Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 09:00

      Stuvsta outdoor cup F2005


      13:15
    • 09:15

      Lidingö P07:1 (borta) P2007-Orange


      11:00
    • 09:30

      Boo FF (hemma) F2006


      10:30
    • 09:45

      Träningsmatch svår P2008


      11:00
    • 09:45

      Träning U16


      12:00
    • 10:30

      Stuvsta FF (borta) F2006


      11:30
    • 10:45

      Träningsmatch - Sollentuna P2008


      12:00
    • 11:30

      Solberga FF (borta) F2006


      12:30
    • 12:30

      Sickla IF (hemma) F2006


      13:30
    • 12:30

      Spånga IS FK 1 (borta) P2004-Svart


      14:30
    • 14:00

      IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) Damjuniorer


      16:00
    • 14:15

      Träning U16


      16:00
    • 15:30

      Åkersberga BK Svart (borta) P2004-Vit


      17:30
    • 17:00

      Träning P2007-Vit


      18:15
    • 17:00

      Träning P2009-1


      18:15
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:15
    • 17:00

      Träning F2010


      18:00
    • 17:45

      Träning F2008


      19:00
    • 17:45

      Träning P2006


      19:30
    • 18:00

      Träning P2006-Svart


      19:30
    • 18:05

      Träning F2005


      19:45
    • 18:15

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009-4


      19:30
    • 18:45

      Träning F2007


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:30
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2005


      18:15
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:30

      Träning P2006-Svart


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P2006


      19:30
    • 18:45

      FK Bromma 1 (borta) F2008


      20:45
  • 5Lör
    • Heldag

      Träning P2011

    • 08:30

      Järfällaligan P2011


      14:00
    • 08:30

      Järfällaligan P2011


      14:00
    • 08:30

      Järfällaligan P2011


      14:00
    • 08:30

      Järfällaligan P2011


      14:00
    • 08:30

      Café Strömvallen F2006


      17:45
    • 09:00

      Vasalunds IF S M (borta) P2006


      10:00
    • 09:00

      FC Järfälla Vit 1 (hemma) P2007-Vit


      11:00
    • 09:00

      BelleBarkarby lag2 (hemma) F2011


      16:00
    • 09:30

      Kallhälls FF blå (borta) P2009-2


      10:30
    • 10:00

      Ängby IF Grön 1 (hemma) F2009


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 3 (hemma) F2009


      12:00
    • 10:00

      Ursvik IK Svart 2 (borta) P2008


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch U16


      12:30
    • 10:30

      FC Djursholm 1 (borta) U14


      12:30
    • 11:00

      IF Brommapojkarna (hemma) P2009-1


      12:00
    • 11:00

      Bro IK Blå (borta) P2009-4


      13:00
    • 11:00

      Kungsängens IF 1 (hemma) P2009-4


      12:00
    • 11:00

      Vasalunds Stockholm IF R S (borta) P2007-Orange


      12:00
    • 11:30

      Enebybergs IF 2 (hemma) F2005


      12:45
    • 12:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) P2009-1


      13:00
    • 12:00

      Ursvik IK 3 svart (hemma) P2009-2


      13:00
    • 12:00

      FC Järfälla (hemma) P2010-Orange


      16:00
    • 12:15

      Match P2004-Svart


      13:15
    • 12:15

      IFK Viksjö 3 (borta) P2004-Vit


      13:45
    • 13:00

      Tensta United IS (borta) P2008


      14:00
    • 13:00

      FC Järfälla (borta) Herr


      15:00
    • 13:00

      Hässelby SK FF vit 1 (borta) P2010-Orange


      13:00
    • 13:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) P2010-Vit


      14:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 20 (hemma) P2010-Blå


      15:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 3 (borta) F2010


      15:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 5 (hemma) P2010-Blå


      16:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF blå 1 (hemma) P2010-Orange


      15:00
    • 14:00

      Bromsten (borta) P2006


      15:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 9 (borta) P2009-3


      16:00
    • 14:30

      Ängby IF (hemma) F2005


      15:45
    • 14:30

      Väsby IK FK 1 (borta) P2004-Vit


      16:00
    • 14:30

      Danderyds SK vit (hemma) U14


      16:30
    • 15:00

      FC Järfälla Blå (hemma) P2008


      16:00
    • 16:00

      Djurgårdens IF FF 18 (hemma) P2007-Vit


      18:00
    • 17:45

      Ingarö IF (borta) U17


      19:45
  • 6Sön
    • 08:30

      Cafépass Strömvallen P2007


      19:30
    • 09:00

      Ekerö IK 3:Blå (hemma) P2008-Vit


      11:00
    • 09:00

      FC Järfälla Svart 2 (borta) P2010-Vit


      10:30
    • 09:00

      Ekerö IK 3:Blå (hemma) P2008


      10:00
    • 10:00

      Husby FF 1 (hemma) P2004-Svart


      12:00
    • 10:00

      Jarlabergs IF 1 (hemma) F2006


      12:00
    • 10:00

      Sollentuna FK 8 (hemma) P2005-Röd


      12:00
    • 11:15

      Träning U16


      13:00
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 1 vit (hemma) P2006-Svart


      13:30
    • 12:00

      FC Djursholm 1 (borta) F2007


      13:00
    • 12:00

      Nockebyhovs IF 1 (hemma) F2007


      13:00
    • 12:55

      Täby FK 21 (borta) F2005


      14:55
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) P2006


      14:00
    • 13:00

      Match P2006-Blå


      14:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 9 (borta) P2010-Blå


      16:00
    • 14:30

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) F2004


      16:30
    • 15:00

      IFK Viksjö 10 (borta) P2010-Orange


      16:00
    • 15:15

      Hammarby IF FF 3 (borta) P2006-Svart


      17:15
    • 16:00

      Tensta United IS (hemma) P2007-Vit


      17:00
    • 16:00

      Sollentuna FK 2 (borta) F2006


      18:00
    • 16:00

      Sollentuna FK 20 (hemma) P2007


      17:00
    • 16:00

      Tensta United IS (hemma) P2007


      17:00
    • 16:00

      IK Sirius FK (hemma) U17


      18:00
    • 17:00

      AIK FF 3 (hemma) F2008


      19:00
    • 17:00

      Sollentuna FF V (hemma) Veteran


      19:00
    • 18:00

      Täby FK 31 (hemma) P2008


      19:00
    • 19:00

      Sollentuna FK 19 (hemma) P2008


      20:00
    • 19:00

      Sollentuna FK 19 (hemma) P2008-Vit


      21:00
    • 19:15

      Ekerö IK 2:Vit (borta) P2005-Röd


      21:15
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • Heldag

      Sharp Cup 2018 P2004-Svart

    • 00:00

      Sharp Cup U16


      18:00
    • Heldag

      Falkenberg Mini Cup P2007-Orange

    • Heldag

      Pingstcupen F2005

    • 08:30

      Träningsmatcher Gul svår P2008


      14:30
    • 12:30

      Minicup Österåker P2006-Svart


      18:00
    • 12:45

      Sollentuna FK 4 (borta) P2005-Röd


      14:00
    • 14:00

      Kista SC (hemma) Herr


      16:00
    • 14:45

      Spånga IS FK 1 (borta) F2005


      16:45
  • 13Sön
    • 00:00

      Falkenberg Mini Cup P2007-Orange


      19:00
    • Heldag

      Pingstcupen F2005

    • 10:00

      Bollstanäs SK 1 (borta) U14


      12:00
    • 14:00

      Djurgården (borta) U17


      16:00
    • 14:30

      IFK Viksjö 1 (borta) F2004


      16:30
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 2 (borta) F2006


      17:00
    • 16:00

      Målvaktsträning P2006


      18:00
    • 19:00

      Match mot Djurgården Damjuniorer


      21:00
    • 19:00

      IF Brommapojkarna 4 (hemma) P2004-Svart


      21:00
    • 20:00

      Akropolis IF 1 (borta) U17


      22:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning P2007-Vit


      17:00
    • 16:00

      Träning P2007


      17:00
    • 16:00

      Teknikträning P2007-Orange


      17:00
      Strömvallen 1
      Samlingstid: 15:50
      Anteckning: Teknikträning i Beles regi med de andra P07-lagen.
      Vi kommer kalla till den här träningen varannan vecka och då får man två timmars träning vissa torsdagar då lagträningen är direkt efter.
      Ta med egen boll till teknikträningen.
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2009-1


      18:15
    • 17:00

      Träning F2008


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010-Vit


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010-Orange


      18:15
    • 17:00

      Träning Målvaktsträning


      18:00
    • 17:00

      Träning P2009-4


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010-Blå


      18:15
    • 18:00

      Träning F2009


      19:00
    • 18:00

      Träning F2006


      19:30
    • 18:00

      Träning P2006


      19:30
    • 18:10

      Träning P2004-Vit


      19:30
    • 18:15

      Träning P2004-Svart


      19:30
    • 18:15

      Träning P2007-Vit


      19:30
    • 18:15

      Träning F2004


      19:30
    • 18:30

      Träning F2007


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:45

      Träning U17


      20:00
    • 19:15

      Träning U14


      21:00
    • 19:30

      Träning P2005-Röd


      21:00
    • 20:00

      Boo FF (hemma) U17


      22:00
  • 18Fre
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2005


      18:15
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:30

      Träning P2006-Svart


      19:00
    • 18:00

      Vasalunds Stockholm IF K S (borta) P2007-Vit


      20:00
    • 20:00

      Kofkella Kultur o IF (borta) Veteran


      22:00
  • 19Lör
    • 09:00

      Spånga IS FK 4 (borta) P2006


      10:00
    • 09:00

      Viggbyholms IK FF (borta) P2008


      10:00
    • 09:30

      Sollentuna FK 2 (hemma) F2005


      11:30
    • 10:00

      IFK Viksjö 5 (hemma) P2009-4


      11:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF vit 1 (hemma) P2009-2


      11:00
    • 10:00

      Vällingby AIK 1 (borta) P2007-Vit


      12:00
    • 10:00

      Café Damjuniorer


      16:30
    • 10:15

      Hässelby SK FF 3 (borta) P2004-Vit


      12:00
    • 10:15

      Match P2004-Svart


      11:30
    • 11:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) P2009-3


      13:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 6 (hemma) P2009-3


      13:00
    • 11:00

      Kungsängens IF 1 (borta) F2009


      13:00
    • 11:00

      Match P2006-Blå


      12:00
    • 11:30

      Enebybergs IF 2 (hemma) P2004-Vit


      13:00
    • 12:00

      IFK Viksjö 1 (borta) P2004-Svart


      14:00
    • 12:00

      Bromstens IK 1 (borta) F2009


      14:00
    • 12:00

      TENSTA UNITED IS (borta) P2009-1


      13:00
    • 12:00

      Kungsängens IF (borta) P2009-4


      13:00
    • 12:00

      Ekerö IK Blå (hemma) F2010


      14:00
    • 12:00

      Bro IK Vit (borta) P2010-Blå


      14:00
    • 12:00

      Kallhälls FF 1 (hemma) F2010


      14:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 2 (borta) P2007


      14:00
    • 13:00

      IFK Viksjö 2 (borta) P2007


      14:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 7 (hemma) P2010-Blå


      15:00
    • 13:00

      Kungsängens IF 2 (hemma) P2010-Orange


      14:00
    • 13:00

      AIK FF 1 (borta) F2005


      14:15
    • 13:00

      IFK Viksjö 2 (borta) P2007-Vit


      14:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) P2008


      15:00
    • 14:00

      Assyriska FF Babylon 1 (borta) P2008


      15:00
    • 14:00

      Heja på damlaget. Bele Dam Div 1 F2009


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) P2010-Orange


      15:00
    • 14:00

      Bromstens IK 2 (hemma) P2010-Vit


      15:30
    • 14:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) P2008-Vit


      16:00
    • 14:00

      Korv och fotboll F2010


      16:00
    • 14:30

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) P2005-Röd


      15:45
    • 15:00

      Hallonbergens IF (borta) Herr


      17:00
    • 15:00

      IFK Viksjö 5 (hemma) P2007-Orange


      16:00
    • 16:15

      Hässelby SK FF 2 (borta) F2004


      18:15
    • 16:45

      AIK FF 1 (borta) U14


      18:45
  • 20Sön
    • 09:00

      Sundbybergs IK Orange (hemma) P2008


      10:00
    • 09:00

      Cafétjänst P2007-Vit


      19:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P2004-Svart


      12:00
    • 10:00

      Karlbergs BK 1 (hemma) F2006


      12:00
    • 10:00

      IFK Viksjö (borta) P2009-1


      11:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 1 (hemma) F2006


      13:00
    • 11:00

      Vasalunds IF 2U (hemma) U14


      13:00
    • 12:00

      Bro IK 2 (borta) U16


      13:30
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 3 (hemma) P2006


      13:00
    • 12:00

      Karlbergs BK 1 (borta) F2007


      13:00
    • 12:30

      Kallhälls FF 2 (borta) P2005-Röd


      13:45
    • 13:00

      Vallentuna BK DF 2 (borta) F2008


      15:00
    • 13:00

      Vasalunds IF Fr 1 (borta) P2009-2


      14:00
    • 13:00

      IK Frej Täby FK Svart (hemma) F2007


      14:00
    • 13:00

      Täby FK 22 (hemma) F2005


      15:00
    • 13:00

      IFK Viksjö 3 (borta) P2010-Orange


      15:00
    • 14:00

      Täby FK FA (hemma) P2007-Orange


      15:00
    • 14:00

      Täby FK FA (borta) P2006-Svart


      16:00
    • 15:00

      IFK Viksjö 8 (borta) P2010-Vit


      16:30
    • 16:00

      FC Djursholm (hemma) U17


      18:00
    • 16:00

      Sundbybergs IK Vit (hemma) F2008


      18:00
    • 16:30

      Djurgårdens IF FF 4 (borta) P2008


      18:30
    • 16:30

      Djurgårdens IF FF 4 (borta) P2008-Vit


      18:30
    • 18:00

      Sollentuna FK 15 (hemma) P2008


      19:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 21 (hemma) P2007-Vit


      10:00
    • 09:00

      Lag Grön - Cafe Strömvallen P2008


      19:00
    • 09:00

      Cafétjänst U17


      11:15
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) P2010-Blå


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 21 (hemma) P2007


      10:00
    • 09:45

      Träning U16


      11:30
    • 10:00

      FC Järfälla 1 (borta) P2006-Svart


      12:00
    • 10:00

      Ekerö IK (hemma) F2004


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 1 (borta) F2006


      12:00
    • 10:00

      Vasalunds IF S 2 (hemma) P2009-2


      11:00
    • 10:00

      Ekerö IK Gul (hemma) F2009


      12:00
    • 10:00

      Åkersberga BK Svart (borta) P2007-Orange


      12:00
    • 10:00

      Vasalunds Stockholm IF R (borta) P2010-Orange


      12:00
    • 10:30

      Kallhälls FF Vit (borta) P2009-4


      11:30
    • 10:45

      Ursvik IK Gul (borta) F2006


      12:45
    • 11:00

      Oklart (borta) P2009-3


      12:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 4 (hemma) P2009-3


      13:00
    • 11:00

      Bele Barkarby (hemma) P2009-1


      12:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 2 blå (borta) P2004-Vit


      13:00
    • 11:00

      Cafétjänst U17


      13:15
    • 11:30

      Vallentuna BK DF 1 (hemma) F2005


      13:30
    • 12:00

      Sundbybergs IK (hemma) P2009-1


      13:00
    • 12:00

      Hässelby SK FF svart 2 (borta) P2009-2


      13:00
    • 12:00

      Bromstens IK 1 (borta) F2010


      14:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 5 (borta) P2007-Orange


      13:00
    • 13:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) P2010-Vit


      14:30
    • 13:00

      Hässelby SK FF röd 1 (hemma) P2010-Blå


      15:00
    • 13:00

      Cafétjänst U17


      15:15
    • 13:00

      Sollentuna FK 2 (hemma) P2004-Svart


      15:00
    • 13:00

      Kista SC KFUM VIT (borta) P2008


      14:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF 3 (borta) P2008


      15:00
    • 14:00

      IFK Österåker FK (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) F2008


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 23 (hemma) P2010-Vit


      15:30
    • 14:00

      IFK Viksjö 8 (hemma) P2010-Orange


      16:00
    • 14:45

      Norrtulls SK 1 (borta) U14


      16:45
    • 15:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) F2007


      16:00
    • 15:00

      Cafétjänst U17


      17:00
    • 15:30

      AIK-Norrköping P2008


      18:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK (borta) U17


      18:00
    • 20:00

      Champions League Final P2004-Svart


      23:59
  • 27Sön
    • 08:00

      Cafétjänst U17


      10:00
    • 08:15

      Cafétjänst Strömvallen Lag Vit P2008


      18:30
    • 08:55

      IF Brommapojkarna 9 (hemma) P2004-Vit


      10:55
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 24 (hemma) P2008


      11:00
    • 09:00

      Nockebyhovs IF 2 (borta) P2010-Blå


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 24 (hemma) P2008-Vit


      11:00
    • 09:45

      Cafetjänst U17


      11:45
    • 10:00

      Vasalunds IF A (hemma) P2006-Svart


      12:00
    • 10:00

      Bromstens IK (hemma) P2006


      11:00
    • 11:00

      Ekerö IK (borta) P2006


      12:00
    • 11:00

      Match P2006-Blå


      12:00
    • 11:15

      IFK Viksjö 1 (hemma) P2006


      12:15
    • 11:30

      Cafetjänst U17


      13:30
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) F2010


      14:00
    • 12:00

      Ekerö IK 1:Blå (borta) P2007-Vit


      14:00
    • 12:00

      Vasalunds IF 1 (hemma) P2007-Vit


      14:00
    • 13:00

      AIK FF 1 (borta) F2007


      14:00
    • 13:00

      IFK Viksjö 8 (borta) P2009-3


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) P2007


      14:00
    • 13:15

      Cafetjänst U17


      15:15
    • 14:30

      IFK Viksjö 1 (borta) P2005-Röd


      15:45
    • 15:00

      FC Djursholm 2 (hemma) P2008


      16:00
    • 15:00

      Cafetjänst U17


      17:00
    • 15:30

      Kälvesta IOFF FK L (hemma) P2005-Röd


      16:45
    • 16:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) P2008


      18:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) P2008-Vit


      18:00
    • 17:00

      Sundbybergs IK Grön (hemma) P2008


      18:00
    • 18:00

      Erikslunds KF Grön (hemma) F2008


      20:00
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor