Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Spånga IS FK 2 (hemma) F2004


      12:00
    • 10:00

      Bromstens IK 2 (borta) P2010-Blå


      12:00
    • 10:00

      Ekerö IK Vit (hemma) F2009


      12:00
    • 10:00

      Ängby IF Grön 2 (hemma) F2009


      12:00
    • 10:00

      IFK Viksjö 1 (borta) P2009-4


      11:00
    • 10:30

      Vallentuna BK DF 1 (borta) F2005


      12:30
    • 11:00

      Bro IK (borta) P2007-Vit


      13:00
    • 11:00

      Bromstens IK (borta) P2006


      12:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 3 (hemma) P2009-3


      13:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK Lila (borta) P2009-3


      13:00
    • 11:00

      Spånga IS FK (hemma) P2009-1


      12:00
    • 11:30

      Sollentuna FK 9 (hemma) P2006-Svart


      13:30
    • 12:00

      Match i St Erikscupen P2009-4


      13:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 2 (hemma) P2009-2


      13:00
    • 12:30

      Kälvesta IOFF FK L (borta) P2005-Röd


      14:00
    • 13:00

      Hässelby SK FF svart 2 (hemma) P2010-Orange


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 17 (hemma) P2010-Vit


      14:30
    • 13:00

      Kallhälls FF 1 (hemma) P2004-Vit


      14:30
    • 13:00

      Rimbo IF (borta) Dam


      15:00
    • 13:30

      Bollkallar P2006


      16:00
    • 14:00

      Hallonbergens IF (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 4 (borta) P2008


      15:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 6 (borta) P2008


      16:00
    • 14:00

      Ängby IF Röd 1 (hemma) P2010-Orange


      15:00
    • 14:00

      Kungsängens IF 1 (hemma) P2010-Vit


      15:30
    • 14:00

      Vällingby AIK 1 (borta) P2010-Blå


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 6 (borta) P2008-Vit


      16:00
    • 14:30

      Norrtulls SK 1 (hemma) P2005-Blå


      16:30
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 17 (hemma) P2008


      17:00
    • 15:00

      Ängby IF Grön (borta) P2007


      17:00
    • 16:00

      Åkersberga BK Svart (hemma) P2007-Orange


      17:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Spånga IS FK 2 (hemma) F2008


      11:00
    • 10:00

      Ursvik IK Gul (hemma) F2006


      12:00
    • 10:00

      Ängby IF RödVit 1 (hemma) P2007-Orange


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) P2010-Blå


      12:00
    • 10:00

      Match P2006-Blå


      11:00
    • 10:00

      Bro IK Blå (hemma) P2006


      11:00
    • 11:00

      FC Djursholm 2 (borta) P2008


      12:00
    • 11:00

      Stureby SK Blå (hemma) F2006


      13:00
    • 11:00

      FC Järfälla (borta) P2009-1


      12:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 1 (borta) F2008


      14:00
    • 12:00

      Ekerö IK (hemma) P2006


      13:00
    • 12:15

      AIK FF 9 (borta) P2006-Svart


      14:15
    • 13:00

      Hässelby SK FF (hemma) F2007


      14:00
    • 14:00

      Täby FK X (hemma) F2007


      15:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 16 (borta) P2007


      15:00
    • 14:00

      BK Häcken (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 16 (borta) P2007-Vit


      15:00
    • 14:30

      Träningsmatch P2008


      16:00
    • 14:30

      IFK Viksjö 1 (hemma) P2005-Röd


      15:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 7 röd (hemma) P2007-Vit


      18:00
    • 18:00

      Hässelby SK FF 3 (borta) U16


      19:30
    • 18:00

      Rönninge Salem Fotboll 1 (borta) U17


      20:00
    • 19:00

      Kofkella Kultur o IF (hemma) Veteran


      21:00
    • 19:00

      IF Brommapojkarna 18 (hemma) P2008


      20:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Sundbybergs IK Hör (borta) P2009-2


      10:00
    • 09:00

      Assyriska FF Babylon 1 (borta) P2006


      10:00
    • 09:30

      Kallhälls FF Gul (borta) P2009-3


      11:30
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) F2007


      11:00
    • 10:00

      Saltsjö-Boo IF (borta) F2006


      12:00
    • 10:00

      Kungsängens IF 3 (hemma) P2009-4


      11:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) F2009


      12:00
    • 10:00

      Somalia United Fotbollsförening (borta) P2009-1


      11:00
    • 10:00

      IFK Viksjö (hemma) P2009-1


      11:00
    • 10:15

      Ekerö IK (borta) F2004


      12:15
    • 11:00

      Vasalunds Stockholm IF R (borta) P2008


      12:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 8 (hemma) P2009-2


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 3 (hemma) P2009-3


      13:00
    • 11:30

      Åkersberga BK Svart (hemma) P2004-Vit


      13:00
    • 12:00

      FC Djursholm 1 (borta) P2006-Svart


      14:00
    • 12:00

      Bromstens IK 1-Vit (borta) P2008


      13:00
    • 12:00

      Hässelby SK FF 2 (hemma) F2010


      13:00
    • 12:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) P2007-Orange


      14:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 5 (hemma) F2010


      13:00
    • 12:00

      Kungsängens IF 1 (borta) P2010-Orange


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 3 (hemma) P2010-Orange


      14:00
    • 13:00

      Bele Barkarby FF 1 (hemma) P2010-Vit


      14:30
    • 13:00

      Bele Barkarby FF 1 (hemma) P2010-Blå


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) P2004-Svart


      15:00
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF 7 (borta) P2005-Blå


      15:00
    • 13:00

      Gamla Uppsala SK (hemma) Dam


      15:00
    • 13:30

      FC Djursholm (borta) U17


      15:30
    • 14:00

      Hässelby SK FF röd 2 (hemma) P2010-Blå


      16:00
    • 14:00

      Kallhälls FF Blå (hemma) P2010-Blå


      16:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) F2008


      16:00
    • 14:15

      Täby FK 22 (borta) F2005


      16:15
    • 15:00

      Spånga IS FK 1 (borta) P2010-Vit


      16:30
  • 9Sön
    • 09:00

      Täby FK FA (borta) P2007-Orange


      11:00
    • 09:00

      Täby FK 41 (hemma) P2008


      10:00
    • 10:00

      Karlbergs BK 1 (borta) F2006


      12:00
    • 10:00

      FC Järfälla Vit 1 (borta) P2009-4


      11:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 2 (borta) F2009


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 8 (hemma) P2007-Vit


      13:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 3 (borta) P2006


      12:00
    • 11:30

      Brommapojkarna 06 2 (hemma) P2006-Svart


      13:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) P2004-Svart


      14:00
    • 12:00

      Match P2006-Blå


      13:00
    • 13:00

      Kallhälls FF 2 (hemma) P2005-Röd


      14:30
    • 14:00

      Hässelby SK FF 1 (hemma) F2008


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Djurgårdens IF U11-2 P2007


      15:15
    • 14:00

      Spånga IS FK 1 (borta) P2007-Vit


      16:00
    • 14:00

      Bro IK 2 (hemma) U16


      15:30
    • 14:30

      AIK FF 1 (hemma) F2005


      16:30
    • 14:45

      IF Brommapojkarna 9 (borta) P2004-Vit


      16:15
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) P2008


      17:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) P2008-Vit


      17:00
    • 15:00

      IFK Viksjö 4 (borta) P2010-Orange


      16:00
    • 16:00

      Sundbybergs IK (hemma) U17


      18:00
    • 16:00

      Viggbyholms IK FF (hemma) P2008


      17:00
    • 17:00

      Ekerö IK 1:Blå (hemma) P2008


      19:00
    • 17:00

      Ekerö IK 1:Blå (hemma) P2008-Vit


      19:00
    • 20:00

      Sollentuna FF V (borta) Veteran


      22:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Nockebyhovs IF (borta) F2010


      11:00
    • 09:15

      Enskede IK Svart (borta) P2004-Svart


      11:15
    • 10:00

      Träning U16


      12:00
    • 10:00

      Ekerö IK Blå (borta) F2009


      12:00
    • 10:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) F2009


      12:00
    • 10:00

      Kälvesta IOFF FK 1 (borta) P2010-Blå


      12:00
      Vällingby BP 125
      Serie: P 8-11
      Samlingstid: 09:30
      Anteckning: Ta med matchkläder, benskydd och vattenflaska!
      Heja Bele!
      /Ledarna
      Resultat och referat
    • 10:00

      Spånga IS FK 4 (borta) P2009-4


      11:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF vit 2 (hemma) P2009-3


      12:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) P2009-2


      12:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK (hemma) P2009-1


      12:00
    • 11:00

      Match i St Erikscupen P2009-4


      12:00
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 23 (borta) P2004-Vit


      13:00
    • 11:30

      Spånga IS FK 1 (hemma) F2005


      13:30
    • 11:45

      Match P2006-Blå


      12:45
    • 12:00

      IFK Viksjö 4 (borta) P2007-Vit


      14:00
    • 12:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) F2010


      14:00
    • 12:00

      AIK FF Lila United (hemma) P2009-2


      13:00
    • 12:00

      Kungsängens IF (borta) P2009-1


      13:00
    • 12:15

      Cafétjänst U17


      15:15
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 18 (hemma) P2010-Vit


      14:30
    • 13:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) P2010-Orange


      14:00
    • 13:30

      Bollkallar P2006-Blå


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 27 (hemma) P2010-Orange


      15:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 9 (hemma) P2010-Vit


      15:30
    • 14:00

      Sandvikens IF (borta) Dam


      16:00
    • 14:00

      FC Järfälla (hemma) Herr


      16:00
    • 14:30

      Hässelby SK FF 3 (hemma) P2004-Vit


      16:00
    • 15:00

      Sollentuna FK 16 (hemma) P2008


      16:00
    • 15:00

      Spånga IS FK 10 (borta) P2010-Blå


      17:00
    • 17:00

      Hammarby IF FF 3 vit (hemma) P2007-Orange


      18:00
    • 18:00

      Vendelsö IK 1 (borta) U17


      20:00
  • 16Sön
    • 08:00

      Träning P2011-Röd


      14:00
    • 08:30

      Träning P2011-Röd


      12:30
    • 08:30

      Nacka FC (hemma) P2007-Orange


      09:30
    • 09:00

      Bele Barkarby SVART (hemma) F2011


      13:00
    • 09:00

      Järfällaligan P2011-Grön


      15:00
    • 09:00

      Skå IK & Bygdegård 1 (hemma) F2008


      11:00
    • 10:00

      Jarlabergs IF 1 (hemma) F2006


      12:00
    • 10:00

      FC Järfälla Röd (borta) P2008-Vit


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 12 (borta) P2009-3


      12:00
    • 10:00

      FC Järfälla Röd (borta) P2008


      12:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK 1 (hemma) P2005-Blå


      12:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 11 (borta) P2008


      11:00
    • 10:30

      AIK FF 1 (hemma) P2006-Svart


      12:30
    • 11:00

      Sollentuna FK 2 (hemma) F2006


      13:00
    • 11:30

      Sollentuna FK 4 (hemma) P2005-Röd


      13:00
    • 11:45

      Järfällaligan P2011-Gul


      16:00
    • 11:45

      Träning P2011-Röd


      16:00
    • 12:00

      FC Järfälla Svart 2 (borta) P2007


      14:00
    • 12:00

      Skå IK & Bygdegård 1 (borta) P2007


      13:00
    • 12:00

      Vasalunds IF S M (hemma) P2006


      13:00
    • 12:00

      Täby FK 31 (borta) P2008


      13:00
    • 12:00

      Skå IK (borta) P2007-Vit


      13:00
    • 13:00

      Ekerö IK 3:Blå (borta) P2008


      15:00
    • 13:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) F2007


      14:00
    • 13:00

      IFK Viksjö 2 (borta) P2010-Blå


      15:00
    • 13:00

      Ekerö IK 3:Blå (borta) P2008-Vit


      15:00
    • 13:00

      Enebybergs IF 3 (borta) F2008


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 20 (borta) P2010-Orange


      14:00
    • 14:00

      FC Järfälla 1 (hemma) F2007


      15:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF 2 (hemma) F2004


      16:00
    • 15:00

      FC Järfälla Svart 1 (hemma) P2007-Orange


      17:00
    • 16:30

      IF Elfsborg (hemma) U17


      18:30
    • 17:00

      AIK FF 3 (hemma) P2007-Vit


      19:00
    • 18:00

      Värmdö IF (borta) Dam Reserv


      20:00
    • 18:00

      Dam reserv Damjuniorer


      20:00
    • 18:00

      Värmdö IF (borta) Dam


      20:00
    • 18:30

      Vasalunds IF 2U (borta) P2005-Blå


      20:30
    • 19:00

      Hässelby SK FF 5 (hemma) P2008


      20:00
    • 19:00

      Kallhälls FF V (borta) Veteran


      21:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:15

      Cafe F2004


      15:30
    • 10:00

      Träning U16


      11:30
    • 10:00

      Sollentuna FK 1 (borta) F2006


      12:00
    • 10:00

      FK Bromma Grön (hemma) F2009


      12:00
    • 10:00

      Spånga IS FK (hemma) P2009-1


      11:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 7 (borta) P2009-2


      11:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF vit 1 (borta) P2009-4


      12:00
    • 11:00

      Kallhälls FF (hemma) P2009-1


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 1 (borta) F2009


      13:00
    • 11:00

      AIK FF 2 (borta) P2007-Orange


      12:00
    • 11:00

      Bro IK (borta) F2010


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 21 (hemma) P2009-3


      13:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF röd 1 (borta) P2009-3


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) P2007-Vit


      13:00
    • 12:00

      Danderyds SK vit (borta) P2005-Blå


      14:00
    • 12:00

      Cafetjänst P2004-Vit


      16:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) F2010


      14:00
    • 12:00

      Bro IK blå (hemma) P2009-2


      13:00
    • 12:00

      Bromstens IK 1 (borta) P2010-Orange


      14:00
    • 12:30

      Kallhälls FF 2 (borta) P2008


      13:30
    • 13:00

      Viggbyholms IK FF (borta) Herr


      15:00
    • 13:00

      Väsby IK FK 1 (hemma) P2004-Vit


      14:30
    • 13:00

      Kallhälls FF Blå (hemma) P2010-Orange


      15:00
    • 13:00

      Järfälla FF 1 (hemma) P2010-Blå


      15:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF vit 1 (hemma) P2010-Blå


      16:00
    • 14:00

      Ängby IF Röd 2 (hemma) P2010-Blå


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna (borta) P2009-4


      15:00
    • 14:00

      Gustafs GoIF (hemma) Dam


      16:00
    • 14:30

      Spånga IS FK 1 (hemma) P2004-Svart


      16:30
    • 15:00

      Spånga IS FK 7 (borta) P2010-Vit


      16:30
    • 16:00

      Träningsmatch Svår - Sollentuna P2008-Vit


      17:00
    • 16:00

      AIK FF 5 (borta) P2008


      17:00
    • 16:00

      Djurgårdens IF FF 2 (borta) Damjuniorer


      18:00
    • 17:00

      Match mot Sollentuna P2008


      18:00
    • 17:00

      GIF Sundsvall (borta) U17


      19:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Skå IK & Bygdegård Grön (hemma) P2008-Vit


      11:00
    • 09:00

      FC Järfälla Svart 1 (borta) P2010-Vit


      10:30
    • 09:00

      Skå IK & Bygdegård Grön (hemma) P2008


      11:00
    • 09:45

      Träning U16


      11:15
    • 10:00

      Spånga IS FK 3 (hemma) P2006


      11:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 4 (borta) P2006


      11:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) P2007-Orange


      12:00
    • 11:30

      Ekerö IK 2:Vit (hemma) P2005-Röd


      13:00
    • 12:00

      Karlbergs BK Gul 1 (hemma) P2007


      13:15
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 11 (borta) P2008-Vit


      14:00
    • 12:00

      FC Djursholm 1 (hemma) P2005-Blå


      14:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 11 (borta) P2008


      14:00
    • 13:00

      FK Bromma 2 (hemma) P2007-Vit


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 1 (borta) P2006-Svart


      15:00
    • 13:00

      Enebybergs IF 4 (borta) F2007


      14:00
    • 13:30

      Husby FF 1 (borta) P2004-Svart


      15:30
    • 14:00

      Kälvesta IOFF FK (hemma) P2007-Vit


      15:00
    • 14:00

      Kälvesta IOFF FK (hemma) P2007


      15:15
    • 14:00

      Ekerö IK Gul (borta) F2008


      16:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 2 (borta) F2006


      17:00
    • 15:00

      Ekerö IK Vit (hemma) F2008


      17:00
    • 15:30

      Enebybergs IF 2 (borta) F2005


      17:30
    • 16:00

      IK Frej Täby FK Blå (hemma) P2008


      17:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 2 blå (hemma) P2004-Vit


      17:30
    • 17:00

      Hanvikens SK (hemma) Dam


      18:45
    • 17:00

      Dam reserv Damjuniorer


      19:00
    • 17:00

      Hanvikens SK (hemma) Dam Reserv


      19:00
    • 17:00

      IF Brommapojkarna 18 (borta) P2010-Orange


      18:00
    • 18:00

      Kungsängens IF 2 (hemma) P2008


      19:00
    • 18:00

      Sollentuna FK 10 (hemma) P2006-Svart


      20:00
    • 20:00

      Danderyds SK (hemma) Veteran


      22:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Träning F2005


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008-Vit


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011-Grön


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011-Gul


      18:00
    • 17:30

      Sanktanmatch mot Spånga P2008


      18:30
    • 18:00

      Träning P2008


      19:15
    • 18:00

      Sollentuna FK 16 (borta) P2006-Svart


      20:00
    • 18:30

      Bollstanäs SK 13 (borta) P2007-Vit


      19:30
    • 18:30

      Bollstanäs SK 13 (borta) P2007


      19:30
    • 19:00

      Sollentuna FK 5 (borta) P2006


      20:00
    • 19:30

      Bollstanäs SK 23 (borta) P2008


      20:30
  • 29Lör
    • 09:00

      Järfällaligan 29/9 F2011


      13:00
    • 09:00

      Vasalunds IF S L (borta) P2006


      10:00
    • 10:00

      Bele Gul HammarbyMatchCamp5 P2008


      14:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 1 blå (borta) P2005-Blå


      12:00
    • 10:00

      Bro IK Vit/blå (borta) P2009-4


      11:00
    • 10:00

      Vasalunds Stockholm IF R (borta) P2010-Blå


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 8 (hemma) F2009


      12:00
    • 10:00

      Cafetjänst 29/9 P2006-Blå


      12:30
    • 10:00

      Cafetjänst 29/9 P2006-Blå


      19:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna (hemma) P2009-1


      11:00
    • 10:30

      Kallhälls FF (borta) P2009-1


      11:30
    • 10:30

      IFK Vaxholm 4 (borta) P2007-Orange


      12:30
    • 11:00

      Spånga IS FK 1 (borta) F2009


      13:00
    • 11:00

      Bro IK Vit (hemma) P2009-3


      13:00
    • 11:00

      FC Järfälla vinröd (hemma) P2009-2


      12:00
    • 11:00

      Cafe Veddestavallen P2005-Röd


      16:00
    • 11:00

      FK Bromma 1 (hemma) P2006


      12:00
    • 11:30

      Djurgårdens IF FF 1 (hemma) P2006-Svart


      13:30
    • 12:00

      Spånga IS FK 8 (borta) P2007-Vit


      14:00
    • 12:00

      Bro IK Vit (borta) P2010-Orange


      13:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 2 (borta) F2010


      14:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) F2010


      14:00
    • 12:45

      Järfällaligan P2011-Röd


      16:30
    • 12:45

      Järfällaligan P2011-Röd


      16:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 4 (hemma) P2010-Vit


      14:30
    • 13:00

      FC Järfälla Svart 1 (hemma) P2010-Orange


      15:00
    • 13:00

      Hässelby SK FF vit 2 (borta) P2010-Blå


      15:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF 9 (hemma) P2004-Svart


      15:00
    • 13:00

      Gefle IF FF (borta) Dam


      15:00
    • 13:30

      Bollkallar P2006


      16:00
    • 14:00

      FC Djursholm (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 3 (borta) F2008


      16:00
    • 14:00

      Bro IK Blå (hemma) P2010-Vit


      15:30
    • 14:00

      Hässelby SK FF svart 1 (hemma) P2010-Orange


      15:00
    • 14:30

      IK Frej Täby FK Röd (hemma) P2005-Röd


      16:00
    • 15:00

      AIK FF 7 (borta) P2007


      17:00
    • 15:00

      Vasalunds IF 1 (hemma) P2008-Vit


      17:00
    • 15:00

      Täby United FC NS 2 (borta) P2004-Vit


      16:30
    • 15:00

      Vasalunds IF 1 (hemma) P2008


      17:00
    • 17:00

      IF Brommapojkarna 10 (borta) P2010-Blå


      19:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Godkännande av Instagrambilder P2007

    • 09:00

      Hammarby IF FF 5 (borta) P2004-Svart


      11:00
    • 10:00

      Nockebyhovs IF Vit (borta) P2008


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 1 (hemma) F2006


      12:00
    • 10:00

      Nockebyhovs IF Vit (borta) P2008-Vit


      12:00
    • 10:00

      BP 08 (borta) P2007-Orange


      11:00
    • 11:00

      FC Järfälla vit 1 (borta) P2009-2


      12:00
    • 11:00

      Älvsjö AIK FF Blå 2 (hemma) F2006


      13:00
    • 11:00

      FC Järfälla Röd 2 (borta) P2009-3


      13:00
    • 11:00

      Match P2006-Blå


      12:00
    • 11:30

      Ekerö IK Blå (hemma) F2005


      13:30
    • 11:30

      Sollentuna FK 13 (borta) P2005-Röd


      13:00
    • 12:30

      Träningsmatch mot AIK P2008


      13:30
    • 13:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) P2004-Vit


      14:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 2 (borta) F2004


      15:00
    • 13:00

      Ekerö IK Blå (hemma) F2007


      14:00
    • 13:00

      AIK FF (hemma) U17


      15:00
    • 13:00

      Hockey AIK-Vita Hästen P2008-Vit


      15:30
    • 14:00

      IFK Stocksund Orange (hemma) F2007


      15:00
    • 14:00

      IFK Stocksund Gul (borta) P2008


      15:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 18 (hemma) P2007-Vit


      18:00
    • 17:00

      Sollentuna FK 4 (hemma) F2008


      19:00
    • 18:00

      IFK Lidingö FK vit (borta) F2005


      20:00
    • 18:00

      Sollentuna FK 6 (hemma) P2008


      19:00
    • 19:00

      Spånga IS FK 10 (hemma) P2008


      21:00