Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 07:30

      Täby Blixten 2020 P2011-Svart


      11:00
    • 08:00

      Erikslunds KF Grön (borta) P2011-Svart


      08:15
    • 08:30

      Viggbyholms IK FF Svart (borta) P2011-Svart


      08:45
    • 08:45

      Täby FK P11:7 Svart (borta) P2011-Svart


      09:00
    • 09:00

      Träning F2012


      10:00
    • 09:00

      Träning P2009-2


      10:00
    • 09:15

      IFK Aspudden - Tellus 11-röd-1 (borta) P2011-Svart


      09:30
    • 09:30

      Täby FK P11:5 Blå (borta) P2011-Svart


      09:45
    • 10:00

      Erikslunds KF Röd (borta) P2011-Svart


      10:15
    • 10:00

      IFK Viksjö F-08 (hemma) F2008


      12:00
    • 10:00

      Träning P2013


      11:00
    • 10:30

      Viggbyholms IK FF Vit (borta) P2011-Svart


      10:45
    • 10:30

      Bele Grön Cup P2008


      17:00
    • 10:45

      Viggbyholms IK FF Röd (borta) P2011-Svart


      11:00
    • 11:00

      Träning P2006-Svart


      12:30
    • 11:15

      IFK Aspudden - Tellus 11-röd-2 (borta) P2011-Svart


      11:30
    • 11:30

      Täby FK P11:5 Vit (borta) P2011-Svart


      11:45
    • 12:30

      Bele Barkarby FF P12 (hemma) F2011


      13:30
    • 12:30

      IFK Viksjö Gul (hemma) F2011


      13:30
    • 12:30

      Träning P2009-1


      14:00
    • 14:00

      Träning U16


      16:00
    • 14:00

      Huddinge IF (hemma) U15:1


      16:00
    • 14:30

      Skogås-Trångsunds FF (borta) U15:2


      16:30
    • 15:00

      Klassens IF (hemma) Herr


      17:00
    • 16:00

      Träning F2005


      17:30
    • 16:00

      Träning F2007


      19:00
    • 17:00

      Djurgården P11-15 (hemma) P2011-Svart


      18:00
    • 19:00

      Newroz FC (hemma) Herr


      21:00
  • 2Sön
    • 08:00

      Träning P2012


      09:00
    • 08:40

      Bollstanäs SK Gul (borta) F2007


      09:40
    • 09:00

      Träning P2012


      10:00
    • 10:20

      IFK Lidingö FK Vit (borta) F2007


      11:20
    • 10:30

      Träning P2013


      11:30
    • 12:00

      Norrtulls SK 1 (hemma) P2006-Futsal


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch F2010


      13:00
    • 12:00

      Boo FF 11 (borta) F2007


      13:25
    • 12:00

      NFF-Cupen - Futsal F2005


      22:00
    • 13:00

      Assyriska FF (hemma) P2006-Svart


      14:30
    • 13:45

      Uppdaterat Träningsmatcher PO8 Orange L/M P2008


      16:00
    • 14:00

      Vasalunds IF (P17) (borta) Herrjuniorer


      16:00
    • 16:00

      Träning P2007-RödVit


      17:00
    • 17:00

      Träning F2009


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 3Mån
    v.6
    • 16:15

      Träning U15:1


      17:30
    • 16:15

      Träning P2007-Orange


      17:45
    • 17:00

      Träning F2013


      18:00
    • 17:30

      Träning P2010- Lila


      18:30
    • 17:30

      Träning P2006-Svart


      18:45
    • 17:30

      Träning Orange P2008


      18:30
    • 18:00

      Träning F2005


      19:30
    • 18:00

      Teori och genomgång av regelverk för säsongen U15:1


      21:00
    • 18:00

      AIK FF F07-u (hemma) F2007


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:45
    • 18:30

      Rotationssnack Dam


      19:30
    • 19:45

      Träning Dam


      21:15
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      22:00
    • 21:00

      Träning Veteran


      22:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:15

      Träning U15:2


      18:00
    • 16:30

      Träning U15:1


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning F2007


      19:00
    • 18:00

      Träning Orange P2008


      19:30
    • 18:30

      Träning F2005


      19:45
    • 18:30

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Föräldramöte P2010- Lila


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:30
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      Inomhuscup U16

    • 09:00

      Träning F2012


      10:00
    • 09:00

      Träning P2009-2


      10:00
    • 09:30

      Träningsmatcher P2008


      13:10
    • 09:45

      Träning P2007-RödVit


      11:00
    • 10:00

      Träning P2013


      11:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK F08A (hemma) F2008


      12:00
    • 11:00

      Stuvsta IF (hemma) F2009


      12:30
    • 11:45

      Träningsmatch P2007-Orange


      14:00
    • 12:30

      Hammarby IF FF F11-5 (hemma) F2011


      13:30
    • 12:30

      Spånga IS FK F11 blå (hemma) F2011


      13:30
    • 12:30

      Träningsmatch mot Karlberg P2008


      14:10
    • 12:30

      Träning P2009-1


      14:00
    • 13:25

      Träning U16:2


      15:30
    • 14:00

      Vasalunds IF (hemma) P2006-Svart


      15:30
    • 14:00

      Träningsmatch P2010-Vit


      15:00
    • 15:00

      BP F11-2 (hemma) F2011


      16:00
    • 16:00

      Saltsjöbadens IF (borta) P2006-Futsal


      17:00
    • 16:00

      FC Järfälla P04 (hemma) U15:1


      18:00
    • 16:00

      Träning F2005


      17:30
    • 17:30

      IK Säbysjön (hemma) Herr


      19:30
    • 17:30

      IK Säbysjön (hemma) Herrjuniorer


      19:15
  • 9Sön
    • 00:00

      Inomhuscup U16


      21:00
    • 08:00

      Träningsmatcher inomhus P2012


      10:00
    • 10:00

      Träning F2010


      11:30
    • 10:00

      Mariebergs SK (hemma) Herr


      12:00
    • 10:00

      Träning F2005


      11:00
    • 10:30

      Träning P2013


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatcher utomhus P2012


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatcher utomhus P2012


      13:00
    • 11:00

      AIK FF P11 Orange (hemma) P2011-Svart


      12:00
    • 11:30

      Täby FK (borta) Dam


      13:30
    • 12:00

      Träning F2007


      13:00
    • 12:00

      Träning P2009-3


      13:30
    • 12:00

      AIK FF P11 Orange (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 12:30

      Vallentuna BK DF (borta) F2008


      15:30
    • 12:30

      Träningsmatch svår P2008


      16:00
    • 13:50

      Matchcamp P2008


      18:10
    • 15:50

      FC Järfälla Indoor Cup 2020 P2009-2


      18:30
    • 16:00

      Träning P2007-RödVit


      17:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
    • 20:00

      Sollentuna FK (P17) (hemma) Herrjuniorer


      22:00
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 08:10

      Träning P2008


      09:30
    • 09:00

      Träning P2009-2


      10:00
    • 09:00

      Träning F2012


      10:00
    • 10:00

      Träning P2013


      11:00
    • 10:00

      Spånga IS (hemma) F2008


      12:00
    • 10:30

      Rimbo Cup Futsal P2006-Futsal


      19:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje F04/05 (hemma) F2005


      13:00
    • 11:00

      Träning P2006-Svart


      12:30
    • 11:30

      Träningsmatch P2010-Vit


      13:00
    • 12:00

      Nyköpings BIS (P17) (borta) Herrjuniorer


      14:00
    • 12:00

      Valbocupen DAM A Dam


      00:00
    • 12:30

      Träning P2009-1


      14:00
    • 12:30

      Cup P2008


      19:00
    • 12:30

      Träning F2011


      13:30
    • 14:00

      Träning U16


      16:00
    • 14:30

      Vintercupen 2020 P2007-Orange


      22:00
    • 15:00

      IFK Stockholm Herr (hemma) Herr


      17:00
    • 15:00

      Nacka Juniors FF (borta) Dam


      17:00
    • 16:00

      Valbo FF Röd (borta) Dam


      17:00
    • 18:00

      Films SK (borta) Dam


      19:00
    • 19:30

      Tierps IF 2 (hemma) Dam


      20:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Valbocupen DAM A Dam


      20:00
    • 08:00

      Träning P2012


      09:00
    • 09:00

      Bele F10 - Träningscup F2010


      13:00
    • 09:00

      Träning P2012


      10:00
    • 09:00

      Kdj cup P2009-1


      13:00
    • 09:00

      Träning F2008


      10:30
    • 09:20

      KDJ Cup 2020 (konstgräs) P2009-2


      14:00
    • 10:00

      Träning F2005


      11:00
    • 10:00

      IFK Stocksund (borta) U15:2


      12:00
    • 10:20

      IFK Stocksund (hemma) Dam


      12:00
    • 10:30

      Träning P2013


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch P2008


      13:00
    • 12:00

      Träning F2007


      13:00
    • 12:00

      Stadshagens IF (hemma) P2006-Svart


      13:30
    • 12:00

      Träningsmatch mot Hässelby P2007-RödVit


      14:00
    • 13:00

      FC Djursholm (borta) P2010- Lila


      14:15
    • 13:00

      BP (borta) F2006


      14:00
    • 13:00

      Täby FK Akademi (borta) U15:1


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch P08 L/M orange P2008


      16:00
    • 14:30

      Hille IF (borta) Dam


      15:30
    • 15:00

      RCD Espanyol Academy Sverige (borta) F2008


      16:00
    • 17:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) P2006-Futsal


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Avslutning P2006-Futsal


      20:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
    • 21:00

      Träningsoveraller - grupp svår/xsvår P2008


      22:00
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:15

      Träning U15:2


      18:00
    • 16:30

      Träning U15:1


      18:00
    • 16:45

      Träning P2007-Orange


      18:00
    • 17:30

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 18:00

      Träning F2007


      19:00
    • 18:00

      Träning Orange P2008


      19:30
    • 18:30

      Träning F2005


      19:45
    • 18:30

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Viggbyholms IK FF (borta) Dam


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P2009-2


      10:00
      Skälbyskolans gymnastiksal
      Samlingstid: 08:55
      Anteckning: Inomhusträning i Skälbyskolans gymnastiksal.

      Träningen börjar kl 9:00 och alla ska då vara ombytta och redo att köra igång så var gärna på plats några minuter före träningen börjar.
    • 09:00

      Träning F2012


      10:00
    • 10:00

      Träning P2013


      11:00
    • 12:30

      Träning F2011


      13:30
    • 14:00

      Träningsmatch P08 Orange Medel P2008


      15:00
    • 14:00

      Sickla IF (hemma) U15:1


      16:00
    • 15:00

      Kista Sports Club (hemma) Herr


      17:00
    • 15:00

      Träning P2008


      16:00
    • 16:00

      Träning F2005


      17:30
    • 17:00

      IK Frej Täby Fotboll (hemma) Dam


      19:00
    • 19:00

      IK Sirius FK (P17) (hemma) Herrjuniorer


      21:00
  • 23Sön
    • Heldag

      Barcelona 2020 U16

    • 08:00

      Träning P2012


      09:00
    • 09:00

      Träning P2012


      10:00
    • 09:00

      Träning F2008


      10:30
    • 09:30

      Träningsmatch P2008


      11:30
    • 10:00

      FC Järfälla (hemma) U15:2


      12:00
    • 10:30

      Träning P2013


      11:30
    • 11:30

      Ursvik IK (borta) P2006-Svart


      12:30
    • 13:00

      Träningsläger Herrjuniorer


      00:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
    • 23:00

      Spelarinventering BB vets säsong-20 Veteran


      23:00
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 08:00

      Bele Cup P2012


      17:00
    • 09:00

      Sportlovscup i Järfälla P2012


      12:45
    • 09:35

      Sportlovscup i Järfälla P2012


      19:00
    • 12:45

      Sportlovscup i Järfälla P2012


      15:40
    • 13:00

      Träning P2013


      16:00
    • 13:20

      Sportlovscup i Järfälla P2012


      15:45
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning F2012


      10:00
    • 09:00

      Träning P2009-2


      10:00
    • 09:00

      Inomhuscup P2008


      12:15
    • 10:00

      Träning P2013


      11:00
    • 13:25

      Träning U16:2


      15:00
    • 16:00

      Träning F2005


      17:30