      IFK Stocksund (hemma) U15:1


      16:00
    • 14:30

      Älvsjö AIK FF (borta) F2006


      15:30
    • 15:00

      Träningsmatch svår P2008


      16:30
    • 16:00

      Träning F2005


      17:30
    • 17:15

      Enskede IK (hemma) Dam


      19:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Sund cupen 2020, Sundsvall P2007-Orange


      21:00
    • 08:00

      Insamling av matchtröja P2012


      10:00
    • 08:00

      Träning P2012


      09:00
    • 09:00

      Träning P2012


      10:00
    • 10:00

      Träning F2010


      11:30
    • 10:00

      Träning F2005


      11:00
    • 12:00

      Träning F2007


      13:00
    • 12:00

      IFK Viksjö (hemma) P2010- Lila


      13:30
    • 13:00

      Spånga IS FK (borta) P2006


      14:30
    • 14:00

      Sörskogens IF (hemma) P2006-Svart


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch P2008


      16:30
    • 15:30

      Träningsmatch Hammarby P2008


      17:30
    • 15:30

      Träningsmatch U16


      17:00
    • 16:00

      Träning P2007-RödVit


      17:00
    • 17:00

      Träning F2009


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning P2006


      18:30
    • 17:10

      Kallhälls FF (borta) U15:2


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Fittja IF (hemma) Herr


      20:00
    • 19:30

      IFK Stocksund (hemma) F2005


      21:30
    • 20:00

      Information F2011


      20:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 9Mån
    v.11
    • 17:00

      Spelarsamtal U15:1


      21:15
    • 17:00

      Träning F2011


      18:00
    • 17:00

      Träning F2013


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:00
    • 17:30

      Lämna tvättad svart matchtröja P2008


      18:00
    • 17:30

      Träning Orange P2008


      18:30
    • 18:00

      Träning F2007


      19:30
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning P2006-Svart


      19:45
    • 18:00

      Träning P2009-3


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:45
    • 18:30

      Träning U16:2


      19:45
    • 19:30

      Träning P2006


      20:30
    • 19:45

      Träning Dam


      21:15
    • 19:45

      Träning F2005


      21:15
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      22:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:15

      Träning U15:2


      18:00
    • 16:30

      Träning U15:1


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F2010


      18:00
    • 17:30

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F2005


      19:00
    • 18:00

      Försäldrarmöte F2007


      20:00
    • 18:00

      Träning Orange P2008


      19:30
    • 18:30

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:00

      Hässelby SK FF (hemma) F2007


      09:00
    • 08:00

      Träningsläger Herrjuniorer


      00:00
    • 08:00

      Matchläger Herr


      00:00
    • 08:30

      BSK Cup P2007-RödVit


      17:20
    • 09:00

      AIK FF P11 Blå (hemma) P2011-Svart


      10:00
    • 09:00

      Träning F2012


      10:00
    • 09:10

      Sollentuna FK (hemma) F2007


      10:10
    • 09:15

      Träning P2007-Orange


      11:45
    • 09:30

      Träningsmatch svår P2008


      11:00
    • 10:00

      Inställd. Träningsmatch medel P2008


      11:00
    • 10:00

      AIK FF P11 Blå (hemma) P2011-Svart


      11:00
    • 10:20

      Kallhälls FF (hemma) F2007


      11:20
    • 10:30

      Cup AFC Järfälla P2009-1


      15:00
    • 10:30

      Träningscup (förmiddag) P2009-2


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch medel/lätt P2008


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch P2010-Vit


      13:00
    • 11:35

      IFK Viksjö (hemma) F2007


      12:35
    • 12:00

      FC Järfälla (hemma) P2006


      13:30
    • 12:30

      Träningscup (eftermiddag) P2009-2


      14:00
    • 13:00

      AIK F-08 (hemma) F2008


      15:00
    • 13:30

      Håbo FF F05 (hemma) F2005


      15:30
    • 13:30

      IFK Viksjö P11 (borta) P2011-Svart


      14:30
    • 13:30

      IFK Viksjö P11 (borta) P2011-Svart


      14:30
    • 14:00

      IFK Viksjö P04 (hemma) U15:1


      16:00
    • 14:30

      Träningsmatch P2008


      16:30
    • 15:00

      Rimbo IF (borta) Herr


      16:00
    • 15:45

      Sollentuna FK (hemma) Dam


      18:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Träningsläger Herrjuniorer


      19:00
    • Heldag

      Matchläger Herr

    • 08:30

      Träningsmatch Svår P2008


      11:00
    • 11:15

      Kungsängens IF (hemma) P2006


      12:45
    • 12:30

      Sollentuna FK (hemma) F2005


      15:00
    • 13:00

      Värmdö IF (hemma) P2006-Svart


      15:00
    • 14:00

      Rådmansö SK (borta) Herr


      15:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 16:15

      Träning U15:2


      18:00
    • 16:30

      Träning U15:1


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F2010


      18:00
    • 17:30

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F2005


      19:00
    • 18:00

      Träning F2007


      19:00
    • 18:00

      Träning Orange P2008


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:30
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:00

      Bele Barkarby Cup P2008


      12:00
    • 09:00

      Cup P2008


      11:30
    • 09:00

      Träning F2012


      10:00
    • 10:00

      Värmdö IF (borta) F2007


      11:30
    • 12:00

      Kallhäll & Vendelsö (hemma) F2008


      14:00
    • 12:00

      Kallhälls FF (hemma) P2009-3


      13:00
    • 12:00

      Ifk Lidingö F09:7 (borta) F2009


      13:30
    • 14:00

      Bollstanäs SK (hemma) P2010- Lila


      15:30
    • 16:00

      Essinge IK (hemma) U15:1


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch Svår P2008


      19:00
  • 22Sön
    • 08:00

      Ekerö Cup F2008


      19:00
    • 09:40

      Erikslunds SK F-08 (borta) F2008


      10:40
    • 10:00

      Träningsmatch Vasalund P-07A P2007-Orange


      12:00
    • 10:00

      OBS! Inställt. Träningsmatch medel P2008


      11:00
    • 10:00

      Träning F2005


      11:00
    • 10:00

      BP F19 (borta) Dam


      12:30
    • 10:20

      Vallentuna BK DF F-08 (borta) F2008


      11:20
    • 12:00

      Träning F2007


      13:00
    • 12:30

      IFK Lidingö FK F-08 (borta) F2008


      13:30
    • 13:00

      Träningsmatch P2008


      15:30
    • 13:00

      Träning U15:1


      14:00
    • 13:10

      Ekerö IK F-08 (borta) F2008


      14:10
    • 14:00

      Tyresö FF (hemma) P2006-Svart


      16:00
    • 14:30

      Karlbergs BK F-08 (borta) F2008


      15:30
    • 15:00

      Enskede IK (hemma) F2005


      17:00
    • 15:00

      Enskede IK (hemma) Dam


      16:00
    • 15:30

      Motståndare (hemma) F2008


      16:40
    • 17:00

      BP 17 (hemma) U15:2


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
    • 20:00

      Kallhälls FF (borta) Herr


      22:00
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning U15:1


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F2010


      18:00
    • 17:30

      INSTÄLLT Föräldramöte P2012


      18:25
    • 17:30

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:30

      AFC Järfälla (borta) P2009-1


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F2005


      19:00
    • 18:00

      Träning F2007


      19:00
    • 18:00

      Träning U15:2


      19:30
    • 18:00

      Träning Orange P2008


      19:30
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning P2009-3


      19:45
    • 19:00

      Sollentuna FK F08 Viby (borta) F2008


      20:30
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:30
  • 26Tor
    • 16:15

      Träning P2007-Orange


      17:45
    • 16:30

      Träning U15:1


      18:00
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 16:45

      Träning P2007-RödVit


      18:00
    • 17:00

      Träning F2009


      18:15
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P2009-1


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2006-Svart


      18:15
    • 17:15

      Träning P2010- Lila


      18:30
    • 17:20

      Träning P2010-Vit


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P2008


      19:00
    • 18:00

      Träning F2005


      20:00
    • 18:00

      Träning F2006


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007


      19:00
      Strömvallen - 7 mot 7
      Samlingsinformation: Strömvallen
      Samlingstid: 17:50
      Anteckning: Vi kör Fys/Teknikträning med Micke och Petter på Strömvallen

      Med vänlig hälsning,
      Ledarna
    • 18:10

      Träning P2006


      19:45
    • 18:15

      Träning U15:2


      19:45
    • 19:00

      Träning F2008


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      22:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • Heldag

      Vårpokalen - CUP F2012

    • 08:00

      Spånga IS (hemma) Dam


      09:30
    • 08:00

      Kick-OFF Cup 2020 F2005


      00:00
    • 08:30

      IFK Stocksund (borta) F2006


      09:45
    • 09:00

      Träning F2012


      10:00
    • 09:15

      Sollentuna FK (borta) Dam


      09:45
    • 09:30

      Sundbybergs IK -Vit (hemma) F2007


      10:30
    • 10:00

      Kick-OFF cup P2007-RödVit


      19:00
    • 10:00

      Åkersberga F -08 (hemma) F2008


      12:00
    • 10:10

      Norrtulls SK (hemma) F2005


      10:55
    • 10:30

      Bromstens IK P09 (hemma) P2009-3


      12:00
    • 11:00

      IFK Viksjö Blå (borta) F2007


      13:00
    • 11:05

      IFK Lidingö (borta) Dam


      12:35
    • 11:15

      Träningsmatch P2007-Orange


      14:00
    • 12:00

      Kallhälls FF P11 (hemma) P2011-Svart


      14:00
    • 12:00

      Vendelsö IK (borta) F2005


      12:45
    • 12:45

      Brommapojkarna (hemma) P2010- Lila


      14:00
    • 12:45

      Brommapojkarna (hemma) P2010- Lila


      14:00
    • 13:00

      FC Järfälla (borta) Herrjuniorer


      15:00
    • 13:30

      Nockebyhovs IF 2 (hemma) F2007


      14:30
    • 13:30

      Träningsmatch P2008


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS (hemma) P2010- Lila


      15:30
    • 14:30

      Nockebyhovs IF 1 (borta) F2007


      15:30
    • 15:00

      Norrtulls SK (hemma) Herr


      17:00
    • 15:30

      IFK Viksjö Gul (hemma) F2007


      16:30
  • 29Sön
    • 00:00

      Kick-OFF Cup 2020 F2005


      19:00
    • 10:00

      IFK Lidingö P05:A2 (hemma) U15:2


      12:00
    • 10:10

      Saltsjöbadens IF F04 (hemma) F2005


      10:55
    • 10:30

      Kallhälls FF P11 (hemma) P2011-Svart


      12:00
    • 11:15

      Träningsmatch P2007-Orange


      14:00
    • 11:30

      OBS!! Inställt - Vasalund vårcup P2008


      15:00
    • 11:30

      Träningsmatch P2008


      14:00
    • 12:00

      Stuvsta IF F05/04 (borta) F2005


      12:45
    • 12:30

      Jarlabergs IF (borta) P2006-Svart


      14:00
    • 15:30

      Nacka FC F08/09 (borta) F2008


      17:00
    • 15:30

      Stuvsta IF (borta) P2006


      17:30
    • 16:00

      Sollentuna FK (hemma) P2006


      17:40
    • 16:00

      Träningsmatch(er) P2008


      18:00
    • 18:00

      BPJ15 (hemma) U15:1


      20:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis